30:11
HIT ! OSTATNIE SŁOWA DR ZELENKI DO LUDZKOŚCI (lektor PL) Pamiętamy apel, jaki dr Zelenko wystosował w grudniu do pilnych działań, wzywając w sposób pokojowy do obywatelskiego nieposłuszeństwa i …More
HIT ! OSTATNIE SŁOWA DR ZELENKI DO LUDZKOŚCI (lektor PL)

Pamiętamy apel, jaki dr Zelenko wystosował w grudniu do pilnych działań, wzywając w sposób pokojowy do obywatelskiego nieposłuszeństwa i ostrzegając, że gdyby miał wkrótce umrzeć, to nie z powodu złego stanu zdrowia lub własnej ręki, zauważając, że jego życie jest w niebezpieczeństwie .


Dr Vladimir Zelenko ostrzega, że istnieją uzgodnione wysiłki, aby uciszyć lekarzy, którzy mówią prawdę, takich jak on, i ostrzega, że jeśli wkrótce umrze, nie będzie to przez złe zdrowie lub z własnej ręki.

W krytycznej wiadomości rozpowszechnianej w sieciach i datowanej na grudzień 2021 roku, dr Zelenko wskazuje, że wojna establishmentu przeciwko głosicielom prawdy w przemyśle medycznym wkrótce przyspieszy, a dobrzy ludzie muszą powstać, aby zapobiec jej wpływowi na następne pokolenie. Lekarz, który promuje protokoły wczesnego leczenia i profilaktykę dla pacjentów niskiego ryzyka w leczeniu Covid-19, przechodzi do wskazania, że jego życie jest zagrożone z powodu informacji, które rozpowszechnia.

"Rząd jest teraz zdesperowany" - powiedział Zelenko. "Tyrani wiedzą, że ich koniec jest bliski i okopali się, a teraz idą z totalną totalitarną tyranią próbując stłumić głosy takie jak ja". "Po pierwsze, nie jestem samobójcą" - przyznaje Zelenko. Po drugie, jest mi znacznie lepiej; moje zdrowie jest w porządku, więc jeśli umrę lub zniknę, to nie ma to nic wspólnego z żadną z tych rzeczy i wiesz, jakie jest źródło..." "Jest to próba zamachu na prawdę poprzez stłumienie mojego głosu i głosów takich jak ja".

Dr Vladimir Zelenko , nominowany do nagrody Nobla, który z powodzeniem leczył wielu prezydentów i głów państw na całym świecie z powodu COVID-19. Dr Zelenko był jednym z pierwszych lekarzy na świecie, który udowodnił, że COVID-19 można łatwo leczyć za pomocą HCQ + CYNK. Jego zespół skutecznie wyleczył ponad 6000 pacjentów z COVID i przeszkolił tysiące lekarzy na całym świecie, wspólnie ratując miliony istnień ludzkich. Dr Zelenko był surowo cenzurowany, codziennie otrzymuje groźby śmierci i faktycznie walczy o życie z powodu bardzo rzadkiego raka.

Zarówno dr Carrie Madej, ofiara dziwnej katastrofy lotniczej w tym tygodniu, jak i dr Vladimir Zelenko ostrzegają ludzkość przed mrocznym planem przestępczym stojącym za pandemią.

Jak ucisza się bojowników prawdy


Każdy, kto zdaje sobie sprawę, jak dobrzy ludzie starają się zdemaskować ukryte dzieła niegodziwców, zauważył, jak wielu ważnych bojowników o wolność zginęło nagle w dziwnych wypadkach. Osobiście znam kilka katastrof prywatnych samolotów, które odebrały życie kluczowym przywódcom w ciągu ostatnich dziesięcioleci. Również nagłe zawały serca lub rzekome samobójstwa odebrały życie wielu dobrym i wpływowym ludziom. Zelenko mówił dalej, że wkrótce nastąpi "próba usankcjonowania takich lekarzy jak ja, odebrania nam licencji, szkalowania nas itd.". Jedynym wyjściem, powiedział lekarz, jest dla uczciwych lekarzy i innych podobnie myślących ludzi zjednoczenie się, powstanie polityczne i odrzucenie tyranii.

"Mój apel do kolegów lekarzy i mój apel do każdego, kto słucha, to pójście w dokładnie przeciwnym kierunku: wstać. To jest wojna domowa o wolność, miejmy nadzieję, że w sposób bez użycia przemocy - mówi Zelenko. "Potrzebujemy obywatelskiego nieposłuszeństwa. Musimy powiedzieć 'Nie' obłąkanej marionetce w Białym Domu i wszystkim tym tyrańskim kłamstwom ludzi takich jak Fauci, NIH, CDC i FDA ... wszystkie te organizacje, które są niczym więcej niż dziwkami i burdelami."

