Španielski výskumníci objavili oxidy grafénu vo vakcínach proti COVID-19

Ďalšie jedovaté látky čo obsahujú "vakcíny" proti covidu 19.
Tím španielskych výskumníkov a profesorov pod vedením bioštatistika Ricarda Delgadoa a Dr. José Sevillanoa sa podrobne zaoberal vakcínou proti korone. Výsledky sú znepokojujúce. Zdá sa, že vakcíny obsahujú oxid grafénu.


Richardo Delgado a José Luis Sevillano

Na každom balení frikadel je jasný zoznam prísad. Rovnako má tak človek právo vedieť, čo obsahuje vakcína proti korone. Výskumníci umiestnili produkt pod transmisný elektrónový mikroskop (TEM). Zistilo sa, že vakcíny väčšinou pozostávajú z oxidu grafénu.

Tieto nanočastice z grafénu sú toxické, môžu spôsobiť magnetizáciu ľudí a spôsobiť krvné zrazeniny a smrť. Okrem toho môže oxid grafénu spôsobiť kolaps imunitného systému a v dôsledku toho cytokínovú búrku.

Odborníci, ktorí vykonali túto analýzu, zverejnili v pondelok predbežnú správu o svojich výsledkoch, ktorú si môžete pozrieť TU. Správu vypracoval profesor Pablo Campra Madrid z univerzity v Almerii v Španielsku.

Držte svoje deti, seba a svojich rodinných príslušníkov ďalej od tohto materiálu“, varoval Delgado.

Za žiadnych okolností sa nenechajte zaočkovať oxidom grafénu, pretože ten je obsiahnutý vo vakcíne.“

Sevillano dodal, že sa musíme za každú cenu vyhnúť tomu, aby sme my a budúce generácie boli magneticky označovaní ako dobytok a ochoreli. Delgado ďalej povedal, že o zisteniach bol informovaný nemecko-americký právnik Reiner Fuellmich.

Public domain
ľubica
ľubica and one more user link to this post
Mikuláš Kovács shares this
368
dyk
Už dopredu vedia, koľko ich zomrie :)
Na tuto pandémiu malo vymrieť ľudstvo a nič vážne sa nestalo. A teraz zasa strašia. Očkujte sa, lebo bububu. Robia sa bohmi, prorokmi i keď delta variant je vymyslený a slabý oproti tomu, čo bolo.
pluska.sk/…kujeme-rizkovych-slovensku-umrie-42-tisic-seniorovMore
Už dopredu vedia, koľko ich zomrie :)
Na tuto pandémiu malo vymrieť ľudstvo a nič vážne sa nestalo. A teraz zasa strašia. Očkujte sa, lebo bububu. Robia sa bohmi, prorokmi i keď delta variant je vymyslený a slabý oproti tomu, čo bolo.

pluska.sk/…kujeme-rizkovych-slovensku-umrie-42-tisic-seniorov
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Keď sa ľudia budú očkovať tak jasne,že zomrú obrovské množstvo. Tie čo strašia je nič to je len ako obyčajná chrípka pôvodný a ten delta je len ako nádcha nič viac. Ľudia po experimentoch budú zomierať masívne.
apredsasatoci
Obrátenie je celoživotný proces, ale nech je akokoľvek na úvod predsa musí byť človek pomazány Duchom - viď. Ján 3. kap., či Boh je klamár?
Peter(skala)
Dobré vedieť, čakal som na to, že kedy niekto z vedcov pride aj s touto informaciou, lebo to je zakonitosť: ked je niečo zlé, tak musí obsahovať aj zlé prvky a teraz sa ukazalo, že Oxid grafénu.
🤮