Orędzia
430

Trwajcie mocno w wierze, nawet pośród bólu, który ma nadejść. Po krzyżu nastanie zwycięstwo. 26 grudnia 2020

Orędzie Matki Bożej Królowej Pokoju, Anguera.

Matka Boża, Królowo Pokoju: Drogie dzieci, jesteście własnością Pana i powinniście tylko Go naśladować i Mu służyć. Jesteś na świecie, ale nie pozwól, by rzeczy tego świata cię zrujnowały. Otwórzcie swoje serca Panu i odkryjcie skarby, które są w was.

Przyszedłem z nieba, aby wam powiedzieć, że jest to odpowiedni czas na wasz powrót. Nie schodź ze ścieżki, którą ci pokazałem. Mój Pan cię kocha i oczekuje ciebie.

Daj z siebie wszystko w powierzonej ci misji, a otrzymasz w nagrodę Niebo. Daj Mi swoje ręce, a poprowadzę cię do Tego, który jest twoim Jedynym i Prawdziwym Odkupicielem.

Odwaga! Pan otrze twoje łzy. Nie trać nadziei. Trwajcie mocno w wierze, nawet pośród bólu, który ma nadejść. Po krzyżu następuje zwycięstwo. Naprzód bez strachu! Kocham cię i poproszę za ciebie mojego Jezusa.

To jest przesłanie, które dziś wam przekazuję w imieniu Trójcy Przenajświętszej. Dziękuję, że pozwoliliście mi się tu jeszcze raz zebrać. Błogosławię was w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen. Zostań w pokoju.