Karol Karol
1794

Kim jest ??? 😂 🤪 😍 😘 🥳 🤔 🤥 🤫 😱 😱 😱

GAZETA WARSZAWSKA - Kim jest Giorgia Meloni, kobieta, która poprowadzi Włochy?

- Czy poprowadzi, to się jeszcze okaże!
Większość zwycięstw, roszad — w życiu politycznym etc. — tzw. prawicowców to zwykła ustawka.
"Prawica" niczego nie oznacza, bo to jedynie sprawa względna. To tak np, jak fachowiec ma rękę lewą, to ma i prawą, ale i tak — do roboty — to on ma dwie lewe ręce.
Np. w Szwecji wybory wygrała prawica (Svenska Demokrater - SD), a to właśnie jest relatywne, bo są to jedynie bezideowi, rasistowscy ksenofobi, wybitnie negatywni wobec wszystkich obcokrajowców. Najbardziej nienawidzą muzułmanów, a nie dlatego, że są oni cywilizacyjnym obcym ciałem, szkodnikiem i groźbą dla całej naszej europejskiej kultury i cywilizacji, ale dlatego, że żyją z zasiłków i to dostatnio, podczas kiedy przeciętny Szwed emeryt — po opłaceniu czynszu i podobne — nie daje rady kupić sobie jedzenia. Jedyna grupa, rasa lub społeczeństwo, które jest nie tylko akceptowalne dla tych szwedzkich „nacjonalistów”, ale jest uznanym sojusznikim, są żydzi albo Mossad, lub żydaer w Palestynie.
Najlepszym przykładem jest Julia Kronlid, która z ramienia SD ma otrzymać wysokie stanowisko parlamencie — Riksdag. Ta J. Kronlid zasłynęła parę lat temu z bezwstydnego wysłuchiwania lekcji politycznej od swojego żydowskiego mentora, który przybył do Szwecji z Iranu, z pouczeniami dla prawicowców, a który nawet nie znal szwedzkiego. Obecnie J. Kronlid zaczyna się gorliwie odżegnywać od swoich dawnych deklaracji — jako przeciwniczki aborcji. Teraz aborcja jest już dla niej dobra, bo „my wszyscy powinniśmy równe prawa" — jako powiedziała i wyraziła swój smutek z powodu dawnych deklaracji.
Partia SD nigdy nie zdobyła się na elementarną refleksję, że obecny zalew Szwecji przez ludy wschodniego okultyzmu, to ludobójstwo na Szwedach sterowane przez żydów właśnie. Podobnie może być z Giorgia Meloni. W partiach , które są w aliansie z jej ugrupowaniem, znajdują się liczni zwolennicy żydów czy "izraela", który np. ma prawo do "samoobrony".
Antysemityzm nie jest żadną receptą na cokolwiek, ale jest warunkiem niezbędnym każdego autentycznego ruchu politycznego, a to bez względu na to, jakie idee socjalne się wyznaje, wprowadza w życie polityczne lub toleruje.
Red. Gazeta Warszawska
+
Pasja do Tolkiena, towarzysza "towarzysza" i córki, kariera, pytanie o stopień, nieobecny ojciec: tożsamość przywódcy Fratelli d'Italia, który chce być "wzorem dla wszystkich Włochów"
PRZEZ SILVIĘ BOMBINO
26 WRZEŚNIA 2022
„Chcę zjednoczyć Włochy”. Giorgia Meloni, przewodnicząca prawicowej partii Bracia Włoch , urodzonej na gruzach Sojuszu Narodowego, który zrodził się na gruzach Włoskiego Ruchu Społecznego, powiedziała dziś o godzinie 2.40, wygłaszając pierwsze oświadczenie na temat danych pochodzących z sondaże, że jeśli będzie w rządzie to będzie premierem wszystkich . Przemówienie umiarkowane, tonem i słowami, którego słowem kluczowym jest „odpowiedzialność”. Ale kim jest Giorgia Meloni, która od 2018 roku zwiększyła swoją partię z 4 do 26% ?
Porzucenie ojca
. SD's Julia Kronlid programmeras till Zionist-lakej(Video)
Created on 17 February 20182.
Szwedzcy nacjonaliści: Wstrzymać pomoc dla krajów wrogich homoseksualistom(Politics )... biståndet till homofientliga stater” JIMMIE ÅKESSON Publicerad 7 jul 2019 kl 01.20 Se intervju med Jimmie Åkesson Jimmie Åkesson och Julia Kronlid vill dra in biståndet till länder som inte ”respekterar ...Created on 08 July 20194.
