Clicks675
pl.news
11

Ambasador USA cytuje Franciszka, by promować propagandę homoseksualistów

Daniel Foote, amerykański ambasador w Zambii, powiedział 2 grudnia, że był "przerażony", jak to nazwał. "opresyjnym skazaniem" dwóch homoseksualistów na 15 lat więzienia.

Cudzołóstwo homoseksualne jest w Zambii zakazane, zgodnie z brytyjskim prawem ery kolonialnej.

Foote zgrywał ofiarę i użalał się, że był "zastraszany" w mediach społecznościowych. Zacytował Franciszka, który "wielokrotnie mówił o [rzekomej] potrzebie Kościoła, by przyjmować i kochać wszystkich ludzi bez względu na orientację seksualną".

Foote zacytował też twierdzenia Franciszka z października 2016 i dodał, że "ludziom należy towarzyszyć, tak jak Jezus im towarzyszy, a kiedy osoba, która cierpi na tę przypadłość, przybywa do Jezusa, Jezus z pewnością nie nie każe »odejść, bo jesteś homoseksualistą«".

Franciszek często przekreśla prawdy wyrażane w Katechizmie Kościoła Katolickiego 2357, który mówi, że homoseksualizm to "akt śmiertelnej deprawacji", który jest "wewnętrzne skrzywiony", "przeciwny prawu naturalnemu" i nie może być zaakceptowany "w żadnych warunkach".

Prezydent Zambii, Edgar Lungu, zadeklarował, że jego rząd prędzej zrezygnuje z amerykańskiej pomocy, niż zaakceptuje cudzołóstwo homoseksualne.

Prezydent USA, Trump, ogłosił w lutym światową inicjatywę, by naciskać na rządy w celu promowania fatalnych zachowań homoseksualnych.

Grafika: Daniel Lewis Foote, #newsSipygsohkp

przeciwherezjom
Tak, świecki świat go oklaskuje - zostało to przepowiedziane. Zdobędzie świat... na jego zgubę....
niewolnicaMaryi likes this.