Christmas Campaign: Financial Insights
Clicks3.4K
pl.news
3

Arcybiskup pali zhańbiony seksem stół

Arcybiskup Nowego Orleanu, Gregory Aymond, spalił stół eucharystyczny w kościele Piotra i Pawła w Pearl Rivera po tym, jak 30 września zobaczył na nim 37-letniego proboszcza o. Travisa Clarka w towarzystwie dwóch wysoko postawionych, domniemanych prostytutek-domin (41, 23) w gorsetach i z seks-zabawkami.

Grupa ustawiła oświetlenie sceniczne i kamery na statywach. Przechodzień zobaczył światło o godzinie 23.00 w kościele, sprawdził i zobaczył Clarka przez okno kościoła częściowo nagiego, częściowo ubranego w strój kapłański.

Sfilmował ten incydent i udał się na policję, która 1 października aresztowała Clarka i dwie prostytutki za seks w zasięgu wzroku publiczności.

Aymond nazwał zbrodnię "demoniczną", kazał spalić ołtarz i ogłosił, że Clark został usunięty ze służby i "nigdy więcej nie będzie służył". Dodał: "mamy wielu dobrych kapłanów i żałuję, że są zawstydzeni działaniami kilku."

Clark został wyświęcony w 2013 roku i niedawno został mianowany kapelanem szkoły średniej Jana Pawła II, oprócz jego obowiązków w kościele Piotra i Pawła, które pełnił od 2019 roku.

10 października Aymond poświęcił nowy stół eucharystyczny w kościele (na zdjęciu).

#newsYskzhvbdsj
Rycerz Bożego Miłosierdzia
Do wyświęconych sług.Muszę wam przypomnieć, że waszym zadaniem jest ratowanie dusz. Dokonujecie tego, prowadząc życie, w którym przecież z założenia Mi służycie, a nie życie, w którym nadskakujecie pysze i ego tych, którzy próbują przeinaczyć Moje Nauczanie. Wielu z was, służących w Moich kościołach, nie rozumie, czym jest Mój Nowy Raj, i nie przypominało Bożym dzieciom Mojej Obietnicy. Musicie …More
Do wyświęconych sług.Muszę wam przypomnieć, że waszym zadaniem jest ratowanie dusz. Dokonujecie tego, prowadząc życie, w którym przecież z założenia Mi służycie, a nie życie, w którym nadskakujecie pysze i ego tych, którzy próbują przeinaczyć Moje Nauczanie. Wielu z was, służących w Moich kościołach, nie rozumie, czym jest Mój Nowy Raj, i nie przypominało Bożym dzieciom Mojej Obietnicy. Musicie przypomnieć im Prawdę, dotyczącą tych czasów, zanim nie nastąpi dzień ostatni.

Tak wielu z was, chociaż jesteście uprzejmi, dobrzy, miłujący i szczerze oddani Mojemu Kościołowi na ziemi, zapomina o Moim Powtórnym Przyjściu. Myślicie, że czym Ono jest? I czego żeście się nauczyli? Ilu to proroków byłoby potrzebnych, aby was przekonać, że ów czas jest już prawie przy was?

Słyszeliście już kiedyś, żeby Bóg nie wysyłał Swoich proroków, aby pomóc przygotować Jego dzieci do walki e złem, które opanowuje ludzką duszę? I na jakiej podstawie dochodzicie do przypuszczenia, że Księga Objawienia zawiera kłamstwa? Zaprzeczacie wielu rzeczom, które Ona zawiera i nie podejmujecie dyskusji na ten temat. Dlaczego? Czyż nie wiecie, że to oznacza, że kwestionujecie Słowo Boże?

Moja Cierpliwość jest wystawiana na próbę. Mój Gniew jest wielki. Obraża Mnie wasza uparta odmowa przyjęcia Mojego Daru Interwencji, który ma was przygotować.
Prześladując tych z Moich wyświęconych sług, którzy Mnie rozpoznają w tych Orędziach, odmawiacie innym Daru Zbawienia. Jesteście ślepi, a wasza nieznajomość Mojego Nauczania i Słowa Bożego, które jest zawarte w Świętej Księdze Mojego Ojca — w Biblii — jest zadziwiająca. Mówicie, że Mi służycie, ale wy Mnie nie znacie, i dlatego — nie dostrzegacie.

Kiedy wasza wiara jest słaba, nie możecie dla Mnie otworzyć swojego serca. Gdybyście wasze serca dla Mnie otworzyli, bylibyście w stanie bardzo wyraźnie Mnie usłyszeć, gdyż zostalibyście napełnieni Duchem Świętym. Niestety, wielu z was — choć twierdzą, że Mi służą — nie jest godnych, aby powstać i wyznać, że są sługami Bożymi. Wstydzę się za was, a i wy przynosicie wstyd Mojemu Imieniu, kiedy upokarzacie publicznie — w Moje Imię — Moją trzodę. Łamiecie niejedną z zasad, danych przez Boga, kiedy potępiacie tych, którzy śledzą te Orędzia, gdyż nie zostało wam udzielone upoważnienie, aby tak czynić! Wasza miłość do samych siebie pogrąża waszą miłość do Mnie, Jezusa Chrystusa, i z tego powodu już dłużej nie nadajecie się do tego, aby Mi służyć. Jesteście zbyt wyniośli, aby stanąć przed Moim Tronem.

Wasz Zbawiciel

Jezus Chrystus

Całe orędzie OSTRZEŻENIE DLA ROLNIKÓW- Z powodu chciwości rolników, plony zostaną skażone. Rezultatem tego będzie to, że plony te nie będą dla was przydatne do spożycia.
Tradycja i Wiara
Weronika....S
Ich maski są też potworne, odczłowieczają. Powinni rzucić je w ogień tego stołu.