Znakpustyni
42.3K

Wokół Nergala, czy żyjemy w uśpieniu? Obudźmy się!

Z przyjemnością dostrzegam, jak coraz więcej środowisk wstaje z kolan i gromko upomina się o prawa większości opublikowano: 13 Września 2011 11:19:30 Rys. Andrzej Krauze Pod pozorem walki z PiS rozwija …More
Z przyjemnością dostrzegam, jak coraz więcej środowisk wstaje z kolan i gromko upomina się o prawa większości
opublikowano: 13 Września 2011 11:19:30
Rys. Andrzej Krauze
Pod pozorem walki z PiS rozwija w Polsce skrzydła najbardziej wulgarna i prymitywna forma zwalczania ugruntowanych w społeczeństwie wartości, nie filozofia, nie żaden tam dekonstruktywizm czy libertarianizm czy nawet głupie ale nostalgiczne posthipisostwo, a jedynie grubiańska walka z polską kulturą.
Niech nikogo nie zwiedzie profesorski tytuł przed jednym czy drugim nazwiskiem, marginalne, intelektualne odpady zwietrzyły swoja szansę i pod opiekuńczym płaszczem walki z Kaczyńskim usiłują zdemontować edukację, prawa rodziny i prawo większości do swobodnego wyznawania wiary chrześcijańskiej.
Zaczęli od kpin „z prostackiego wikarego z Niegowici” na łamach szmatławca Urbana, potem usiłowali ubłocić powstańców warszawskich antysemityzmem w „Gazecie W.”
Adiutant Urbana szybko udostępnił antenę swojej telewizji dla propagandy …
More
LovVal
Usuń list
LovVal 2014-03-24 15:27:42
Ty tchórzu bez kręgosłupa przestań szkalować siostry zakonne. Jeżeli masz pretensję do jakijś osoby zakonnej to rozlicz się z nią osobiście zamiast wszystkich wrzucać do jednego błota. Zakonnica jest oblubienicą (zaślubioną) samego Boga i o jej prawa sam Bąg się upomni.
+ + +
[...]
,,Zaczęli od kpin „z prostackiego wikarego z Niegowici” na łamach szmatławca Urbana, potem usiłowali ubłocić powstańców warszawskich antysemityzmem w „Gazecie W.”
Adiutant Urbana szybko udostępnił antenę swojej telewizji dla propagandy postkomunistycznej i homoseksualnej.

Przez kilkanaście lat wychowywali nowe pokolenie, aż nadszedł czas próby – sprawdzenia jak wyszedł wychowawczy …More
[...]
,,Zaczęli od kpin „z prostackiego wikarego z Niegowici” na łamach szmatławca Urbana, potem usiłowali ubłocić powstańców warszawskich antysemityzmem w „Gazecie W.”
Adiutant Urbana szybko udostępnił antenę swojej telewizji dla propagandy postkomunistycznej i homoseksualnej.

Przez kilkanaście lat wychowywali nowe pokolenie, aż nadszedł czas próby – sprawdzenia jak wyszedł wychowawczy eksperyment.
Zaatakowali na Krakowskim Przedmieściu, postanowili sprawdzić jak na polskie społeczeństwo zadziała krzyż z „zimnego Lecha”, sikanie na znicze, podżeganie - przez starych esbeków - młodych pijaków do bluźnierstw i bicia modlących się staruszek.
Równocześnie TVN i „GW” promowały agresywną propagandę homoseksualną, oswajały z marszami obscenicznie zachowujących się pederastów i lesbijek w strojach księży i zakonnic.
W wielu rejonach Polski (szczególnie tam gdzie nie ma zakorzenionych społeczeństw) podżegano do wyszydzania osób duchownych (znam takie przypadki np. z koszalińskiego).
Pod pozorem wolności i prawa do współistnienia różnych systemów wartości, w środowiskach tzw „salonu” intensywnie szukano wytrychów do wydrwiwania i poniżania katolików.
Przez wiele lat oswajano Polaków z krytyką Radia Maryja,nawet nie zauważyliśmy jak krytyka rozgłośni ojca Rydzyka przerodziła się w bezkarne wyśmiewanie katolicyzmu w ogóle.
Z drugiej strony mieliśmy zalęknioną hierarchię, której głosem stał się biskup Pieronek, ksiądz Czajkowski
i im podobni Episkopat nie był w stanie ogłosić twardej, dojrzałej intelektualnie interpretacji tego zjawiska
W TVN pojawił się za to ksiądz nowego rodzaju – z tzw „zakonu progresistów”, ksiądz bezkoloratkowy, którego sutanna gryzie jak zły pies. Co na to jego biskup? Cisza....
Zaczęło więc dominować przekonanie, że widocznie tak ma być, takim torem idzie rozwijający się świat. Bóg w TVN czy „GW” stał się artefaktem, czymś ledwie tolerowanym z uwagi na „konserwatywne” przekonania większości ciemnego społeczeństwa – ta większość jednak milczała. Można więc było kroczyć dalej – a to zdjęto krzyż w szpitalu, to znów dopuszczono do stałej obecności na ekranach tv osoby skrajnej i oszołomionej – Magdaleny Środy, która coraz bezczelniej nawołuje do lekceważenia katolików i katolicyzmu.
andrettus
Telewizja ŚMIERDZI! Z ust wielu pracowników tego wychodka chorych i pomylonych ludzi wylewają się smrody.Jest to przystań szaleńców którzy chcą tym gównem zbeszcześcić umysły Polaków.Totalny bojkot tego szamba ,to prawidłowa reakcja .
algru1
Utożsamiam się z tym, co wyżej napisane, całkowicie! Wstańmy z kolan
i powiedzmy: "Dość!"Bezpardonowych, prymitywnych ataków na to, co święte, szlachetne, Boże. Jakim prawem atakujecie to, co dla nas najdroższe i najwartościowsze? Tego rodzaju ekscesy nie powinny się zdarzyć w kraju z tysiącletnią kulturą chrześcijańską. To prawda, że tak dużo do powiedzenia obecnie mają marginalne intelektualne …More
Utożsamiam się z tym, co wyżej napisane, całkowicie! Wstańmy z kolan
i powiedzmy: "Dość!"Bezpardonowych, prymitywnych ataków na to, co święte, szlachetne, Boże. Jakim prawem atakujecie to, co dla nas najdroższe i najwartościowsze? Tego rodzaju ekscesy nie powinny się zdarzyć w kraju z tysiącletnią kulturą chrześcijańską. To prawda, że tak dużo do powiedzenia obecnie mają marginalne intelektualne odpady, dlaczego???