METAVERZUM ANTIKRISTA... Toto je digitálny anti-svet Satana s digitálnymi ľuďmi

PS: Preklad z ruštiny. Digitálna identita v metaverze by mohla ľuďom umožniť "budovať si reputáciu, využívať sociálne a ekonomické výhody": správa WEF. Svetové ekonomické fórum (WEF) zverejňuje …More
PS: Preklad z ruštiny.
Digitálna identita v metaverze by mohla ľuďom umožniť "budovať si reputáciu, využívať sociálne a ekonomické výhody": správa WEF.

Svetové ekonomické fórum (WEF) zverejňuje správu v ktorej sa uvádza, že ľudia budú môcť využívať sociálne a ekonomické výhody založené na reputácii, ktorú si vybudovali so svojou digitálnou identitou v metaverze. "Technológia blockchain využívajúca tokenizované digitálne identifikátory [...] umožní osobe posilniť svoju povesť, sociálne a ekonomicky profitovať z rozvoja a dosiahnutia svojej identity v metaverze."
Sociálne dôsledky metaverza WEF 2023
Správa WEF "Sociálne dôsledky metaverza" zverejnená 17. júla obsahuje sekciu "Základy pre novú identitu" o úlohe digitálnej identity v metaverze. Táto časť sa zaoberá niečím podobným systému sociálneho kreditu kde sa ekonomické a sociálne výhody udeľujú na základe úspechov (alebo správania) súvisiacich s digitálnou identitou človeka v metaverze:
"Okrem uľahčenia poskytovania jedinečných a …More
U.S.C.A.E.
Až na tie hlúposti o živej UI. Ak je to živé a napríklad ten kvázi googlák neklame, tak to nie je UI čiže niečo neživé ale reálna živá bytosť. Inak ani satan nevie čítať myšlienky.
Že ma to neprekvapuje kde skúšajú tú identitu. Však Tedros je etiópsky komunista.More
Až na tie hlúposti o živej UI. Ak je to živé a napríklad ten kvázi googlák neklame, tak to nie je UI čiže niečo neživé ale reálna živá bytosť. Inak ani satan nevie čítať myšlienky.

Že ma to neprekvapuje kde skúšajú tú identitu. Však Tedros je etiópsky komunista.
U.S.C.A.E.
One more comment from Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Šaman El Šaman shares this
314
jak to vidí UMĚLÁ....