Clicks9
lv.news

Bīskaps Šneiders lūdz Vācijas bīskapus mainīt savas "baznīcas" nosaukumu

Atlikušajiem katoļiem Vācijā būtu jānovērš esošās nelielās domstarpības un jāapvienojas, ņemot vērā katoļu ticības notiekošo masveida atkrišanu savā valstī, LifeSiteNews.com (10. maijs) sacīja bīskaps Atanāzijs Šneiders.

Šneiders to teica uz vācu homoseksuāļu "svētību" fona - kuras oligarhu plašsaziņas līdzekļu ļoti aizrautīgi aprakstīja - ka tās izrādījās milzīga izgāšanās, jo dažas baznīcas, kuras par tām triumfāliski paziņoja, palika gandrīz tukšas.

Plaši izplatītās atkrišanas un vienaldzības priekšā Šneiders uzskata, ka “no cilvēciskā viedokļa ir maz cerību”, ka baznīcu Vācijā - kuru mākslīgi uztur dzīvu tikai un vienīgi valsts noteiktais baznīcas nodoklis - var glābt bez "dievišķas iejaukšanās."

Godīguma labad Šneiders ierosina vācu atkritušajiem bīskapiem pārtraukt sevi saukt par "Romas katoļiem". Kā jaunu nosaukumu savai grupai Šneiders ierosina “Vācijas nacionālā katoļu baznīca”, “Mūsdienu vācu katoļu baznīca”, “Plašās Vācijas katoļu baznīca”, “Lejasvācu katoļu baznīca” vai “Iekļaujošā vācu katoļu baznīca” [kas izslēdz tikai katoļus. ].

#newsNfmpbmgcwa