Clicks76.5K
Libor Halik
4

Babišův Agrofert vyrábí geneticky modifikované potraviny - jedy!

(foto: kde se v Česku pěstují MONSANTO GMO plodiny)
Babiš je financován z MONSANTO, od největšího výrobce geneticky modifikovaných potravin. Proto se stal takovým boháčem! Bývalý spolupracovník STB, který se nechal převerbovat po pádu komunismu do MONSANTO, neboť západní elity více zaplatily. Skrze MONSANTO je financován tou mezinárodní západní elitou, která má za cíl zredukovat 7 miliard obyvatel na "zlatou" 1 miliardu či na ještě méně.

MONSANTO hubí americké zemědělství (anglicky: The controversial Monsanto Protection Act Monsanto taking over America's agriculture--New Victory in Supreme Court ) a zemědělce po celém světě, nyní s Babišem jako ministrem financí získalo exkluzivní hubitelské možnosti v České republice.
O zločinech MONSANTO: slovensky Svet podľa spoločnosti Monsanto www.24hod.sk/uz-tuto-sobotu-… www.24hod.sk/video-piestansk… česky: Fraud of Global Warming
Vyhledávačem na Glorii: gloria.tv/search/MONSANTO

Ten Babiš je ministrem financí. On bude rozdělovat státní dotace - letos už asi ne tak úplně, neboť státní rozpočet dělala ještě vláda Rusnokova a Nečasova-Kalouskova. Ale příští rok, pokud předtím včas nepadne Babišova-Sobotkova vláda, to bude strašné - bude asi vše v Česku dle MONSTANTO.
Ale lidi tančí, jak televize vyhrává, jako na Titaniku, když se potápěl - pěkně zvesela a optimisticky. Naprostá většina se díky optimismu vůdců utopila.
A jedy budou přímo doma v mase i zelenině na našem talíři a lékaři se budou divit, jak to, že tyto nové nemoci vůbec neznají. A zdravotní pojišťovny nebudou zvládat nápor pacientů.

Andrej Babiš - král zvířat vlastní již 1/3 českého zemědělství - Agrofert Holding: Takové impérium jako Andrej Babiš nevlastní žádný človek v České republice. Firma Agrofert Holding, ve které má 45% nebo 100% akcií, byla v roce 2000 s 30miliardami korun tržeb a 2,5 miliardovým ziskem 8. z největších českých podniků. V Agrofertu je 83 podniků a Andrej Babiš je považován za nejbohatšího Čecha po Koženém a i za nejbohatšího Slováka. Bydlí ve výstavní vile v Bratislavě. Jeho pražská adresa je v žižkovské Roháčově ulici.
Babišovy firmy vydělaly minulý rok (r.2013) 6 miliard korun. Jenom na zemědělských dotacích získaly 3 miliardy korun. Okolo dalších 3 miliard korun vydělává Agrofert na povinném přimíchávání biopaliv. Bez těchto dvou věcí by Babišovy firmy vydělaly nulu. Jeho"podnikání" je závislé na blbostech, které k nám chodí z Bruselu a které schvalují naši politici. Proto se do politiky cpe a proto tolik nesnášíPetra Macha, který chce vystoupit z EU a zrušit dotace i přimíchávání biopaliv.Babiš je objemem peněz největší parazit české ekonomiky.
Andrej Babiš se narodil v Bratislavě v roce 1954 v prominentní komunistické rodině. Jeho otec byl v 50. letech reprezentantem československých podniků v Etiopii a Francii. Od roku 1982 je aktivním agentem od StB s krycím jménem Bureš, informoval komunistickou Státní bezpečnost (StB) o svých kolezích z podniku Petrimex. Byl členem KSČ. Prominentní Andrej chodil na gymnázium ve Švýcarsku (v časech, kdy neestébáci nemohli cestovat na Západ!) a je absolventem Vysoké školy ekonomické v Bratislavě. Slovák Andrej přisel do Prahy v roce 1994 téměř bez peněz. Má české občanství od roku 2000. www.facebook.com/…/435084709958548

Okrem USA, Kanady a Brazílie sa šíri celosvetový trend odmietania GMO technológií ako nepotrebných a nebezpečných. Aj niektoré susedské krajiny už vyjadrili jasný nesúhlas so zavádzaním GMO na ich území, Maďarsko a Poľsko úplne zakázali pestovanie geneticky modifikovanej kukurice. www.24hod.sk/video-piestansk…
Trošku horšia situácia je však v susednej Českej Republike. Koncern Agrofert, čítajúci cez 200 dcérskych spoločností v oblasti chémie, potravinárstva, hospodárstva, pozemnej techniky, lesníctva a obnoviteľných zdrojov hromadne pestuje repku, ktorej osivo dodáva spoločnosť Monsanto, ktorá je celosvetovo známa ako jeden z najväčších výrobcov, dodávateľov a propagátorov geneticky modifikovaných produktov. wertyzreport.com/…/gmo-plodiny-na-… wertyzreport.com/…/gmo-plodiny-na-…
ľubica
ľubica
Dôvody masového úhynu včiel:

