Clicks1.8K
m.rekinek
5
SZALONY COVIDIANIN - ,,ZAŁÓŻ MASKĘ !" Film został opublikowany przez @graccxx z podpisem, który brzmiał: „Tata mojej współlokatorki nęka mojego chłopaka za to, że nie nosi maski w moim pokoju. …More
SZALONY COVIDIANIN - ,,ZAŁÓŻ MASKĘ !"
Film został opublikowany przez @graccxx z podpisem, który brzmiał: „Tata mojej współlokatorki nęka mojego chłopaka za to, że nie nosi maski w moim pokoju. Podziel się tym gównem.Film, który ma ponad 6,9 miliona wyświetleń, pokazuje ojca współlokatora krzyczącego na chłopaka, że nie nosi maski. Kiedy próbuje odpowiedzieć, wściekły tata robi się jeszcze głośniejszy, gdy krzyczy do chłopca, aby zamknął usta i założył maskę, co jest zrozumiałe.
Następnie ojciec pyta chłopaka, czy mówi po angielsku. Kiedy chłopak próbuje odpowiedzieć, wściekły Azjata krzyczy: „Ok, nie mówisz po angielsku, to powinieneś wracać do swojego kraju! Nie wiem, skąd jesteś!”
Chłopak i ojciec ścierają się ze sobą. Kiedy chłopak pyta, czy to wszystko to żart. Azjata wpada jeszcze bardziej w złość i zaczyna bić swój czek, mówiąc chłopcu: „Jestem z Hongkongu! Znam angielski”, najwyraźniej próbując skłonić chłopca do walki.
joanna bucik
Biedny chory przestraszony popaganda Covid czlowiek.Wlasnie o to chodzi zlemu by ludzie byli wrogo nastawieni do siebie,bardzo smutne.
jac505
Żąda założenia maski ale nie trzyma dystansu. Gdzie ma rozum ? Może to film ustawka ?
Anieobecny
No to Oscar za aktorstwo...
Anieobecny
To Elkam ma córkę...?
Lilianna Maria Lachowicz
Fanatyk.