Gloria.tv And Coronavirus: Huge Amount Of Traffic, Standstill in Donations
Clicks1.8K

ponad 300 zaszczepionych dziewczat z Kolumbii - REAKCJE POSZCZEPIENNE

KTOZ JAK BOG
10
Mordercy w bialych kitlach i stojacy za nimi miliarderzy, ONZ, UNICEF, WHO...
Nemo potest duobus dominis servire !
Grzegorz Braun: To jest wojna o wolność w Polsce, wojna o przetrwanie cywilizacji !

Aż 24 przymusowe szczepienia, czyli jak koncerny farmaceutyczne rządzą polskim rynkiem medycznym

„W większości krajów Unii, np. w Niemczech szczepienia są dobrowolne. W trzech krajach obowiązkowe są tylko jedna, dwie lub trzy szczepionki, ale podawane dzieciom o wiele starszym, co jest znaczniej mniej …More
Grzegorz Braun: To jest wojna o wolność w Polsce, wojna o przetrwanie cywilizacji !

Aż 24 przymusowe szczepienia, czyli jak koncerny farmaceutyczne rządzą polskim rynkiem medycznym

„W większości krajów Unii, np. w Niemczech szczepienia są dobrowolne. W trzech krajach obowiązkowe są tylko jedna, dwie lub trzy szczepionki, ale podawane dzieciom o wiele starszym, co jest znaczniej mniej ryzykowne. W Polsce obowiązkowe są… 24 szczepionki. Przymus szczepień to relikt poprzedniego ustroju, dziś wykorzystywany przez wielkie koncerny – producentów szczepionek – które pielęgnują myślowy bezład krajów postkomunistycznych”, alarmuje w rozmowie z tygodnikiem „W Sieci” Justyną Sochą, lider Stowarzyszenia „Stop NOP”.

Zdaniem przeciwniczki obowiązkowych szczepień w Polsce „przetargi wygrywają szczepionki tańsze, gorsze, od dawna niestosowane w Europie”. – Na przykład obowiązkowo szczepi się polskie noworodki przeciw gruźlicy szczepionką wycofaną w Niemczech 18 lat temu z powodu szczególnie dużej liczby powikłań – podkreśla i powołuje się w tej sprawie na autorytet prof. Kazimierza Roszkowskiego-Śliża, dyrektora Instytutu Gruźlicy i Chorób Płuc w Warszawie. Przedstawił on badania, z których wynika, że rzeczona szczepionka „nie ma wpływu na zapadalność na gruźlicę”.

We Francji i w USA spadek zachorowań jest podobny, choć nigdy nie stosowano tam tej szczepionki. Zamiast szczepić, narażając zdrowie i życie dzieci, wystarczy badanie dorosłych, by wykluczyć nosicielstwo. Ale producent zarabia ogromne pieniądze na sprzedaży szczepionek, więc szczepimy wszystkie noworodki – podkreśla Socha.

Lider „Stop NOP” alarmuje, że obowiązkowe szczepienia wywołują, zdaniem lekarzy, powikłania u co trzeciego a w niektórych przypadkach nawet co drugiego dziecka. – Lobbyści uspokajają, że to tylko obrzęk i gorączka, a poważne problemy zdarzają się raz na milion. A alergie, cukrzyca, zaburzenia rozwoju? – pyta Socha. Dodaje, że istnieją badania pokazujące wszystkie problemy zdrowotne u dzieci wynikające bezpośrednio z przebytych szczepień. – Przemysł farmaceutyczny wyolbrzymia korzyści płynące ze szczepionek, a pomniejsza i ukrywa skutki uboczne – zauważa.

Justyna Socha odnosi się również do horrendalnych kar, jakie grożą rodzicom, którzy przeciwstawiają się przymusowym szczepieniom ich pociech. Jako przykład przywołuję sprawę kobiety, której „dziecko zmarło dwa dni po szczepieniu błonica-tężec-krztusiec”. Nałożono na nią grzywnę w wysokości kilku tys. zł za to, że „nie zgodziła się zaszczepić drugiego dziecka”. – To zwykły terror stosowany wobec naszych rodzin w imię zysku firm farmaceutycznych i braku odpowiedzialności polskiego państwa za niszczenie zdrowia naszych dzieci – zaznacza.

Źródło: „W Sieci”

Read more: www.pch24.pl/az-24-przymusow…
turysta569
ponad 300 zaszczepionych dziewczat z Kolumbii - REAKCJE POSZCZEPIENNE/////////////// TYLE CZSU SIE O TYM KLEPIE A LUDZKOSC DALEJ GLUCHA I UDAJE ZE NIC SIE NIE STALO CO ZA TEPE LBY
predex
Jak to mozliwe , od cukru powiklania, toz to szok, przeciez cukier krzepi, tak mowil jeden polski profesor o skladzie szczepionek.
Piotr2000
KTOZ JAK BOG
Zasada bogatych "wlascicieli swiata", slug szatana:
prosci, ubodzy, chorzy, starzy, bez sukcesu -
nie maja prawa do zycia !
KTOZ JAK BOG
Niedawno z Keni, informacja o biskupach katolickich,
ktorzy odkryli w programach szczepien przeciw tezcowi
WIELKA AKCJE STERYLIZOWANIA milionow kenijskich kobiet:
www.pch24.pl/szczepienia-w-k…
HOOI II
Zdaje mi się, że w Polsce te szczepienia są przymusowe, pod karą olbrzymiej kary finansowej.
wiesia2000
i w ciagu dalszym...
oglupieni, nieswiadomi zla, zindoktrynowani przez wladze,
ludzi z tytulami, bogatych i media
- szeregowi Polacy...
KTOZ JAK BOG
Rockefeller i jego Fundacja,
Protestanckie teorie maltuzjanskie,
Watykan ze zmiana opcji ku aborcjonistom i depopulatorom...