Orędzia
514

Wrogowie posuwają się naprzód w swoich planach zniszczenia Kościoła Mojego Jezusa. Wasza lojalność będzie bronią zwycięstwa.

29 grudnia 2020 Orędzie Matki Bożej Królowej Pokoju, Anguera.

Matka Boża, Królowo Pokoju: Drogie dzieci, każdego z was kocha Ojciec, Syn, Duch Święty. Zaufaj Jezusowi. Jest twoim wielkim przyjacielem i nigdy cię nie opuści. On cię woła. Słuchaj Jego głosu i bądź wierny Jego ewangelii.

Przybywam z nieba, aby was wezwać do świętości. Świętość musi być celem i musi być osiągnięta przez wszystkich mężczyzn i kobiety modlitwy. Bądźcie posłuszni mojemu wezwaniu;

Zbliżasz się do przyszłości pełnej wątpliwości i niepewności. Wrogowie posuwają się naprzód w swoich planach zniszczenia Kościoła Mojego Jezusa. Wasza lojalność wobec prawdziwego Magisterium Kościoła Mojego Jezusa będzie bronią zwycięstwa. Odwagi! Ci, którzy są z Panem, nigdy nie doświadczą ciężaru porażki. Naprzód w obronie prawdy. Kocham cię i zawsze będę z tobą.

To jest przesłanie, które dziś wam przekazuję w imieniu Trójcy Przenajświętszej. Dziękuję, że pozwoliliście mi się tu jeszcze raz zebrać. Błogosławię was w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen. Pozostań w pokoju.