Edward7
112.7K

Nowe badanie; narażenie na częstotliwości radiowe w zakresie 5G powoduje depresję

Kościoły na których są te nadajniki - powinny je usunąć (chyba że proboszczowie chcą uszkadzania mózgów swoich wiernych) Badanie: Pola promieniowania 5G powodowały depresję u myszy i uszkodzenie mózguMore
Kościoły na których są te nadajniki - powinny je usunąć (chyba że proboszczowie chcą uszkadzania mózgów swoich wiernych)
Badanie: Pola promieniowania 5G powodowały depresję u myszy i uszkodzenie mózgu
ZDJĘCIE: (Qin i in. 2022) uraz mózgu po ekspozycji na fale radiowe 4,9 GHz.*
Nowe badanie opublikowane w International Journal of Environmental Health Research przez Wydział Medycyny Prewencyjnej Uniwersytetu Medycznego Sił Powietrznych w Xi'an w Chinach oraz Kluczowe Laboratorium Oceny i Kontroli Zagrożeń w Specjalnym Środowisku Operacyjnym Ministerstwa Edukacji w Xi'an, Chiny odkryły, że kiedy myszy zostały wystawione na pole o częstotliwości radiowej (RF) o częstotliwości 4,9 GHz (jedna z częstotliwości roboczych komunikacji 5G), ekspozycja wywołała zachowanie podobne do depresji - zachowanie podobne do lęku, lub zaburzenie pamięci przestrzennej.
Myszy były wystawione na działanie pola RF o częstotliwości 4,9 GHz przez 21 dni.
Ponadto naukowcy doszli do wniosku, że ekspozycja może …More
Monika Grom shares this
262
przeciwherezjom
Sorry, z innej beczki. Jestem pod wrażeniem, bo przejrzałem domowe jedzenie zgromadzone w lodówce. I mimo ostrożności w zakupach trafiło się kilka produktów do których przyczepia się magnes. Nawet do jogurtów (marka bakoma), sera żółtego markowego (serenada). Wędlina (obrzynki, odpadki kupowane dla kotów) niemal w 100% mają tlenek grafenu!!! Trochę o temacie przycichło więc nierząd ma swobodę …More
Sorry, z innej beczki. Jestem pod wrażeniem, bo przejrzałem domowe jedzenie zgromadzone w lodówce. I mimo ostrożności w zakupach trafiło się kilka produktów do których przyczepia się magnes. Nawet do jogurtów (marka bakoma), sera żółtego markowego (serenada). Wędlina (obrzynki, odpadki kupowane dla kotów) niemal w 100% mają tlenek grafenu!!! Trochę o temacie przycichło więc nierząd ma swobodę w dystrybucji trucizny. Trzeba to rozgłaszać. Wielu ludzi teraz choruje i myślę że z powodu jedzenia!