Maja 21
1893

Lucyferaza (świecący enzym) i "SATiN" do stosowania do opracowywania szczepionek i śledzenia zaszczepionych osób

"Największa sztuczka, jaką diabeł kiedykolwiek zrobił..."

Żałuję, że nie żartowałem z oczywistych aluzji, które "władze, które nie powinny być" dały swoim programom, ale niestety.

Jednak niezliczeni ludzie na całym świecie pomyślą, że to nic innego jak zbieg okoliczności lub po prostu znudzeni naukowcy, którzy bawią się nazywaniem substancji wstrzykiwanych do naszych ciał lub wykorzystywanych do testowania / eksperymentowania na nas.

Nie sądzę, żeby to było zabawne. W rzeczywistości jest to wręcz mrożące krew w żyłach i alarmujące, a każdy, kto wie cokolwiek o Objawieniu i "znaku bestii", powinien być w stanie wysokiej gotowości i wzmacniać swoją wiarę w Chrystusa i przygotowywać się na to, co ma nadejść.

W tym poście chcę pokazać, co rzekomo robią "globalni przywódcy", aby śledzić ludzi, którzy są zaszczepieni w porównaniu z tymi, którzy nie są szczepieni, i niepokojące implikacje, które trzymają wszystkie te "zbiegi okoliczności".

Zacznijmy od tego, że ostatnio dużo mówi się o tym, że enzym, który świeci, zwany "lucyferazą" (lub SM-102), znajduje się w szczepionkach COVID (i być może innych szczepionkach). Podczas gdy niektóre firmy farmaceutyczne próbują temu zaprzeczyć, jak Pfizer, Moderna ma to dość wyraźnie wymienione na swojej stronie internetowej pod listą patentów:

Video Źródło: redvoicemedia | DOWÓD: LUCIFERase znalezione w patencie COVID Vaccine Company, Satanic Big Pharma Company?

Wraz z tą uroczą informacją jest kolejna interesująca korelacja z imiennikiem, która wydaje się powszechna, gdy patrzy się na pochodzenie szczepionki COVID i testy, które się z nią wiążą.

Weź pod uwagę następujące kwestie:

"Przyszłość SATiN"

"Naukowcy opracowali nowy test, który może zmierzyć poziom przeciwciał COVID-19 za pomocą tylko ukłucia i pobrania krwi i dostarczy wyniki w ciągu godziny".
...

"Test, zwany SATiN (co oznacza test serologiczny oparty na rozszczepionej nanolukuferazie Tripart), wykorzystuje enzym zwany lucyferazą (ten sam enzym, który sprawia, że świetliki świecą)."

[ verywellhealth.com/bioluminescense-glowing-antibody-testspan-5120623 ] "Nowy test przeciwciał COVID-19 'świeci' gdy obecne są przeciwciała"

[ nature.com/articles/s41467-021-22102-6?error=cookies_not_supp ] "Jednorodny test lucyferazy do szybkiego i czułego wykrywania przeciwciał anty-SARS CoV-2"

[ sciencealert.com/…ot-tattoo-is-being-suggested-to-id-vaccinated-kids ] "Niewidzialny tatuaż z kropką kwantową może być użyty do idymowania zaszczepionych dzieci"

[ nih.gov/17406398/ ] "Tworzenie samooświetlających się sprzężeń kropek kwantowych"

[ nih.gov/18687009/ ] "Penetracja skóry in vivo nanocząstek kropek kwantowych w modelu mysim: efekt UVR"

Po pierwsze, akronim SATiN nie ma nawet sensu. Skąd pochodzi małe "ja"? Koniec "tri"? I po co pomijać trzy całe słowa, aby lepiej pasowały do ich narracji? Poważnie? Tylko po to, żeby lepiej zsunął się z języka? Wtedy przynajmniej znajdź słowo, które sprawi, że zadziała i pomiń niepotrzebne... Wszyscy wy szaleni "SATiNsts" i tak będziecie wiedzieć, o czym mówicie.

Po drugie, niektóre z tych artykułów nie są tak naprawdę jasne, w jaki sposób enzym lucyferazy wchodzi w grę. Czy jest tak, że lucyferaza jest już we krwi zaszczepionego osobnika i że ich technologia "Serological Assay based on split Tripart Nanoluciferase" wychwytuje to i jest w stanie określić, ile "przeciwciał" jest obecnych z rzekomo tej jednej kropli krwi?

Czy zamiast tego sugeruje, że sam test wykorzystuje lucyferazę, która następnie świeci, aby określić, ile przeciwciał jest obecnych w zależności od ilości?

