CDC označuje úmrtia zaočkovaných ako nezaočkovaných

15. septembra 2021

Článok v skratke:

Podľa amerického CDC (Centra pre riadenie a prevenciu nemocí) vás nepočítajú ako plne zaočkovaného, až dokým neprejde 14 celých dní od vašej druhej dávky v prípade Fajzeru alebo Morderny, alebo 14 dní od vašej prvej dávky Jansena, napriek faktu, že vyše 80% úmrtí po vakcínach sa vyskytuje v tomto časovom okne. Aké je to pre nich výhodné!

Každý kto zomrie počas prvých 14 dní po injekcii je počítaný ako nezaočkovaná smrť. Toto nielenže nepresne nafukuje počet nezaočkovaných úmrtí, ale to tiež zakrýva reálne nebezpečenstvá COVIDových injekcií, keďže drvivá väčšina úmrtí na tieto vpichy je počas prvých dvoch týždňov. (Aj na Slovensku je to presne rovnako.)

CDC má tiež dve rôzne sady testovacích smerníc - jednu pre zaočkovaných pacientov a druhú pre nezaočkovaných. Ak nie ste zaočkovaní, CDC smernica vraví, aby sa použila hranica počtu cyklov 40, o ktorej je známe, že prináša falošné pozitivity. Ak ste zaočkovaní, tak odporúčajú použiť počet cyklov 28 alebo menej, čo minimalizuje riziko falošných pozitivít. (Pritom vám v podstate zisťujú chrípku.)

- CDC tiež zakrýva zlyhávania vakcín a podopiera naratív "pandémie nezaočkovaných" tým, že započítava u zaočkovaných len prelomové prípady, ktoré vyústia do hospitalizácie alebo smrti.

“… a vaccine breakthrough infection is defined as the detection of SARS-CoV-2 RNA or antigen in a respiratory specimen collected from a person ≥14 days after they have completed all recommended doses of a U.S. Food and Drug Administration (FDA)-authorized COVID-19 vaccine.” cdc.gov/view/cdc/107082/cdc_107082_DS1.pdf

"infekcia prelamujúca vakcínu je definovaná ako zistenie SARS-CoV-2 RNA alebo antigénu v respiračnej vzorke vzatej od osoby po viac ako 14 dňoch po tom, ako prijala všetky odporúčané dávky Covidovej vakcíny autorizovanej americkou FDA."

Inými slovami, ak ste prijali jednu dózu Fajzeru alebo Moderny a vyvinul sa vám symptomatický Convid-19, vzali vás do špitála a/alebo ste zomreli na Covid, tak vás započítali ako nezavakcínovaný prípad. Ak ste prijali dve dávky a onemocneli ste do 14 dní, tak ste stále počítaní ako nezavakcínovaný prípad.

- Nemocnice naďalej zavádzajúco označujú nemoci nevzťahujúce sa ku Covidu ako Covid-19.

Zatiaľ čo verejní zdravotnícki úradníci a mainstreamové média tvrdia, že Covid-19 plandémia je teraz "pandémiou nezaočkovaných", vieme, že toto tvrdenie je založené na vysoko zavádzajúcich štatistikách.

16. júla 2021 na tlačovej besede Bieleho Domu, vedúca amerického Centra pre riadenie a prevenciu nemocí Dr. Rochelle Walensky oznámila, že "vyše 97% ľudí, ktorí práve teraz vstupujú do nemocníc, sú nezaočkovaní." O pár týždňov neskôr, 5. augusta 2021, vo svojom tvrdení nevedomky odhalila, skade vlastne prišla tá štatistika.

Ukázalo sa, že CDC sa pozerala na údaje o hospitalizácií a úmrtnosti od januára do júna 2021 - čo je časové obdobie, počas ktorého drvivá väčšina americkej populácie bola stále nezaočkovaná.

Ale teraz tu nie je vôbec tento prípad. CDC sa hrá so štatistikami aj inými cestami, aby vytvorili falošný a nepresný dojem, že nezaočkovaní ľudia vytvárajú kopec infekcií, hospitalizácií a úmrtí. Napríklad zisťujeme, že úrad započítava každého, kto zomrie počas prvých 14 dní po injekcii, ako nezaočkovaného.

Toto nielenže nepresne nafukuje počet nezaočkovaných úmrtí, ale tiež zakrýva reálne nebezpečenstvá COVIDových injekcií, keďže drvivá väčšina úmrtí na tieto vpichy je počas prvých dvoch týždňov. Teraz sa ich úmrtia počítajú ako úmrtia nezaočkovaných namiesto aby sa počítali ako úmrtia kvôli ublíženiu vakcínou alebo infekcie z vakcíny na Covid-19.

viac v pokračovaní v článku v angličtine...

Zdroje:
Shockingly, CDC Now Lists Vaccinated Deaths as Unvaccinated
Shockingly, CDC Now Lists Vaccinated Deaths as Unvaccinated - LewRockwell
"unvaccinated death" - 444 Prophecy News

(Dodatok: a rovnaké ako na celom svete je to aj na Slovensku a v Čechách. Každú chrípku vedú ako Covid. Ak sa odmietnete dať testovať, tak vás automaticky započítajú ako pozitívny prípad. A okrem štatistík, chladnokrvne nehanebne verejne klamú aj s mnohými inými lžami a opakovane.)
Public domain
Bratia a sestry
Argentinský reportér v přímém přenosu náhle zkolaboval u testovacího místa

Argentinský reportér v přímém přenosu náhle zkolaboval u testovacího místa | AC24.cz
Zuzana Schlosserova shares this
5