jezofiko
1151.3K
111 pages
Pre všetkých tých , ktorí pochybujú či homosexualita je liečiteľná, alebo nie. Je to kniha od holandského psychológa Gerarda J. M. Aardwega, ktorá vyšla v roku 2003 , čiže dosť dávno, a kde sa …More
Pre všetkých tých , ktorí pochybujú či homosexualita je liečiteľná, alebo nie.
Je to kniha od holandského psychológa Gerarda J. M. Aardwega, ktorá vyšla v roku 2003 , čiže dosť dávno, a kde sa popisuje táto povedzme porucha sexuálnej identity. Ide v nej o to, aby všetci, ktorí odsudzujú homosexualitu, (aj ja sa k ním radím), videli, že nie je to jednoduchá vec a preto treba k nej pristupovať s vedomím, že obete homosexuality sú v mnohých prípadoch nevinne, alebo ich náklonnosť vznikla hlbokým citovým zranením v rodine, či normálnej alebo rozvrátenej.
Janko333
Boh nestvoril Adama a štefana, ale ADAMA A EVU! Svätý Albert Veľký uvádza štyri dôvody, prečo považuje homosexuálne činy za najohavnejšie: Zrodili sa zo šialenstva; sú nechutne, odporné; tí, ktorí sa na nich stanú závislými, sú zriedka oslobodení od tejto neresti; sú nákazlivé ako mor, a rýchlo prechádza z jednej osoby na druhú. Žiadny hriech nemá väčšiu moc nad dušou ako hriech prekliatej …More
Boh nestvoril Adama a štefana, ale ADAMA A EVU! Svätý Albert Veľký uvádza štyri dôvody, prečo považuje homosexuálne činy za najohavnejšie: Zrodili sa zo šialenstva; sú nechutne, odporné; tí, ktorí sa na nich stanú závislými, sú zriedka oslobodení od tejto neresti; sú nákazlivé ako mor, a rýchlo prechádza z jednej osoby na druhú. Žiadny hriech nemá väčšiu moc nad dušou ako hriech prekliatej sodomie LGBT ►►►<span styl…
►►►<span styl…
►►►Oslobodený z homosexuality - Príbeh Jozefa a Júlie…
►►►HOMOSEXUALITA JE HRIECH
Trepifajksl
Praktikující buzerant nebo peďák není žádná oběť ani zoufalec, ale úchyl. Často velice nebezpečný, především svému okolí. Obhajovat toto může jen nemravné prase.
Trepifajksl
Homosexualita samozřejmě ohavnost je. V písmu se to píše jasně. A jasně to vždy učila katolická Církev. Nedostatek lásky k pravdě je také ohavnost. Projevuje se to často u známých mlžičů a překrucovačů. Schvalování toho, aby spolu žili 2 chlapi a dokonce sehnali někde děti je ohavnost. Mělo by to být trestně stíháno, nikoliv propagováno a schvalováno. Jde to přímo proti láskyplnému učení …More
Homosexualita samozřejmě ohavnost je. V písmu se to píše jasně. A jasně to vždy učila katolická Církev. Nedostatek lásky k pravdě je také ohavnost. Projevuje se to často u známých mlžičů a překrucovačů. Schvalování toho, aby spolu žili 2 chlapi a dokonce sehnali někde děti je ohavnost. Mělo by to být trestně stíháno, nikoliv propagováno a schvalováno. Jde to přímo proti láskyplnému učení Pána Ježíše Krista. Okecat se to vážně nedá.
ekans
Roberto 55
"Slotova metoda" moze byt tiez ucinna: "dlhy bic (najlepsie s hrosej koze) a maly oploteny dvor"....
Trepifajksl
Ten Rus kterýmu tady někdo nevěří ani nos mezi očima není Rus, nýbrž Žid.
amazon.com/…y-Vey-My-Son-Gay/dp/B00J925RX0
reuters.com/…cle/us-pope-film-idINKBN27622QMore
Ten Rus kterýmu tady někdo nevěří ani nos mezi očima není Rus, nýbrž Žid.

amazon.com/…y-Vey-My-Son-Gay/dp/B00J925RX0
reuters.com/…cle/us-pope-film-idINKBN27622Q
mjablko shares this
17
Memento.
mementoMore
Memento.

memento
apredsasatoci
Aj ja som si myslela, že som dobrý človek, bez hriechu. A potom som začala čítať Bibliu. Stále viac a viac ma usvedčovala z mojich hriechov a neprávosti.
Toto isté sa týka aj homosexuálov. Treba uvidieť svoj hriech, pretože my nebojujeme s telom a krvou, ale s duchovnými mocnosťami, ktoré revu ako zúrivý lev. Obchádzajú a hľadajú koho by zožrali.
V tom nám Pán Boh pomáhaj! 🤔😇
apredsasatoci
Blahoslaveni milujúci Pravdu!
apredsasatoci
Falošná láska je horšia ako lepra!
2 more comments from apredsasatoci
apredsasatoci
Poctivá registrácia na glorii je fakt dôkaz skutočnej lásky.
Úbohy Kalli.
apredsasatoci
Nie len Dudko je fajn kluk. Aj ja som fajn holka.
Felicitaa
Este po 2.s.vojne bola homosexualita napr. v Anglicku socialnym problemom, ktory nemal socialne riesenie, dokonca pred vojnou "neexistoval", nebola dovolena jeho viditelnost.Az niekedy po r.1958 sa stala homosexualita legalnym fenomenom.
Neskor aj objektom socialneho managementu.
Dnes Elton John je vitany a uctievany v najvyssich soc.kruhoch.
jezofiko
To už nezmeníme, tak to vyšlo, keby možno nebola anglikánska cirkev, ale katolícka, tak v anglicku možno náboženské dejiny budú mať iný príbeh a priebeh.
apredsasatoci
Boh je stále ten istý! Včera, dnes, zajtra!
apredsasatoci
Je jedno ako sa k homosexualite stavia svetska moc!
Mňa zaujíma iba jedno. Čo hovorí Boh - Homosexualita je ohavnost!
A ďalej pokračuje - Odvratte sa od hriechu!
Každý kto sa odvráti od hriechu, a prijme Pána Ježiša za svojho Spasiteľa je spasený!
Náš Pán zomrel na kríži aj za lgbti, aj za nehodneho suseda, aj za mňa....