Igor Matovič potvrdzuje slová Otca národa M. Kuffu o liberálnych kresťanoch: „Tí sú ešte horší než …

Igor Matovič potvrdzuje slová Otca národa M. Kuffu o liberálnych kresťanoch: „Tí sú ešte horší než liberáli“. Ruší sa zákaz nedeľného predaja. Teplé rožky opäť aj v nedeľu a zamestnanci bez svojich …More
Igor Matovič potvrdzuje slová Otca národa M. Kuffu o liberálnych kresťanoch: „Tí sú ešte horší než liberáli“. Ruší sa zákaz nedeľného predaja.
Teplé rožky opäť aj v nedeľu a zamestnanci bez svojich rodín: Ruší sa zákaz nedeľného predaja.

Slovensko pokračuje v uvoľňovaní opatrení proti šíreniu koronavírusu. Od soboty 6. hodiny ráno sa totiž otvárajú hranice aj so susedným Poľskom.
Zároveň sa od 1. júla umožní na hromadných podujatiach, kde je možné šachovnicové sedenie, účasť aj nad 1 000 osôb s tým, že celková kapacita nebude naplnená na viac ako 50 %.
Ako na piatkovej tlačovej konferencii povedal premiér Igor Matovič, ide najmä o športové podujatia.
Novinkou je aj zrušenie zákazu nedeľného predaja a povinného sanitárneho dňa v nedeľu. Konzílium odborníkov prijalo aj ďalšie uvoľňujúce opatrenia.
alianciazanedelu.sk/archiv/6437
fiat33
no ono to nebolo celkom tak, že predavačky boli doma - bol sanitárny deň, boli v práci čistili a nemali a nemajú zaplatené. Takže s rodinami tak či tak neboli. Takže matelko sa zase len vyhovára, lebo to celé spískali oni s mikasom.