Jeśli tak jest, to czy mówi, że nawet jeśli ktoś jest nieszczepiony i po prostu ma naturalne przeciwciała przeciwko COVID (pod pretekstem, że chodzi nawet o COVID na początek - co staje się coraz bardziej pewne, że NIE jest - przynajmniej nie w sposób, w jaki myślimy, że jest...), to test SATiN będzie w stanie to również wychwycić? A może zadziała TYLKO na tych, którzy zostali zaszczepieni?

Ale są też plany "tatuażu kropki kwantowej" u ludzi (szczególnie dzieci, z jakiegoś powodu ...), który został dopuszczony do używania składnika lucyferazy do identyfikacji tych, którzy zostali zaszczepieni.

I to prowadzi mnie do następnego punktu:

Czy zaszczepieni ludzie świecą w czarnym świetle?

Mówi się również o zaszczepionych osobnikach świecących w czarnym świetle. Ale chociaż próbowałem znaleźć wiele różnych źródeł tego, wszystko, co naprawdę mogłem znaleźć, to dwa najpopularniejsze filmy z dżentelmenem pokazującym świecącą kropkę na ramieniu podczas używania czarnego światła nad miejscem wstrzyknięcia, a następnie pokazuje żyły w dłoni, a następnie jest wideo z Brytyjską damą pokazującą jej świecące żyły swojej córce.

Zasadność tych dwóch filmów, choć kwestionowana, powinna zostać dokładniej zbadana i sprawdzić, czy można ją powielić, a nie po prostu zamiatać pod dywan. Nawet jeśli te dwa filmy są fałszywe, możliwość, że zaszczepione osoby mogą świecić w czarnym świetle, nie powinna być automatycznie odrzucana, a zamiast tego powinna być rozpatrywana naukowo (co oznacza prawdziwą naukę ... a nie "sprawdzona" nauka...).

Zwłaszcza biorąc pod uwagę, że istnieje zjawisko tego, co wydaje się być czarnym światłem instalowanym w kilku miastach.

Podczas gdy stacja informacyjna FOX donosi, że Duke Energy, firma, która rzekomo zainstalowała te światła, twierdzi, że jest to nic innego jak wada, musimy być czujni, że firmy monopolistyczne, zwłaszcza jeśli są w zmowie z "globalnymi liderami", nie cofną się przed niczym, aby zainicjować swoje światowe cele śledzenia. Z pewnością nie poprzestałby na okłamywaniu bezpośrednio opinii publicznej.

Video Źródło: bitchute | LorettaJoy222 | Nowe fioletowe latarnie uliczne - wadliwe lub przygotowanie do skanowania w poszukiwaniu lucyferazy z "szczepionki" Clot Shot?

Teraz pytanie, jaki pożytek miałyby czarne światła, gdyby zaszczepione osobniki nie zostały już zaszczepione enzymem lucyferazy? Podczas gdy niektóre firmy farmaceutyczne twierdzą, że używają lucyferazy tylko do "testowania" i sugerują, że nie używają jej w swoim produkcie końcowym, czy naprawdę oczekuje się, że uwierzymy zwodniczej firmie, która już próbowała oszukać opinię publiczną za pomocą abortowanych linii komórkowych płodu?

Melissa Strickler, była pracownica Pfizera, ujawniła e-maile najwyższego kierownictwa Pfizera dyskutujące o tym, jak trzymać wiadomości o abortowanych płodach z dala od opinii publicznej (i oczywiście msm jest zbyt szczęśliwy, aby grać razem), a Melissa twierdzi również, że SM-102 (enzym lucyferazy) jest również w szczepionce Pfizera, chociaż patenty dostępne publicznie tego nie pokazują.

Pojawiło się również wiele doniesień na temat pasożytniczych organizmów podobnych, a nawet sztucznych / syntetycznych nanocząstek wewnątrz szczepionek, a także badań, które zostały przeprowadzone na ten właśnie temat:

Nowe
mikrografy ujawniają tlenek grafenu i pasożyty w szczepionce Pfizer-BioNTech COVID- Badania DOWODZĄ, że żywe pasożyty i białka pasożytnicze są używane / testowane w szczepionkach | Czy pasożyty są przyczyną WSZYSTKICH chorób?