- používanie silne jedovatých herbicídov od Monsanta ako je round-up

- používanie GMO rastlín vybavených génmi na produkovanie vlastných insekticídov proti húseniciam škodcov. Bohužiaľ tento insekticíd sa dostáva aj do peľu a nektáru a otrávia sa ním aj včely. Vinníkom je zase Monsanto

- udáva sa, že vysoké koncentrácie neurotoxického hliníka z chemtrails spôsobuj…More
Dôvody masového úhynu včiel:

- používanie silne jedovatých herbicídov od Monsanta ako je round-up

- používanie GMO rastlín vybavených génmi na produkovanie vlastných insekticídov proti húseniciam škodcov. Bohužiaľ tento insekticíd sa dostáva aj do peľu a nektáru a otrávia sa ním aj včely. Vinníkom je zase Monsanto

- udáva sa, že vysoké koncentrácie neurotoxického hliníka z chemtrails spôsobujú poškodenie orientačných schopností včiel, v dôsledku čoho sa včely nedokážu vrátiť do úľa a dochádza k tzv. "zhrúteniu kolónie", t.j. že včelár nájde prázdny alebo takmer prázdny úľ. Zaujímavé je, že niektoré zdroje udávajú, že Monsanto sa spolupodieľa s americkou vládou na programe chemtrails a vyrába pre nich práškovacie zmesi.

- Monsanto vlastní patent na robotické včely, ktoré majú pomôcť lokalitám, kde vyhynuli prírodné včelstvá.

Trochu zaujímavých poznámok z histórie firmy Monsanto:

Bola jednou z troch veľkých firiem, ktorá sa podieľala na projekte Manhattan počas druhej svetovej vojny. Vďaka peniazom z tohto projektu firma enormne zbohatla.

Stojí za množstvom veľmi nebezpečných chemikálií, z ktorých veľké množstvo bolo medzičasom celosvetovo zakázaných alebo sa ich zákaz požaduje:
- sacharin
- PCB (polychrómované bifenyly, spôsobujú neplodnosť)
- DDT (pesticíd, spôsobuje poruchy plodnosti a sex.orientácie)
- Agent Orange (Vientamci by o tom vedeli rozprávať...)
- hovädzí rastový hormón (spôsobuje hnisavé zápaly u dobytka, takže je nutné následne u zvierat aplikovať veľké množstvá antibiotík)
- plasty
- Glyfosát (pesticíd, pravdepodobne rakovinotvorný)
- GMO rastliny obohatené o gén na produkciu Bt-toxínu
atď...
koment podwww.hlavnespravy.sk/…/865687
Libor Halik
Proč to zlo Bůh dopouští? Pro naši (většiny našeho národa) nespolupráci s Ním, s Bohem, pro naše ignorování Pána Boha a Jeho zákonů. Pro naši pýchu, kdy Pána Boha nepotřebujeme prosit o pomoc a o OCHRANU. Kdy na Boží znamení kašleme a neděkujeme Mu. Všechny tyto pyšné vlastnosti se nenápadně přelévají i do toho zbytečku Čechů a Moraváků, kteří sami sebe považují za křesťany.
Libor Halik
Je pravděpodobné, že s Babišem se do české politiky dostane i fyzické vraždění jeho osobních politických a obchodních konkurentů, je-li pravda, co se říká, že Babiš dal zabít dokonce i šéfa pražského podsvětí Mrázka. Je-li pravda, že za Unipetrol dostali úplatky 1,5 milionu dolarů i Kalousek a Sobotka od Babiše. (L: ale v lednu 2014 Kalousek do TV neustále připomíná, jak je zlé, že Babiš byl …More
Je pravděpodobné, že s Babišem se do české politiky dostane i fyzické vraždění jeho osobních politických a obchodních konkurentů, je-li pravda, co se říká, že Babiš dal zabít dokonce i šéfa pražského podsvětí Mrázka. Je-li pravda, že za Unipetrol dostali úplatky 1,5 milionu dolarů i Kalousek a Sobotka od Babiše. (L: ale v lednu 2014 Kalousek do TV neustále připomíná, jak je zlé, že Babiš byl agent STB) Je-li pravda, že 15.11.2007 byl nalezen mrtev český "lobbista" a "podnikatel" Tomáš Kejla, který byl v květnu spolu s polským lobbistou Jackem Spyrou obviněn z vydírání majitele spolku Agrofert - Andreje Babiše. www.facebook.com/…/435084709958548