Clicks760
CÓRKA MARYI
11

JEZUS: Jestem obecny w Najświętszej Eucharystii dzięki Aktowi Przeistoczenia

KSIĘGA PRAWDY

niedziela, 2 czerwca 2013 roku, godz. 22.15

Moja szczerze umiłowana córko, muszę przypomnieć wszystkim dzieciom Bożym Prawdę Mojej obietnicy, daną ludzkości w Darze Najświętszej Eucharystii.

Muszę przypomnieć wam o Mocy Najświętszej Eucharystii oraz o tym, że to Ja, wasz umiłowany Jezus, jestem Tym, Który jest prawdziwie obecny. Oddałem Moje Ciało, aby uratować was od wiecznego potępienia. Dałem wam Moje Ciało, abym mógł pozostać w waszych duszach.

Jestem obecny w Najświętszej Eucharystii dzięki Aktowi Przeistoczenia.

Wytłumaczyłem to bardzo jasno Moim apostołom podczas Ostatniej Wieczerzy. Dlaczego więc tak wielu z was nie przyjmuje tego wielkiego Daru, danego wam za wielką cenę? To jest Mój Dar dla was. Moje Ciało i Krew wzmocnią wasze dusze. Moja Boska Obecność podtrzymuje wasze dusze i zapewnia wszystkim, którzy przyjmują Moją Najświętszą Eucharystię, szczególną Łaskę, która doprowadzi was bliżej Mnie.

Kiedy będziecie dotrzymywać Mi towarzystwa podczas adoracji eucharystycznej, wyleję na was największe Dary.
Wkrótce się przekonacie, że trudno będzie odciągnąć was ode Mnie, a Ja stanę się wam bliższy. Wasze serca będą splecione z Moim Najświętszym Sercem.

Nigdy nie wolno wam zapominać o mocy Mojej Najświętszej Eucharystii, bo ona podtrzymuje Światło Mojej Obecności na świecie. Bez Mojej prawdziwej Obecności w Najświętszej Eucharystii bylibyście zagubieni i nie potrafilibyście pozostać w stanie Łaski. Kiedy będziecie pozbawieni Mojego Ciała, zaczniecie czuć się puści. Będziecie oddzieleni ode Mnie i choć wciąż będziecie mogli Mnie kochać, to będziecie walczyli, aby pozostać w zjednoczeniu ze Mną.

Wasz Jezus

* * *

za: jezusdoludzkosci.pl/…swietszej-eucharystii-dzieki-aktowi-przeistoczenia
wordpress.com/…y-eucharist-through-the-act-of-transubstantiation/

___________________________________________________________

PROSZĘ, PRZECZYTAJ:

JEZUS: Moje pokorne dusze chłoną każde Słowo wychodzące z Moich Ust, jak dzieci w czasie głodu

Nowy mszał ze zmianami (błędami) Franciszka

JEZUS: Słowa, które zostaną użyte, by was oszukać, będą zawierały zwrot „dla dobra wszystkich"

Matka Zbawienia: Wkrótce zostaniecie poproszeni, ażeby zamiast Świętej Eucharystii rozdawać Jej surogat — który nie będzie Ciałem Mojego Syna

JEZUS: Jako pierwsze mają być zniszczone sakramenty, potem Msza, następnie Biblia

JEZUS: Dzień, kiedy codzienne ofiary ustaną, nie jest odległy


JEZUS: Ty, Mój Kościele, zostaniesz na 1260 dni odrzucony na pustynię ...

_________________________________________________________
CÓRKA MARYI
"Muszę przypomnieć wam o Mocy Najświętszej Eucharystii oraz o tym, że to Ja, wasz umiłowany Jezus, jestem Tym, Który jest prawdziwie obecny. Oddałem Moje Ciało, aby uratować was od wiecznego potępienia. Dałem wam Moje Ciało, abym mógł pozostać w waszych duszach."