Teraz, oprócz ich oczywistych hołdów dla "szatana" i "lucyfera", musimy być również świadomi ich innych programów, które uwielbiają używać liczby "666" w pewnym stopniu do swoich wysiłków:

– Patent "SYSTEM KRYPTOWALUT WYKORZYSTUJĄCY DANE O AKTYWNOŚCI CIAŁA" WO2020060606

(nic podejrzanego... Dziwię się, że nie nazwali tego "SEARCHING ALL TRANSHUMANS ALTERED by NEUROSCIENTISTS" lub coś szalonego w tym stylu...)

– Ustawa H.R.6666 za testowanie, docieranie i kontaktowanie się ze wszystkimi covid-19 (TRACE) Act

– Lucyferyna stworzona przez rozpuszczenie jej w 66,6 roztworze buforu

– Joe Biden's 2020 "Battle for the Soul of the Nation" (kampania #30330 – 2020/666=3.0330)

– wiele kodów kreskowych wykorzystuje trzy szóstki do oznaczenia początku/środka/końca sekwencji numerycznej dla produktu

– Carl Sanders, który pracował w firmie Lucent Technologies, wynalazł chip RFID, który używa 18-bitowej nazwy podzielonej na 3 sekcje (6/6/6)

– pierwszy komputer Apple kosztował 666,66 dolarów – (nie wspominając o alegorii pierwszego grzechu ludzkości)

Musimy również zdawać sobie sprawę, że te organizacje rzeczywiście wkładają swoją wiarę (i pieniądze) we wspieranie "jednego systemu światowego", bez względu na to, jak niewierzący są niektórzy ludzie.

Bill Gates i "Lucifer Trust".

Pokonanie "Wielkiego Resetu" Światowego Forum Ekonomicznego, zanim nas
zniszczy – Historyczne cytaty dotyczące Organizacji Narodów Zjednoczonych, Lucyfera, Agendy 2030 i Nowego Porządku Świata – W.H.O. – Podnoszenie wełny

A tak przy okazji, kto jest "władcą tego świata"?

"Na to rzekł Jezus: «Głos ten rozległ się nie ze względu na Mnie, ale ze względu na was. Teraz odbywa się sąd nad tym światem. Teraz władca tego świata zostanie precz wyrzucony." – Jana 12:30-31

"Już nie będę z wami wiele mówił, nadchodzi bowiem władca tego świata. Nie ma on jednak nic swego we Mnie. " – Jana 14:30

"Jeżeli was świat nienawidzi, wiedzcie, że Mnie pierwej znienawidził. Gdybyście byli ze świata, świat by was kochał jako swoją własność. Ale ponieważ nie jesteście ze świata, bo Ja was wybrałem sobie ze świata, dlatego was świat nienawidzi." – Jana 15:18-19

"I wy byliście umarłymi na skutek waszych występków i grzechów, w których żyliście niegdyś według doczesnego sposobu tego świata, według sposobu Władcy mocarstwa powietrza, to jest ducha, który działa teraz w synach buntu. " – Efezjan 2:1-2

"*Cudzołożnicy, czy nie wiecie, że przyjaźń ze światem jest nieprzyjaźnią z Bogiem? Jeżeli więc ktoś zamierzałby być przyjacielem świata, staje się nieprzyjacielem Boga." – Jakuba 4:4 (*cudzołóstwo-zdrada wobec Boga)

"Wszystko bowiem, co z Boga zrodzone, zwycięża świat;
tym właśnie zwycięstwem, które zwyciężyło świat, jest nasza wiara."

1 Jana 5:4

"Wiemy, że jesteśmy z Boga,
cały zaś świat leży w mocy Złego." – 1 Jana 5:19

____________________________

Branża farmaceutyczna – największy na świecie con

Oszustwo PHARMAKEIA


"Apokalipsa wg św. Jana - Objawienie rozdział 18 podaje opis upadku Babilonu, a w wersecie 23 podaje nam powód, dla którego wszystkie narody zostały zwiedzione. To może być szokujące dla wielu osób. Przeczytajmy, co mówi Biblia. Odnosząc się do upadku Babilonu, Objawienie 18:23 mówi: "I światło lampy już w tobie nie rozbłyśnie. I głosu oblubieńca i oblubienicy już w tobie się nie usłyszy: bo kupcy twoi byli możnowładcami na ziemi, bo twymi czarami omamione zostały wszystkie narody".

