One more comment from Anton Čulen
jezofiko
Žiaden politický útok to nie je . Havran nech sa kontroluje vo svojich vyjadreniach. Nemôže si hovoriť čo chce , hlavne vtedy , keď je na míle ďaleko od informácii a podstaty Kuffovej dobročinnosti. Nechcem tu písať , čo si o ňom myslím, ale takú dehonestáciu novinára na kňaza som ešte nezažil.
jezofiko
Ano je . Je to dobrý projekt. Podobný je už aj na Morave. Strom poznáš podľa ovocia. vdp. Kuffa existuje , pracuje , zachraňuje , som presvedčený, že p.Boh jeho prácu požehnáva.
apredsasatoci
Málo si toho zažil.
jezofiko
Ozval sa priekopník zo zákopu.
Mirec177
Ježiš povedal farizejom, keď mu vyčítali, že je a pije: ,, Prišiel Syn človeka, je a pije, a hovoria: "Hľa, pažravec a pijan, priateľ mýtnikov a hriešnikov!" No múdrosť ospravedlňujú jej skutky. ( Mt 11,19 ) To isté možno povedať aj Vám, pani Theodorá-Mariá...
apredsasatoci
1488
Coburg
Teodora vy si proste niektoré veci vysvetľujte ako chcete, ale získajte na svoje dohady odpoveď rovno od Mariána Kuffu, čo vám povie. To bude transparentné, nie tieto vaše dohady. To je ako s tým číslom 1488, za ktoré prokurátor na základe svojich dohadov súdi Kotlebu, že podporuje a hlása fašizmus.