Peter(skala)
101.3K

VÝZVA: 7 dňová pobožnosť na zmierenie zemetrasenia ..

Ako princ nebeských légií vás pozývam, aby ste sa zjednotili v modlitbe, aby sa intenzita veľkého zemetrasenia zmenšila, ktoré čoskoro nastane na Zemi v miestach, kde sa zbiehajú veľké tektonické zlomyMore
Ako princ nebeských légií vás pozývam, aby ste sa zjednotili v modlitbe, aby sa intenzita veľkého zemetrasenia zmenšila, ktoré čoskoro nastane na Zemi v miestach, kde sa zbiehajú veľké tektonické zlomy. Pozývam vás, aby ste sa 7 dní modlili svätý ruženec a klaňali sa nášmu Kráľovi a Pánovi Ježišovi Kristovi, prítomnému v Najsvätejšej Sviatosti Oltárnej.
Tieto skutky lásky treba ponúknuť za:
- celé ľudstvo zaslepené diablom,
- pre ľudí chorých na tele alebo na duchu
- a aby viera bola pevná v každom Božom dieťati.
Táto forma modlitby bude bojovať proti zlu a bratsky zjednotí Božie deti, posilní vieru a dôveru v Božiu ochranu.
Milované deti Nášho Kráľa a Pána Ježiša Krista, hovorím k vám,
... k vám, ktorí ste počuli a máte zavreté uši ako väčšina ľudstva, ... k vám, ktorých Kráľovstvo Božie poučilo a ktorí odmietate pochopiť; hovorím k vám. . . Čelíte pohrome nedostatku jedla, ekonomického nedostatku, nedostatku lásky k blížnemu, nedostatku dobročinnosti a nedostatku viery. Poponáhľajte …
More
Peter(skala)
V nedeľu 12.6. prijala Luz de Mária posolstvo od sv.arch.Michala, že nastanu vo svete zemetrasenia (konkr.Argentina, Čile, stredná amerika, japonsko, Španielsko...) a aby boli zmiernené, máme sa modliť 7 dní (od štvrtka 16. do 22.6.)
V Čile naozaj zasiahlo zametrasenie už vo štvrtok (16.6.)
Čile zasiahlo ďalšie silné zemetrasenie
More
V nedeľu 12.6. prijala Luz de Mária posolstvo od sv.arch.Michala, že nastanu vo svete zemetrasenia (konkr.Argentina, Čile, stredná amerika, japonsko, Španielsko...) a aby boli zmiernené, máme sa modliť 7 dní (od štvrtka 16. do 22.6.)

