Coburg
82.2K

Anne Heche má mať premiéru svojho posledného (žiaľ) filmu o obchode s ľudskými orgánmi 16. septembra 2022 ("musela" zomrieť azda preto?)

Doživotný film Anne Heche pripravený na septembrové uvedenie po autonehode
AUTOR : MEGAN CARTWRIGHT DŇA 12.8.22 O 11:12 EDT

ZDIEĽAM

Zdielať na Facebooku-u

Zdieľať na Twitteri

Zdieľať na LinkedIn

Zdieľať na Reddite

Zdieľať na Flipboarde

Zdieľať prostredníctvom e-mailu

KULTÚRA

ŽIVOT

FILMOVÝ

DÁTUMY VYDANIA

AUTONEHODA


Celoživotný film Anne Heche Girl in Room 13 má mať premiéru v septembri po správe, že neočakávam, že herečka prežije svoju nedávnu autonehodu .

Aktualizácia o vydaní filmu prišla vo štvrtok počas tlačovej konferencie Asociácie televíznych kritikov. Výkonná viceprezidentka siete Lifetime a šéfka programovania Amy Winterová povedala: "Ako mnohí z vás viete, Anne zostáva v kritickom stave. A my všetci tu v Lifetime sa o ňu a všetkých, ktorých sa to týka, hlboko obávame. Dúfame, že jej priatelia a rodina zostane silná počas tohto ťažkého obdobia.“

Winter vyzval účastníkov, aby sa „zdržali pýtania sa na jej zdravotný stav“.

"Tento projekt je dôležitý pre Anne, rovnako ako pre každého jedného z nás. Všetci sme začali nakrúcať film, ktorý upriamil pozornosť na otrasný problém obchodovania s ľuďmi ," povedal Winter. "Dúfame, že vás tento film dojme a že ste rovnako inšpirovaní ako Anne, aby ste nám pomohli s našou misiou brániť násilie páchané na ženách."

Vo filme hrá Heche ženu, ktorá hľadá svoju dcéru po tom, čo sa stane obeťou obchodovania s ľuďmi. Hrá po boku Larissy Dias, Maxa Montesiho a Matta Hamiltona.

Celoživotný film Anne Hecheovej "Girl in Room 13" má mať premiéru v septembri, podľa správ herečky možno neprežije svoju nedávnu autonehodu. Hore sa Heche zúčastňuje premietania 24. januára 2018 v Los Angeles. Výstražná páska (vložka) na mieste, kde Heche narazil do domu v Mar Vista v Kalifornii.

VINCENT SANDOVAL/GETTY IMAGES; VLOŽIŤ CHRIS DELMAS/AFP CEZ GETTY IMAGES/GETTY IMAGES

V rozhovore pre Entertainment Tonight režisérka filmu Elisabeth Rohmová povedala, že je „zničená“ z hospitalizácie hviezdy Six Days Seven Nights .

"Viem, že Anne bola do tohto filmu naozaj zanietená. Dala doň všetko, čo mala, vniesla do tohto projektu fenomenálny výkon a silu a bola skutočne odhodlaná zastaviť násilie páchané na ženách," povedal Rohm. "Želáme si, aby tu bola s nami, a môžem povedať len toľko, že sa len modlíme za jej uzdravenie."

5. augusta Heche narazila svojim modrým Mini Cooperom do domu v Mar Vista v Kalifornii a budovu podpálila. Podľa správy hasičského zboru v Los Angeles trvalo 59 hasičom viac ako hodinu, kým dostali oheň pod kontrolu. Heche s ťažkými popáleninami previezli do nemocnice. Žiadne ďalšie zranenia neboli hlásené.

"Bohužiaľ, kvôli nehode Anne utrpela ťažké anoxické poranenia mozgu a zostáva v kritickom stave," povedal vo štvrtok pre People zástupca rodáčky z Ohia. "Nepredpokladá sa, že prežije."

Tri dni predtým zástupca magazínu povedal, že Heche "má závažné pľúcne poranenia vyžaduje mechanickú ventiláciu a popáleniny, ktoré si vyžaduje chirurgický zákrok," dodal, že "je v čom."

ČÍTAJ VIAC

Rosie O'Donnell reaguje na správy Anne Hecheová neprežije ohnivú autonehodu

Blíži sa vyšetrovanie streľby Aleca Baldwina „Rust“ — Polícia

Meghan a Ellen DeGeneres boli „Spojené obvinením zo šikanovania“ — kniha


Stránku GoFundMe odvtedy založili John a Jennifer Durandovci, ktorí vlastnia teraz zničený dom, kde bývala nájomníčka Lynne Mishele. V čase písania tohto článku viac ako 3 300 ľudí darovalo takmer 143 000 miliónov, čím prekročilo cieľ 100 000 miliónov.

Po nehode prehovorilo niekoľko bývalých Heche, vrátane Ellen DeGeneres , Jamesa Tuppera a Thomasa Janea. Podporu na sociálnych sieťach vyjadrili aj Alec Baldwin , Rosie O'Donnell a Rosanna Arquette .

Newsweek oslovil zástupcu Heche so žiadosťou o vyjadrenie.
Anne Heche lifetime movie set for September release following car crash
Marieta Ria
Podivná smrt Anne Heche vyvolává mnoho otázek (videa) tu je dôvod jej smrti... vedela veľa o pedofilnej sieti a chcela to zverejniť pred premiérou filmu, venovanému tejto problematike!!
dyk
13?
Jeden Boh v Troch Osobách.
Šťastné číslo pre kresťanov :)
Že prináša nešťastie šíria bosorky, vykladačky kariet a pod.More
13?
Jeden Boh v Troch Osobách.

Šťastné číslo pre kresťanov :)

Že prináša nešťastie šíria bosorky, vykladačky kariet a pod.
Marieta Ria
Moja obľúbená trinástka... deň zjavenia P. Márie vo Fatime a deň viacnásobných zázrakov v mojom živote... BOHU VĎAKA!!
Peter(skala)
..takže 16 Septembra ?! 👏 to si musím pozrieť
... a názov má podobný ako ten posledný film, kde je tiež 13-tka :)
Coburg
sory septembra opravím...
Peter(skala)
Girl in Room 13 First Look | Lifetime
TU je trailer aj ked po anglicky, ale aspon niečo
Coburg
ok super.
Coburg
Ktovie prečo 13-tka. Náhoda, alebo čo?