Przyszłość, potwierdza Zelenko, zależy od tego, czy dobrzy ludzie przeciwstawią się (bez użycia przemocy) bezwzględnemu autorytaryzmowi. "Jeśli chcecie, by wasze dzieci miały szansę na rozwój w zgodzie z sumieniem Boga, teraz jest czas, by stanąć i poświęcić się, bo od tego, co teraz zrobimy, zależy wolność naszych dzieci" - zaznacza lekarz.

"Nie jestem zwolennikiem przemocy. Jestem zwolennikiem obywatelskiego nieposłuszeństwa. Wstań. Powiedzcie: "Nie, zatrutym strzałom śmierci i odrzućcie całkowicie dzisiejszy rząd, który jest niczym innym jak wrogiem ludu, wrogiem ludzkości, wrogiem Boga".

Dr Zelenko w programie u Alexa Jonesa, podkreślił, w jaki sposób szczepionka Covid-19 zasadniczo daje wszystkim AIDS
. Dr Vladamir Ze'ev Zelenko, któremu przypisuje się rolę pioniera we wczesnym protokole leczenia COVID-19, obejmującym hydroksychlorochinę (HCQ) i siarczan cynku, stał się ostatnio bardzo szczery w kwestii całego przedsięwzięcia COVID-19, niebezpiecznej sytuacji, w jakiej znajdują się ludzie na świecie, i jego wezwania do "świadomego Boga", aby oprzeć się szybko postępującej tyranii rządu i mediów.

Dr Zelenkowi napisał list otwarty do prezydenta Donalda Trumpa, ogłaszając swój protokół leczenia nowej choroby. Zelenko, ortodoksyjny Żyd, swobodnie mówił nie tylko o swoich pierwszych udanych zabiegach na COVID-19, ale także o swoim teologicznym rozumieniu konfliktu między dobrem a złem w całej historii ludzkości, a nawet o własnych zmaganiach duchowych, w tym o Ręce Boga w swoim życiu.

W marcowej rozmowie z dr Peterem Bregginem, Zelenko wyjaśnił swojemu bardziej świeckiemu gospodarzowi, że sama historia jest naznaczona walką "pomiędzy ludźmi, którzy próbują żyć świadomie lub skoncentrowani na Bogu", a innymi, którzy "zawsze próbowali być bogami i chcą mieć globalną kontrolę nad resztą ludzkości".

Do głównych koncepcji "życia skoncentrowanego na Bogu" należy zaliczyć to, że "zostaliśmy stworzeni na obraz Boga i to jest podstawą prawa naturalnego, czyli skoro zostaliśmy stworzeni na obraz Boga, to nasze życie ma świętość, po prostu dlatego, że jest, a nie z jakiegoś innego powodu".

Natomiast ci, którzy dążą do opanowania reszty ludzkości i bycia "boskimi", tak naprawdę mogą to zrobić poprzez "zniewolenie ich psychicznie". To, co przeżywamy, jest prawdopodobnie największą operacją psychologiczną w historii ludzkości - powiedział.

Zainspirowane przez Boga odkrycie HCQ i protokołu cynkowego Opisując, jak to wszystko mu się przydarzyło, Zelenko, były ateista, który mówi, że kiedyś "czerpał przyjemność z przekonywania ludzi, by nie wierzyli w Boga", powiedział, że po wcześniejszym życiowym nawróceniu, jego relacja z Bogiem odegrała główną rolę w odkryciu.

