lv.news
9

Francisks tikko iepazīstināja ar savu “galīgo risinājumu” katoļiem

Franciska Motu Proprio Traditionis Custodes (TC) parāda “pēdējā laika visnežēlīgāko un ļaunāko Bergoljo, Bergoljo, kuru mēs, argentīnieši, ļoti labi pazinām kā Buenosairesas arhibīskapu,” raksta Argentīnas emuārs Caminante-Wanderer.Blogspot.com (16. jūlijs). ,

"Neviens neiedomājās, ka viņa Motu Proprio varētu saturēt tik daudz ļaunuma un tik daudz naida."

Kaminante TC dēvē ne tikai par “Kristallnacht”, bet arī par “Galīgo risinājumu”, jo Francisks vēlas, lai katoļi mirst badā: “Franciska baznīcā mums vairs nav vietas, bet ir vieta, kur nav grēku nožēlojošiem laulības pārkāpējiem, homoseksuāļiem un citiem. visu krāsu ķeceri. ”

Ar TC Bergoglio kanonizē to, kas ir bijis skaidrs jau no paša sākuma: “Vatikāns II nozīmē pārtraukumu no katoļu tradīcijām.”

Kaminante saredz drūmu nākotni tādām Ecclesia Dei kopienām kā Svētā Pētera brālība un Kristus Karaļa un Labā Gana institūti, kuri tiek nodoti Reliģiju kongregācijas vadībā, kuru vada ļaunais kardināls Brazs de Avizs. Tas, iespējams, nozīmēs: apustuliskās vizītes, viņu semināru slēgšanu un koncentrācijas nometnes, kas paredzētas pāraudzināšanai.

Emuārā tiek uzdots jautājums: "Pārējā Baznīca ātri mirst - kāpēc atcelt vienīgo veselīgo locekli?" Franciskam vajadzētu atcerēties, ka Hitlera galīgais risinājums jau ir izgāzies.

#newsGcunkfjtms