V Čile naozaj zasiahlo zametrasenie už vo štvrtok (16.6.)
Čile zasiahlo ďalšie silné zemetrasenie
Peter(skala)
3 Deň modlitby za zmierenie zemetrasenia vo svete
CONVOCATORIA DE SAN MIGUEL ARCANGEL - DÍA 3 - ÚNAMONOS EN ORACIÓN
TerezaK
..."modlitbu máme v tomto čase predniesť, a hovorí nám, aby sme sa 7 dní klaňali Najsvätejšej sviatosti. To nám pripomína zničenie hradieb Jericha (porov. Joz 6-15). Tak isto sme povolaní zbúrať múry, ktoré diabol umiestnil okolo Božích detí, aby sa lampa neskrývala, ale aby vydávala svetlo, ktoré má na Božiu slávu."...
Hermenegild
Diabol robí tomu úžasné prekážky. Včera prišiel taký vietor, že nachystané oltáriky na procesiu boli zmetené a porozbíjané. Ale klaňanie vo vnútri chrámu sa konalo, aj keď hrozila tma pre výpadok el. Bolo to o to sugestívnejšie, ako dôkaz, ako zúri diabol vo svete za dverami chrámu.
Pavel Mikula
Hmm a čo ak vas Boh tym vetrom upozornil,ze to,čo robíte vidí ako modly,tradicie... ktore uctievate,že je to proti tomu,co on chce?!🤔
macusana
Prevelebna sviatosť oltára sám Ježiš uväznený v eucharistii živí Boh je modla?
TerezaK
no, Hermenegild : to bych byla opatrná: zlý často může tam, kde se mu hříchem, přestupkem, udělá přístup. Tedy ten vítr bych nespojovala s útokem zlého, ale spíše s Božím přáním (trestem), že si to Bůh tak nepřeje a nenechá se vysmívat, pokud "slavíte svátosti ve spojení s antipapežem Bergogliem"- takové svátosti jsou neplatné a Pán tam není. Platné jsou jen ve spojení s pravoplatným …More
no, Hermenegild : to bych byla opatrná: zlý často může tam, kde se mu hříchem, přestupkem, udělá přístup. Tedy ten vítr bych nespojovala s útokem zlého, ale spíše s Božím přáním (trestem), že si to Bůh tak nepřeje a nenechá se vysmívat, pokud "slavíte svátosti ve spojení s antipapežem Bergogliem"- takové svátosti jsou neplatné a Pán tam není. Platné jsou jen ve spojení s pravoplatným papežem. Chápu, že je to tvrdý krajíček, ale jen mlékem se nedá živit.
TerezaK
Pavel Mikulka ohledně tradice nemá pravdu a pozná jí až po Varování, to nemá cenu něco nyní vysvětlovat - ztráta času (stejně Martinka), ale mají pravdu v tom, že "tradiční" člověk může často "zabřednou" jen do obřadu a ztrácí ze zřetele Živého Boha -tj. poctivost k vnitřnímu naslouchání srdce, tj. být intuicí stále naladěn na Hlas Boží, Anděla Strážce, což je silnější u člověka …More
Pavel Mikulka ohledně tradice nemá pravdu a pozná jí až po Varování, to nemá cenu něco nyní vysvětlovat - ztráta času (stejně Martinka), ale mají pravdu v tom, že "tradiční" člověk může často "zabřednou" jen do obřadu a ztrácí ze zřetele Živého Boha -tj. poctivost k vnitřnímu naslouchání srdce, tj. být intuicí stále naladěn na Hlas Boží, Anděla Strážce, což je silnější u člověka hledajícího, než u toho, který "našel Pravdu" a už "má jistotu"(Stejný omyl se může stát člověku, který tradici nezná, zná Písmo sv., nemá jej ještě v srdci a "zabředl" jen do litery, ale neumí "Opustit vše a jít za Pánem, a má "bohy"ve hmotě.). Ale PŘEMÝŠLEJME, Z ČEHO HLAVNĚ BUDEMEM SOUZENI: V EVANGELIÍCH JE, PODLE TOHO, ZDA JSME PLNIL BOŽÍ VŮLI KROMĚ TOHO, ZDA JSME CHTĚLI POZNÁVAT SPRÁVNĚ PRAVDU. A v Modlitbě: "Anděle Boží, strážce můj", což není vůbec dětská modlitba, ale velmi dospělá (dětská je jednodušší), slibujeme "NA TVÁ VNUKNUTÍ POZOR DÁVÁM" -takže tady nejde o nějaký neurotismus, ale o skutečnost, která nám má pomáhat v duchovním životě.

Anděle Boží, strážce můj,
rač vždycky být ochránce můj:
mě vždycky veď a napravuj,
ke všemu dobrému mě vzbuzuj.

Ctnostem svatým mě vyučuj,
ať jsem tak živ, jak chce Bůh můj.

Tělo, svět, ďábla přemáhám,
na tvá vnuknutí pozor dávám.

A tak s tebou ve spojení
ať vytrvám do skonání,
po smrti pak v nebi věčně
chválím Boha ustavičně.
Amen."
2 more comments from TerezaK
TerezaK
pro mecusana: zde jsem Vám zaslala ten recept na olej sv. Josefa Olej sv. Jozefa
TerezaK
nebo ho dám ještě i sem: Předmět: OLEJ SV. JOSEFA
Pomaly začnú kvitnúť ľalie a to je príležitosť urobiť si olej sv. Jozefa. Ak sa opičie kiahne stanú novou biologickou zbraňou, budete pripravení...
OLEJ SVÄTÉHO JOZEFA
Posolstvo svätého Jozefa bratovi Agustínovi od Božského Srdca 26. marca 2009
Dbajte na múdre rady mojej milovanej manželky Márie, uchovávajte ich vo svojom srdci, rozjímajte …More
nebo ho dám ještě i sem: Předmět: OLEJ SV. JOSEFA

Pomaly začnú kvitnúť ľalie a to je príležitosť urobiť si olej sv. Jozefa. Ak sa opičie kiahne stanú novou biologickou zbraňou, budete pripravení...

OLEJ SVÄTÉHO JOZEFA

Posolstvo svätého Jozefa bratovi Agustínovi od Božského Srdca 26. marca 2009

Dbajte na múdre rady mojej milovanej manželky Márie, uchovávajte ich vo svojom srdci, rozjímajte o nich a žite podľa nich. Zachovajte si jednoduchosť a čistotu srdca, aby ste boli skutočnými obetami lásky Božskej Obete.

