Karol Karol
869

Syf Berlina !!! 😂 🤪 😘 😱 😱 😱 🤮 🤮 🤮

Przedszkola edukujące o LGBT+. Nowy projekt w Niemczech

Dwa przedszkola skupiające się na edukacji dzieci w tematyce LGBT+ mają zostać otwarte w Berlinie na wiosnę przyszłego roku.
Projekt pilotażowy został zainicjowany przez berlińską poradnię gejowską w ramach szerszej inicjatywy, obejmującej m.in. otwarcie wielopokoleniowego domu dla osób LGBT+ - informuje niemiecki portal "Focus".
Koncepcja jest taka sama, jak w innych przedszkolach - podkreśla dyrektor zarządzający poradnią, Marcel de Groot w rozmowie z "Bild". Z tą różnicą, że dzieci mają mieć styczność z "queerowym stylem życia, na przykład poprzez książki, w których zakochuje się dwóch mężczyzn, a nie tylko książę i księżniczka" - wyjaśnia.

Do placówek ma zostać przyjętych łącznie 90 dzieci. Jak przekazano na stronie poradni, personel przedszkoli nie musi określać się jako LGBT+, ale musi zgadzać się z opinią, że to środowisko powinno być "widoczne dla dzieci".
Jeden z członków zarządu propaguje pedofilię?
Sprawa wywołała poruszenie w Niemczech, jednak nie ze względu na sam pomysł, a na skład zarządu akcjonariusza poradni gejowskiej, która za nim stoi. Jednym członków rady nadzorczej jest bowiem socjolog, któremu od blisko 40 lat zarzuca się… propagowanie pedofilii.

Rüdiger Lautmann w 1994 roku wydał książkę "Die Lust am Kind. Portret pedofila", w której według niektórych czytelników bronił pedofili. Trzy lata później przyczynił się do powstania broszury o dzieciach i seksualności, w której stwierdzono, że seksualność między dziećmi i dorosłymi jest "zasadniczo afirmowana". W 1979 r. z kolei walczył o usunięcie z kodeksu karnego paragrafu kryminalizującego akty seksualne na dzieciach poniżej 14 roku życia.
Sam Lautmann odrzuca zarzuty. Nie uważa się za zwolennika pedofilii i tłumaczy, że chciał jedynie "zrozumieć i opisać" tę dewiację. Od kiedy fakt zaangażowania socjologa w projekt związany z dziećmi ujrzał światło dzienne, dyrektor zarządzający spółką odpowiedzialną za stworzenie przedszkoli próbuje uspokoić społeczeństwo.
- Lautmann nie ma nic wspólnego z codzienną działalnością przedszkola – zapewnia dyrektor w rozmowie z "Bild". - Moim zdaniem byłoby to zbyt problematyczne – dodaje de Groot i informuje, że teraz obowiązkami związanymi z obszarami opieki dziennej nad dziećmi zajmie się Senacki Departament Edukacji.

Zobacz także:
Polacy o małżeństwach jednopłciowych. Lider partii opozycyjnej mówi, czego by nie poparł

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Świat się kończy… I dobrze… Już za dużo tego całego syfu…
Podobno homoseksualizm był wśród ludzi już od samego początku ludzkości, co tylko świadczy o tym że choroby psych* towarzyszą ludziom od bardzo bardzo dawna..
Podobno homoseksualizm był wśród ludzi już od samego początku ludzkości, co świadczy o tym że choroby psychiczne towarzyszą ludziom od bardzo bardzo dawna..

