Clicks35
tr.news

Başpiskopos Viganò: Francis “Şeytani Bir Plan” İçin İskele Görevi Görüyor

Başpiskopos Viganò, LifeSiteNews.com sitesine yaptığı açıklamada (6 Kasım), “tüm dinler” hakkında konuşan Francis'in açık bir şekilde paganlık ve putperestlikten de bahsettiğini söyledi.

Viganó için bu sözler, Francis'in “tüm dinlerin Tanrı'nın arzusu olduğunu” iddia ettiği sapkın Abu Dabi deklarasyonu ile oldukça tutarlıdır.

Viganó, Francis'in Vatikan bahçelerinde, Aziz Petrus Bazilikası'nda ve Sinod’un kapanış Ayini sırasında sunak üzerine put bitkisi yerleştirerek Pachamama kültünü şahsen uyguladığını gözlemliyor.

Bu Pachamama şovunu, kiliseyi, küresel sahneye egemen olan ve iktidardakiler tarafından desteklenen insan karşıtı ve Hristiyan karşıtı stratejilerle uyumlu hale getirmek için kurgulanan “yeni dinin ilk ayini” olarak adlandırıyor.

Viganó'ya göre, Katolik dinini değiştirmek için “şeytani bir plan” ortaya çıkıyor ve Francis “Katolik yapıdaki kalıntıları belirsiz bir Evrensel Din'e doğru götürmek için bir iskele görevi görüyor” ve “dünya çapında, devletler üstü bir Panteon” hazırlıyorlar.

#newsXohhpvhjox