Neodsúvajte ma vo svojom živote bokom, bol som jediným človekom na zemi, v ktorom Boh našiel uspokojenie. Dajte mi svoj vnútorný život a ja ho obohatím. Dnes večer vám dám dar, milované deti môjho Syna Ježiša - olej svätého Jozefa. Olej, ktorý bude Božou pomocou pre tento koniec čias; olej, ktorý vám poslúži pre vaše fyzické a duchovné zdravie; olej, ktorý vás oslobodí a ochráni pred prenasledovaním nepriateľa. Som postrachom démonov a preto dnes vkladám do vašich rúk svoj požehnaný olej.

Rozširujte to, bude to užitočné pre celé ľudstvo. Ľudia nadobudnú úľavu od svojich duchovných, fyzických a morálnych trápení.

Pripravíte si ho nasledovne:

1. Vezmite štvť litra olivového oleja a sedem ľalií. V prípade, že nezoženiete ľalie, môžete použiť ruže (7 ruží), akejkoľvek farby, menej biele ako má Presvätá Bohorodička. Zvyšok pokynov zostáva rovnaký.

2. Položte ľalie (alebo ruže) na sedem dní pred môj (požehnaný) obraz/sochu.

3. Potom odtrhnite lupene a vložte ich do oleja a zahrievajte ho na miernom ohni sedem minút.

4. Okvetné lístky vyberieme z oleja, dobre ich scedíme a olej uchovávame.

Počas siedmich dní vylejem na ľalie/ruže milosti, špeciálne požehnania. To je môj olej, milované deti, olej svätého Jozefa.

Zopakujem ti to. Bude to pancier, ktorý ťa ochráni pred každým démonským duchom, posilní ťa v skúškach, povzbudí ťa v nasledovaní, vylieči tvoje telo, ducha i dušu. Opakujem, olej svätého Jozefa: 7 ľalií umiestnených pred mojím obrazom na 7 dní, odkazujúcich na mojich 7 bolestí a 7 radostí. Okrem toho číslo sedem označuje dokonalosť a ja vám prostredníctvom každodenného pomazania sa týmto olejom dám dokonalosť a vzrast vnútorného života.

Keď pocítite skľúčenosť, potrite si hruď a dostanete silu, úľavu. Keď trpíte na tele, pomažte sa. Pomažte mojím olejom chorých na tele i na duši. Pomažte mojím olejom posadnutých, démonizovaných, diabol utečie pred všetkými týmito ľuďmi, ktorí sú pomazaní na ochranu pred duchmi podsvetia.

Nebo ti dáva súhlas; nebo vkladá veľké poklady do tvojich rúk. Olej sv. Jozefa je hojivý balzam, uvoľňujúci a obnovujúci.

Milujem vás, milované deti môjho Syna Ježiša.

Žehnám vás. Amen.

O osem dní neskôr (3. apríla) svätý Jozef hovorí:

Už ste získali prvý olej. Povzbuďte veľa ľudí, aby si ho urobili. Tento olej uzdravuje, je to balzam pokoja na dušu. Keď pocítite problémy, pomažte si ním hruď a obdržíte pokoj. Olej a ľalie by mali byť umiestnené v stredu pred požehnaný obraz sv. Jozefa a na nasledujúcu stredu si olej pripravte (body 3 a 4 opísané vyššie v predchádzajúcom psolstve) v môj deň venovaný mojej úcte a mojej zbožnosti. Tento olej má veľké milosti, veľké požehnania. Pomažte sa denne a udržujte si rezervu z neho. Nezabudnite si od stredy do stredy priniesť moje voňavé ľalie a vyrobiť si viac oleja, aby ste mali zásobu.

Páter Pio o oleji svätého Jozefa

Páter Pio hovorí v samostatnej časti svojho príhovoru k Agustínovi od Božského Srdca 26. decembra 2010 o oleji svätého Jozefa toto:

"Si na konci čias, prichádza veľké súženie. Maj dostatočnú zásobu oleja svätého Jozefa. Veľká epidémia sa rozšíri ako mor. Tento olej bude protiliek."

Preklad: Vladimír Repka

P.S.: Tento obrázok od nášho vzácneho umelca p. Ivana Pavliska sa dá kúpiť aj ako plagát vo veľkosti cca 43x32 cm v predajniach kresťanskej literatúry. Je tiež na obálke brožúrky Plášť sv. Jozefa, čo je Tridsiatnik modlitieb k sv. Jozefovi, ktorý som svojho času pripravil a vydal. Možno si ju tiež kúpiť v predajniach kresťanskej literatúry alebo objednať na www.zaex.sk.