Szwedzki polin - tak Daniels tresuje Dudę.(Okupacja żydowska w Polsce)Mossad programuje szwedzką nacjonalistkę na pro-izraelitkę Video ukazuje szwedzkiego posła Julia´e Kronlid, która otrzymuje szczegółowe instrukcje od żydów na temat taktyki jaką należy przyjąć ...Created on 20 July 2018
Jak sama Giorgia Meloni powiedziała w swojej autobiograficznej książce Io sono Giorgia. Moje korzenie, moje pomysły (Rizzoli) jego ojciec porzucił matkę, ją i jej siostrę Ariannę, gdy byli jeszcze mali. „Moja matka miała wiele trudności w życiu, sama wychowała dwie córki . Zawdzięczam jej wszystko. Jego osąd jest jednym z niewielu, których najbardziej się boję. Była moim przewodnikiem - powiedział Meloni. O swoim ojcu, który teraz zniknął, zawsze wypowiadał bardzo ostre słowa: « Opuścił dom, gdy miałem rok. Mieszkał na Wyspach Kanaryjskich i jeździliśmy do niego na jeden, dwa tygodnie w roku i tyle. Kiedy miałam jedenaście lat, wygłosił przemówienie, którego nie powinno się wygłaszać małej dziewczynce, a ja powiedziałem: „Nie chcę cię nigdy więcej widzieć”. Kiedy umarł, nie czułem emocji, jakby był obcy”. Trauma
z dzieciństwa była często cytowana przez Meloniego, który powiedział, że dopiero po latach przezwyciężył to: „To musiał być cały ten ból, do którego przyznałem się sobie dopiero po latach, że uczynił mnie tak odważnym i chętnym do odkupienia, wojowniczym i lekkomyślnym . Odejście od ojca sprawia, że czujesz się nieodpowiedni. Jakbyś musiał wszystko z trudem podbić”.
Nawet jego siostra Arianna, jego intymny spin doktor, który w dniu głosowania zamieścił słodkie słowa dla jego siostry ( „Gdyby tylko wiedzieli” , pisał, odnosząc się do łez i wybuchów Giorgii, których tylko ona doświadczyła w ostatnich latach) jest jej drogowskaz kariery: „Tylko ty możesz sobie pozwolić na powiedzenie mi pewnych rzeczy. Słucham i milczę - powiedział Meloni.
Języki i bez dyplomu
Giorgia Meloni ukończyła liceum językowe i biegle posługuje się językiem angielskim, francuskim i hiszpańskim. Nie kontynuował studiów na uniwersytecie , o czym mówił na jednym z wieców wyborczych tej kampanii wyborczej w Genui: „Wyśmiewają mnie, bo nie ukończyłem studiów. Nie mogłem ukończyć studiów. Czy myślisz, że zrobiłbym dyplom? Sam się utrzymywałem. Studiowałem, zajmowałem się już polityką, tyle rzeczy» – oświadczył ze sceny. „Pewnego dnia na demonstracji były te miłe postacie z ośrodków społecznych, te dzieci tatusia. Jeden powiedział, że nawet nie ukończyłem szkoły. We Włoszech 17% ludzi ma dyplom, może być o wiele więcej. Tyle że nie każdy ma możliwość zostać tam, aby spędzić 8-10 lat na uniwersytecie i chodzić na cudze pokazy zamiast znaleźć pracę ».
Wywiad z Giorgią Meloni dla Fox News
Kariera polityczna
Giorgia Meloni urodziła się w Rzymie 15 stycznia 1977 roku. Dziś, w wieku czterdziestu pięciu lat, jako nastolatka zaczęła interesować się polityką, a w wieku 19 lat została szefową studenckiego ruchu noworodkowej partii Gianfranco Finiego, Alleanza. Nazionale . W latach 1998-2000 działał jako radny prowincjalny Rzymu, a później został przewodniczącym Akcji Młodzieży. Weszła do parlamentu w 2006 roku, w wieku 29 lat, jako deputowana i została mianowana wiceprzewodniczącą klasy Montecitorio. Silvio Berlusconi powołał ją następnie w 2008 r. na stanowisko Ministra ds. Młodzieży w jego ostatnim rządzie, który zakończył się w 2011 r. kryzysem rozprzestrzeniania się i przybyciem techników Mario Montiego. Po doświadczeniach Ludu Wolności – jak nazywano obszar centroprawicowy – w 2012 r.wraz z Ignazio La Russa i Guido Crosetto założyła partię Fratelli d'Italia i przez dwa lata została prezydentem, po czym wróciła do Izby jako deputowana w wyborach w 2013 r.