Przez "zasiory" Babilonu wszystkie narody zostały zwiedzione. Greckie słowo oznaczające "sorceries" w wersecie 23 to "pharmakeia" [far-mak-i'-ah]. Według greckiego słownika Thayer "pharmakeia" to "stosowanie lub podawanie leków; zatrucie; i czary, sztuki magiczne, często spotykane w związku z bałwochwalstwem i przez nie wspierane". Jeśli umieścisz oryginalne greckie słowo "pharmakeia" zamiast angielskiego słowa "sorceries", koniec wersetu 23 powie: "Przez farmakeię twą wszystkie narody zostały zwiedzione"! "Pharmakeia" to miejsce, w którym otrzymujemy nasze angielskie słowo "pharmacy"! Farmacja to dobrze zorganizowany i sprofesjonalizowany system, który podaje trujące leki. Biblia ujawnia, że Babilon oszuka wszystkie narody za pomocą farmacji, która jest związana z "magicznymi sztukami" i bałwochwalstwem.

Oszustwo Pharmakeia

"Teraz spędzam czas na rozmowach o magii szczepionek".

"Melinda i ja przeznaczyliśmy 10 miliardów dolarów od fundacji w ciągu najbliższych 10 lat, aby pomóc uczynić tę Dekadę Szczepionek".

- Bill Gates (2011)


[ gatesnotes.com/Health/Bills-Annual-Letter-Vaccine-Miracles ]

Objawienie Jana 18:23

"wszystkie narody zostały sprowadzone na manowce przez twój magiczny eliksir" – NABRE

"przez Twoje czary wszystkie narody zostały zwiedzione" – NKJV

"ponieważ wszystkie narody zostały oszukane i zwiedzione przez twoje czary [twoje magiczne zaklęcia i trujący urok]" - AMP

"przez twoje magiczne zaklęcia i trujący urok wszystkie narody zostały sprowadzone na manowce (uwiedzione i zwiedzione)" – AMPC

"Ponieważ twoi biznesmeni byli najpotężniejsi na ziemi, wszystkie narody zostały oszukane przez twoje magiczne zaklęcie." - CJB

"i wszystkie narody zostały oszukane [oszukane; sprowadzony na manowce] przez twoją magię [czary]." – EXB

"Jego kupcy byli ważnymi ludźmi na świecie, ponieważ wszystkie narody zostały oszukane przez jego czary." – GW

"Wszystko to stanie się, ponieważ wasi kupcy byli szlachetnością ziemi, ponieważ wszystkie narody zostały oszukane przez wasze czary" – (Starożytne czary lub czary często używały zaklęć i narkotyków).

"Jej biznesmeni byli znani na całym świecie, a ona oszukała wszystkie narody swoimi sorceries" – TLB

"Jej kupcy okradali całą ziemię ślepo, a czarną magią oszukiwali narody" – MSG

"ponieważ przez twoje kashefanut (czary) wszyscy Goje zostali oszukani" – OJB

"Wasi handlowcy byli wielkimi ludźmi na świecie. Wszystkie kraje zostały oszukane przez waszych szamanów" – MY

"Bo wasi kupcy byli potentatami świata, ponieważ wszystkie narody zostały oszukane przez wasze magiczne zaklęcia!" – (O określeniu φαρμακεία (pharmakeia, "magiczne zaklęcia") patrz L&N 53.100: "używanie magii, często z użyciem narkotyków i rzucanie zaklęć na ludzi – "praktykowanie magii, rzucanie zaklęć, angażowanie się w czary, magia, czary.' φαρμακεία: ἐν τῇ φαρμακείᾳ σου ἐπλανήθησαν πάντα τὰ ἔθνη 'swoimi magicznymi zaklęciami oszukałeś wszystkie narody (świata)') – NET

PROTOKÓŁ

I usłyszałem inny głos z nieba mówiący:
«Ludu mój, wyjdźcie z niej,
byście nie mieli udziału w jej grzechach
i żadnej z jej plag nie ponieśli:".


Objawienie Jana 18:4

__________________________________

Weryfikacja faktów jest niezwykle ważna. Chcę powtórzyć, aby nie brać wszystkiego za dobrą monetę; bez względu na to, co czytasz, skąd to czytasz lub od kogo to słyszysz. I żeby było jasne, nie polegaj na stronach internetowych "sprawdzających fakty", aby uzyskać dokładne informacje. Są one równie prawdopodobne (jeśli nie nawet bardziej prawdopodobne...), aby karmić fałszywe informacje i fałszywe obalać konta, aby manipulować czytelnikiem. Proszę wziąć wszystko pod uwagę przed przystąpieniem do określonej narracji - i zawsze miej umysł otwarty na inne możliwości.

źródło: expandingawarenessrelations.com/…-and-tracking-vaccinated-unvaccinated-individuals/