09:42
Bos016
61K
A jeśli to się nie skończy? Zacznij żyć! youtube.com/watch?v=lR8EsZPnT-UMore
A jeśli to się nie skończy? Zacznij żyć!

youtube.com/watch?v=lR8EsZPnT-U
Bos016
Ponad 30% wzrost samobójstw wśród młodzieży . Czyja to zasługa?
Jota-jotka
Są rzeczy ważne i bardzo ważne ,obyśmy dobrze potrafili wybierać.Czy aż trzeba osobiście doświadczyć,choroby , zagrożenia ,samotności ,bezradności by dojść do istoty czym jest życie i po co ...
Bos016
Dużo się mówi ostatnio o szczepionkach, to ja też powiem o jednej. Komunia Święta - szczepionka dla duszy. Produkuje przeciwciała zwalczające słabości i zapewnia życie wieczne. Przeciwskazanie: grzech ciężki - przed przyjęciem konieczna konsultacja ze specjalistą w konfesjonale.
Tymoteusz
Szatan nie cierpi poczucia humoru wymierzonego w niego, ponieważ wie, że Osoba, która jest obdarzona tym darem ma tego demona w głębokim poważaniu, więc diabeł nie ma żadnego wpływu na tę Osobę :-)
Tymoteusz
Skoro o poczuciu humoru mowa, to „przykwaszę” w stylu angielskim (informacja dla tych mężczyzn, którzy szukają swojej drugiej połówki).
Lepsza brzydka żona niż zaszczepiona.More
Skoro o poczuciu humoru mowa, to „przykwaszę” w stylu angielskim (informacja dla tych mężczyzn, którzy szukają swojej drugiej połówki).

Lepsza brzydka żona niż zaszczepiona.
Naucz mnie pokory
Weronika....S
Dodał bym do tego jeszcze ,że również kościoły w Polsce były wcześniej przygotowane,poprzez instalację kamer w prawie wszystkich kościołach,by wierni gdy zamkną kościoły mogli mieć namiastkę Mszy Świętej online.I tak nawet Kościół przygotował nas na operację covid-19,czyli wprowadzenie eutanazji pod przykrywką szczepienia i modyfikację ludzkiego genomu.More
Weronika....S

Dodał bym do tego jeszcze ,że również kościoły w Polsce były wcześniej przygotowane,poprzez instalację kamer w prawie wszystkich kościołach,by wierni gdy zamkną kościoły mogli mieć namiastkę Mszy Świętej online.I tak nawet Kościół przygotował nas na operację covid-19,czyli wprowadzenie eutanazji pod przykrywką szczepienia i modyfikację ludzkiego genomu.