W 2016 r. kandydowała na burmistrza Rzymu, uzyskując 20,64 proc. głosów, ale Virginia Raggi z Ruchu Pięciu Gwiazd zdobywa ponad 35%, a Roberto Giachetti z Pd 24%, więc Meloni nie przechodzi pierwszej rundy. W wyborach politycznych w 2018 roku Fratelli d'Italia prezentuje się, podobnie jak dzisiaj, z centroprawicową koalicją, uzyskując 4% głosów, za Legą i Forza Italia. Konsensus rośnie do 6,5% w 2019 r. w wyborach europejskich, a w 2020 r. zostaje wybrana na przewodniczącą Partii Europejskich Konserwatystów i Reformatorów .

Giorgia Meloni z Gianfranco Fini
Pasja do Tolkiena
Jak przypomniał New York Times na kilka dni przed głosowaniem, podpisany przez Jasona Horowitza, jako młoda Giorgia Meloni uczestniczyła w Hobbit Fields, zgromadzeniach, na których młodzi ludzie z prawej strony używali języka i symboli Władcy Pierścieni Tolkiena do budowania nowa prawicowa narracja, wolne od znamion faszyzmu i postfaszyzmu. Nawet jej siostra Arianna przypomniała sobie pasję Giorgii do Tolkiena, który w swoich przemówieniach często wspomina autora. W pracy Horowitza ona i inni młodzi ludzie po prawej stronie wybrali Śródziemie z Władcy Pierścieni „walczących ze smokami, niedźwiedziami i innymi legendarnymi stworzeniami”, aby chronić ojczyznę opartą na starożytnych wartościach i tradycjach. Powszechnie wiadomo, że Meloni bywał na pierwszych czatach lat 90., na których omawiał fantastykę i politykę oraz wybór nazwania dorocznego zjazdu swojej partii Atreju , jako bohater powieści fantasy (i filmu ) . nieprzypadkowe. Za zamknięcie kampanii wyborczej aktor Pino Insegnoprzedstawił ją cytatem z Władcy Pierścieni: „Nadejdzie dzień klęski, ale to nie jest to”. Meloni stwierdziła również, że kampania wyborcza uniemożliwiła jej oglądanie The Rings of Power , prequelowej serii wydarzeń Froda i jego towarzyszy, na Amazon Prime.
Towarzysz, który głosuje na lewicę
Od siedmiu lat Giorgia Meloni jest towarzyszką młodszej o 4 lata dziennikarki Mediaset Andrei Giambruno, z którą ma córkę, 6-letnią Ginevrę. Meloni uprzejmie skarżył się, że ma „wroga w domu” , ponieważ Giambruno , rodem z Mediolanu, głosuje na lewicę i obaj mają różne opinie na temat np. praw społeczności LGBTQ+. Para mieszka w Rzymie i nie jest małżeństwem. Giambruno, po ukończeniu szkoły średniej i studiach filozoficznych na Katolickim Uniwersytecie w Mediolanie, został dziennikarzem telewizyjnym i autorem różnych programów informacyjnych, takich jak Mattino 5 i Studio Aperto. Bardzo powściągliwy, pojawia się na zdjęciach, które Meloni publikuje w swoich sieciach społecznościowych.
Córka Ginewra i miłość
Giorgia Meloni nie zapomina o swojej córce w wielu swoich politycznych argumentach. „Jestem matką” stało się także memem i hasłem podejmowanym przez wszystkich. W środku kampanii wyborczej rozpoczęła się szkoła, a 6-letnia Genewa rozpoczęła pierwszą klasę: Meloni przekazała córce wiadomość w mediach społecznościowych, aby uczcić pierwszy dzień szkoły. Na zdjęciu dziewczynka idzie z matką, która trzyma ją za rękę, a na drugim niesie plecak-wózek małej dziewczynki. Detal, który nie pozostaje niezauważony. „Oto jesteś, ze swoją ogromną torbą, w obliczu pierwszego dnia szkoły podstawowej”, pisze Meloni. „Trzymamy się ramię w ramię, gdy stawiamy czoła naszym najtrudniejszym wyzwaniom”. Następnie przesłanie podżegania, które jest również manifestem wzmocnienia, którego Meloni był nosicielem od początku kampanii wyborczej: „Pamiętaj, co ci powiedziałem: to nie gniew da ci siłę do pójścia naprzód, ani ambicja lub ego lub zazdrość. Tylko miłość może dać ci energię , której potrzebujesz, aby nigdy nie spuszczać głowy, nie zgubić się, nie preferować skrótów. Zrób to z miłością, a nikt cię nie powstrzyma”.
Chi è Giorgia Meloni, la donna che guiderà l'Italia
Karol Karol shares this
109