Sodoma i Gomora. To co się teraz wyprawia, taka dewaluacja. Historycznie przed rokiem 1950 dzieci zawsze były bezpieczne i ufne. W Polsce nikt by nie przyznał się, że jest homoseksualistą, lub pedofilem, chyba umarłby z przerażenia. Przesłuchiwała MO Jaruzelskiego(Hiacynt). Prezydent USA Reagan podpisał dokument i wstrzymano import pornografii dziecięcej w tym z Holandii do USA.
Nie krytykuje LGBT to ich upodobania i ich sprawa jeżeli nie będą wykorzystywać innych. Ale np. opieka nad nimi na stare lata to jest moja sprawa. Dlatego zaakceptuje pary lgbt ale tylko wtedy gdy opłacą u naszych dzieci swoją opiekę na stare lata, cena powinna być bardzo wysoka bo przymusowa np.50% dochodu przez co najmniej 30 lat. Na stare lata będzie za późno aby się kajać.
Hybryda, normalność to pojęcie względne, nie stałe. Moralność i etyka tak samo. Normalność, etyka itd są zależne od kultury, epoki itd. Homoseksualizm uznaje się za nienormalność bo tak się ludziom wmawia od tysiącleci. Co w jednej kulturze jest uznawane za nienormalne i złe w drugiej jest uznawane za dobre i normalne a w trzeciej jest do tego samego obojętny stosunek. Uznajesz homoseksualizm za nienormalność bo tobie i twoim przodkom się to wmawia, bo komuś zależy na tym żebyś tak myślał po to żebyś sam był hetero, ożenił się i miał jak najwięcej dzieci żeby te robiły na polityków, szlachtę, bogaczy, prezydenta,kościół itd.
Teraz oni są anty lgbt ale jak ktoś z ich rodziny (np :wnóki, córka lub siostrzeniec) będzie lgbt i będą czegoś potrzebowali(np opieki na starość lub jakiej kolwiek) to będą śpiewać wróć synu, wróć, daleka.... Wiem co mówię. Mój sąsiad nienawidził swojego syna bo słuchał metalu i nosił. Koszulki z nadrukiem zespołów metalowych. Przez ściany było słychać jakie teksty rzucał ten sąsiad pod adresem syna! Syn wyjechał a teraz z za ściany słyszę lament tego sąsiada jak on żałuje tego jak traktował syna bo mu potrzebna opieka na stare lata!
Prawica i kapłaństwo na całym świecie ma obsesję na punkcie religii oraz ochrony instytucji małżeństwa i i instytucji rodziny i jak największej dzietności, bo od początku cywilizacji władcom i elitom zależy na nich dla własnych korzyści a instytucja małżeństwa hetero i instytucja rodziny zostały wymyślone przez elity i w interesach elit i kapłaństwa. Religie i elity uczłowieczyli płody, embriony, zygoty i zarodki nazywając je dziećmi oraz zakazują antykoncepcji i aborcji oraz nakazują ludziom zawierać tradycyjne małżeństwa po to żeby ludzie rodzili jak najwięcej dzieci bo kapłani i elity potrzebują jak najwięcej niewolników żeby ci robili na nich oraz ginęli ich wojnach oraz żeby elity i kapłani mieli kogo gnębić i nad kim się wywyższać! I dlatego elity i religie zmuszają ludzi do posiadania jak najwięcej dzieci i o to cała prawda o tym co tak naprawdę kryje się za zakazem antykoncepcji i aborcji pod przykrywką ochrony życia oraz tępieniu homoseksualizmu, gender i lgbt oraz o ochronie instytucji małżeństwa. Aborcja, antykoncepcja, homoseksualizm, bezwyznaniowość oraz nie zawieranie tradycyjnych małżeństw w świątyniach są niewygodne dla władców państw (np prezydent, cesarz, król) elit i kapłaństwa i dlatego z tym walczą i je demonizują.
Ludzie uważają homoseksualizm za nienormalność bo im to się wmawia odkąd powstały patriarchalne cywilizacje oraz dlatego bo przez tysiąclecia zmuszano ludzi do takiego światopoglądu,tak samo jak do wiary w Boga oraz do praktykowania i wyznawania różnych religii. Polecam poczytać teksty na Jasnej Polsce : 1. Uważaj! To nie Twoje myśli ! 10 meta – programów matrixu, które non-stop miesza nam w głowie 2.4 Główne zmiany w Ciele i 7 ciężkich wzorców, które uwalniasz
Nie propagatę a rzeczywistość. Uważacie że osoby leworęczne są chore i na siłę trzeba je przestawiać bo 40 lat temu spora część społeczeństwa tak myślała Nie propagatę a rzeczywistość. Uważacie że osoby leworęczne są chore i na siłę trzeba je przestawiać bo 40 lat temu spora część społeczeństwa tak myślała i na siłę było zmuszanie aby dziecko posługiwało się prawą ręką. Nigdy nie wybaczę mojego katowania. Poczytajcie sobie co robiono dzieciom szczególnie na wioskach
To przedszkole to dla mniejszości będzie? Głowy nie polecą?
To jest bardzo tragiczne ze zmusza sie nas do zaakceptowania rzeczy ktore calkowicie odbiegaja normalnosci !
I po co komentowac !?jak kazdy czlowiek ma swoje zdanie na ten temat!

Dlatego popieram PIS że nie dopuszczają tego typu "programów pilotażowych" i możecie się śmiać.