"Naprawdę uważam, że nic nie zrobiłem" - wyjaśnił. "W marcu ubiegłego roku modliłem się do Boga, prosząc o pomoc, ponieważ miałem tysiące umierających chorych pacjentów, a ja nie miałem im nic do zaoferowania. A ja od 20 lat zajmuję się tymi ludźmi. I co wtedy zrobisz? Modliłem się o jakieś wskazówki i wtedy następna rzecz, którą wiem, że przysłali mi list na mój e-mail ... wyjaśniając, jak jonofory cynku i cynk działają w hamowaniu wirusów RNA w teorii. I to było dla mnie wielkie oświecenie, i to naprawdę wpłynęło na świat, bo popchnąłem te rzeczy globalnie "i być może uratowałem życie milionowi ludzi".
Sławomir S shares this
184
OK
Anna Nauka shares this
589
Tamara Fierenczuk shares this
30
Don Mac
4647 na 4935 zgonów na Covid-19 w Anglii od kwietnia 2022 dotyczyło osób zaszczepionych?
4647 na 4935 zgonów na Covid-19 w Anglii od kwietnia 2022 dotyczyło osób zaszczepionych?
Iwona Aldona Kubisiak shares this
12.8K
Don Mac
4647 na 4935 zgonów na Covid-19 w Anglii od kwietnia 2022 dotyczyło osób zaszczepionych?
4647 na 4935 zgonów na Covid-19 w Anglii od kwietnia 2022 dotyczyło osób zaszczepionych?
Quas Primas
Medalikowa - Zapytaj ks. Natanka. Ksiądz poprosi Agnieszkę i za dzień dwa będzie odpowiedź... 😂
---------------------------
@olek19801
I jak w tym kraju ma być dobrze? Polacy powiedzieli, co według nich rząd powinien zrobić przy wzroście zakażeń [SONDAŻ
nczas.com/…rzad-powinien-zrobic-przy-wzroscie-zakazen-sondaz/
------------------------------
@MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Nie wierzę w żadne …More
Medalikowa - Zapytaj ks. Natanka. Ksiądz poprosi Agnieszkę i za dzień dwa będzie odpowiedź... 😂
---------------------------
@olek19801
I jak w tym kraju ma być dobrze? Polacy powiedzieli, co według nich rząd powinien zrobić przy wzroście zakażeń [SONDAŻ
nczas.com/…rzad-powinien-zrobic-przy-wzroscie-zakazen-sondaz/
------------------------------
@MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Nie wierzę w żadne sondaże. Jak to sprawdzić, że są prawdziwe?
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
<. Wstań. Powiedzcie: ,,Nie zatrutym strzałom śmierci i odrzućcie całkowicie dzisiejszy rząd, który jest niczym innym jak wrogiem ludu, wrogiem ludzkości, wrogiem BOGA.''>>
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
,,Nie potrzebujemy nowego porządku Świata, tylko nadprzyrodzonej interwencji Boga, potrzebujemy Mesjańskiego Odkupienia!''
One more comment from MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
,,Gdzie jest konieczność szczepienia na coś, co jest bezpieczniejsze niż grypa?''
**********************
Grypa jest groźniejsza, niż covid, którego ludzie tak się wystraszyli. Covid nie jest chorobą śmiertelną, więc nie bójcie się go i nie dajcie się zastraszyć.
Markiza S-Z
🙏 🙏 🙏
Marzena Anna Barańska shares this
20
Warto posłuchać 🙏 🙏 🙏
Kazimierz Maciołek
🙏 🙏 🙏 🙏 🙏
Kazimierz Maciołek shares this
3303
Warto posłuchać 🙏 🙏 🙏
Markiza S-Z
🙏 🙏 🙏
olek19801
I jak w tym kraju ma być dobrze? Polacy powiedzieli, co według nich rząd powinien zrobić przy wzroście zakażeń [SONDAŻ
nczas.com/…rzad-powinien-zrobic-przy-wzroscie-zakazen-sondaz/
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
,,Największa grupa badanych – 46 proc. – uważa, że w razie wzrostu zakażeń rząd powinien przywrócić obowiązek noszenia masek w sklepach i w komunikacji publicznej. Niewiele mniej – 41 proc. wybrało odpowiedź „rząd nie powinien wprowadzać żadnych ograniczeń”.
*************************
Nie wierzę w żadne sondaże. Jak to sprawdzić, że są prawdziwe?
Leon Krop shares this
375
Hit
anna.maria shares this
12
Ewa Swieboda shares this
129
TYRANIA KIEŁKUJE NA GRUNCIE IGNORANCJI
Maja 21
Widzę film na Telegramie 😉 W Internecie nic nie zginie.
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA shares this
3674
TYRANIA KIEŁKUJE NA GRUNCIE IGNORANCJI
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
,,ZDEFINIUJMY WROGA: NIE WIERZĄ W BOGA, A JEŚLI COŚ CZCZĄ TO NIE JEST BÓG...''
Andre Ob
Czyli żydo-chazarzy niszczą także swoich jeżeli nie są po ich zboczonych ideach
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Na pytanie - "Czy wszystkie religie sa dobre?" - Maryja odpowiedziała:
- "Wyznawcy wszystkich religii sa równi przed Bogiem. Bóg panuje nad każdą religią jak władca nad swym królestwem.
Nie wszystkie religie na świecie są takie same, gdyż ludzie nie podporządkowują się przykazaniom Bożym w taki sam sposób. Odrzucają je i oczerniają" - czwartek, 1.X.1981r.
(Cytat z ksiązki "Słowa z nieba, wszystk…More
Na pytanie - "Czy wszystkie religie sa dobre?" - Maryja odpowiedziała:
- "Wyznawcy wszystkich religii sa równi przed Bogiem. Bóg panuje nad każdą religią jak władca nad swym królestwem.
Nie wszystkie religie na świecie są takie same, gdyż ludzie nie podporządkowują się przykazaniom Bożym w taki sam sposób. Odrzucają je i oczerniają" - czwartek, 1.X.1981r.
(Cytat z ksiązki "Słowa z nieba, wszystkie orędzia z Medjugorje" od czerwca 1981 do 25 grudzień 1996r, Wydawnictwo Księży Marianów, Warszawa 1997r.)

"Wszystkie religie", a "wyznawcy wszystkich religii" to zupełnie co innego.
alahp shares this
247
Anieobecny
Jakie cenne pierwsze zdanie:
,,Przede wszystkim chciałbym podziękować Bogu za ten moment"
Dr Zelenko