PiotrM
398.3K
Bos016
Zapewne zadajecie sobie pytanie: JAK DŁUGO JESZCZE TO BĘDZIE TRWAĆ? Odpowiedź jest prosta i oczywista: - według psychopatycznych globalnych planistów PLANDEMII, aż do:- pełnego wyszczepienia stada, - zakolczykowania, - zamknięcia w zagrodach, - zapewnienia wypasu, hodowli, rozrodu i całościowego nadzoru weterynaryjnego TYLKO pod kontrolą najwyższej klasy ekspertów weterynarii (przykład: prof. …More
Zapewne zadajecie sobie pytanie: JAK DŁUGO JESZCZE TO BĘDZIE TRWAĆ? Odpowiedź jest prosta i oczywista: - według psychopatycznych globalnych planistów PLANDEMII, aż do:- pełnego wyszczepienia stada, - zakolczykowania, - zamknięcia w zagrodach, - zapewnienia wypasu, hodowli, rozrodu i całościowego nadzoru weterynaryjnego TYLKO pod kontrolą najwyższej klasy ekspertów weterynarii (przykład: prof. Simmonn), a także wytrzebienia nadwyżek pogłowia (sztuk starych i słabych, a wszystko w zgodzie z przepisami prawodawstwa zootechnicznego Unii Europejskiej), czyli do OSTATECZNEGO ROZWIĄZANIA (Wielkiego Resetu) i WKROCZENIA W ŚWIETLANĄ ERĘ POWSZECHNEJ SZCZĘŚLIWOŚCI, przyszłości, zaplanowanej i realizowanej według planów m.in.: psychopatów pokroju Nadzorcy Planu Klausa Schwaba, i wspomaganej przez planistów i sponsorów takich jak George $oro$ i najmitów typu Kill-Bill Gates 666 Mengele i innych, przyszłości, w której *NIE BĘDZIESZ MIAŁ NIC i BĘDZIESZ (musiał być) SZCZĘŚLIWY*! Nowa Era i Nowa Normalność = Jedna *zielona* *zjednoczona* planeta pod przywództwem antychrysta, jedna, zredukowana do minimum bio-cyfrowa, hybrydowa, niewolnicza, zidiociała, tęczowa ludzkość, jedna wyselekcjonowana klasa nadzorców, żadnego boga prócz szatana, robaki jako pokarm, dziesięć szpryc, jedna eutanazja, i zaszczytne przeznaczenie na nawóz... A wszystko dzięki bierności i poddaństwu większości z was. Nadal myślicie mądrale z miodem w uszach, że piszący ten komentarz to płaskoziemca, zwolennik teorii spiskowych? Buhahaha, się zdziwicie!!!
Mark Nemo
Dziękuję za wrzutkę, a Panu Rafałowi za odwagę i konsekwencję. Takie wypowiedzi dają nadzieję innym ludziom.
Co do lekarzy po "medycynie rockefellerowskiej": Kiedyś wykładano na uczelniach medycznych także etykę lekarską, dziś zastąpiono ten zbędny obecnie fach pewnie ekonomią zawodu.
megur shares this
18
Rafał_Ovile
TAK NIEDZIELSKI eksterminuje naród polski NAKRĘCA PANDEMIĘ ZA MAMONĘ. HAŃBA !!!
Ewa Okroj Okroj shares this
15
MAT -
A czy następny ministry choroby będzie sobotni czy poniedziałkowy?
PiotrM
Piątkowy.
Mark Nemo
Jesli będzie święcił szabat - to sobotni, jeśli zdecydowanie będzie trzymał się "środka immunologicznego dla wszystkich" - to środowy, a jeśli będzie powtórka z Niedzielskiej rozrywki - to wtorkowy, jeśli to będzie agitator czwartej dawki - no to czwartkowy. W każdym razie odejścia od tej jedynie słusznej linii covidiańskiej nie będzie !
MAT -
DZIĘEEEKUJĘ ZA TO OSTRZEŻENIE
slawomira1812 shares this
1161
ALICJA OPOLE
-bo nikt w kraju ni Jezusa ni maryjki,słuchac nie może,czyli nie chce jak podpowiada łatwe i tanie sposobiki ti wszyscy pluć zaczynają i mówia,ze dla Jezusa nawet góra za duża,żeby ją sworzyc a wam,nie ,gdyz umiecie wszystko lepiej...jak podpiszę,zebyscie sami popróbowali,to CZEMU swiat milczy wtedy i wy,tutaj..?hm...-to pytanie Maryi,nie moje,alinki...hm...
TomUrb
Wielki człowiek z tego prezydenta.
I z @PiotrM również, że wynajduje i udostępnia te klipy. One bardzo podnoszą na duchu.
Izabela Sylwia
Najpierw był Szumowski, teraz Niedzielski.
PiotrM
Same żydowskie nazwiska.