Clicks3.1K

Argentyna: Katolicy powstrzymali lewaków przed profanacją katedryf

Voytek
6
Agresywny tłum feministek i marksistów chciał wedrzeć się do argentyńskiej katedry celem jej sprofanowania i wyrażenia sprzeciwu wobec katolickiego nauczania o ochronie życia. Napastników powstrzymal…More
Agresywny tłum feministek i marksistów chciał wedrzeć się do argentyńskiej katedry celem jej sprofanowania i wyrażenia sprzeciwu wobec katolickiego nauczania o ochronie życia. Napastników powstrzymali katoliccy świeccy.

Od ponad 30 lat środowiska feministyczne i marksistowskie organizują w Argentynie Narodowe Spotkanie Kobiet (hiszp. Encuentro Nacional de Mujeres). Spędy te stają się okazją do wulgarnych ataków na Kościół katolicki. Zebrani lewacy mają zwyczaj atakować kościół katedralny w mieście, w którym odbywa się cała akcja. W tym roku w ramach 31. edycji spotkania odbywającej się w dniach 8-10 października, zaatakowano katedrę w zamieszkałym przez milion osób Rosario, trzecim największym mieście Argentyny.

W niedzielne popołudnie półnagie feministki wspierane przez szereg ohydnie poprzebieranych mężczyzn zaatakowały kościół, próbując wedrzeć się do środka. Nie pozwolił na to kordon stworzony przez zebranych wcześniej katolików, wulgarnie obrażanych i fizycznie napastowanych przez wściekły tłum lewackich demonstrantów. Zaangażowanie cywili jest konieczne, bo choć ekscesy z atakami na kościoły pojawiają się co roku w trakcie feministycznego spędu, to oddelegowane przez władze siły policyjne nie były szczególnie skore do interwencji.

Funkcjonariusze przez długi czas nie reagowali, jedynie przypatrując się przepychankom; dopiero później wkroczyli do akcji z użyciem gazu łzawiącego i broni z gumowymi pociskami.

Lewacy nie wdarli się do kościoła, spowodowali jednak liczne straty, niszcząc okna i witryny sklepowe, podpalając kontenery na śmieci i niszcząc elewacje okolicznych budynków, na których wypisywano rozmaite hasła. Feministki i marksiści rzucali ponadto kamieniami i butelkami w broniących świątyni katolików oraz policjantów. Co dokonałoby się w katedrze, gdyby nie obrona ze strony katolików?

Demonstranci w trakcie całej brutalnej manifestacji nawoływali do przemocy i obrażali Kościół. „Chcemy abortować! Żadna świnia nie będzie decydować o naszym ciele”; „Nie ma rewolucji bez feminizmu”; „Kościół do śmieci”; „Przysięgamy, kościoły będą płynąć” – to niektóre hasła jakie wykrzykiwano lub niesiono wypisane na transparentach i półnagich ciałach.

Źródło: Katholisches.info

Pach

Read more: www.pch24.pl/argentyna--kato…
wacula25@wp.pl
Mój BOŻE
Voytek
Mogą sobie podać ręce z naszymi na czarno ubranymi "wyzwolonymi" obywatelkami RP . Ten sam miot .
Allegro and 3 more users like this.
Allegro likes this.
antonio 64_64 likes this.
jadwiska likes this.
czerwony (z miłości) likes this.
mariba
Chwała i sława katolikom argentyńskim - choćby za ten jeden czyn - Dawid Hallmann - Modlitwa Leśnych
Allegro and one more user like this.
Allegro likes this.
jadwiska likes this.
stanislawp 7 minuty temu
"......Nie zauwazyliście tego?
Watykan przestał głosić Nauki Jezusa Chrystusa jako jedynego Zbawiciela a uprawia politykę Globalnego Rządu Światowego."

==================================
....a ci co prowadzą do Globalnego Rządu Światowego - to najbardziej zaufani słudzy diabła -masoni !
Allegro likes this.
To nie żadni lewacy tylko zboczki seksualne i inna szarańcza - wysłannicy belzebuba !
antonio 64_64 likes this.
Mlode diabeki i co na to papiez