Do produkcji szczepionek wykorzystuje się żywe płody z aborcji! [wideo]

Do produkcji szczepionek wykorzystuje się żywe płody z aborcji! [wideo]
Opublikowano: 13 lipca 2016 09:05:31

www.dzienniknarodowy.pl/…/do-produkcji-sz…
Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że do produkcji niektórych szczepionek wykorzystywane są linie komórkowe pozyskane z abortowanych płodów. Chińscy naukowcy opracowali właśnie nową linię WALVAX2.
Do tej pory wykorzystywano linie komórkowe MRC-5 i WI-38. WI-38 (Instytut Wistar 38) zostało pobrane z tkanki płucnej poronionego płodu żeńskiego w trzecim miesiącu rozwoju płodowego w latach 60-tych. Druga ludzka linia komórkowa, MRC-5, została otrzymana z męskiego płodu w 14. tygodniu życia zarodkowego w latach 70-tych. Linie te wykorzystywane są przy produkcji szczepionek przeciw ospie wietrznej, żółtaczce typu A, MMR (śwince, odrze różyczce), półpaścowi i w niektórych szczepionkach przeciw polio.
Nowa linia WALVAX2 ma być znacznie wydajniejsza niż dotychczas stosowane i dwukrotnie szybciej ulegać ma replikacji. WALVAX2 pochodzi z tkanki płucnej trzymiesięcznego płodu żeńskiego, który został ostatecznie wybrany spośród dziewięciu innych abortowanych płodów.
Warto zaznaczyć, że narządy pobierane do produkcji linii komórkowych muszą spełniać wiele kryteriów i być nienaruszone i żywe. Opracowano więc specjalną procedurę z użyciem specjalnego "wodnego worka", aby jak najdłużej utrzymać dziecko przy życiu w celu pobrania organów.
Jak widać przemysł farmaceutyczny nie zamierza się wycofywać z produkcji szczepionek przy użyciu ludzkich linii komórkowych, mimo wielu zastrzeżeń etycznych i protestów wielu środowisk, a także pomimo tego, że istnieje wiele innych, mniej kontrowersyjnych, sposobów namnażania materiału w trakcie produkcji.
Rodzice szczepiąc swoje dzieci najczęściej nie mają pojęcia o procedurach stosowanych przez firmy farmaceutyczne. Nawet jeśli uzyskają dostęp do ulotki szczepionki, to symbole MRC-5 albo WI-38 niewiele im powiedzą.
Żywe abortowane płody wykorzystywane są nie tylko do produkcji szczepionek, ale także w biznesie transplantacyjnym, o czym mogliśmy się przekonać całkiem niedawno, kiedy to w sieci opublikowano nagrania z klinik aborcyjnych związanych z Planned Parenthood.
Na załączonym filmie możemy obejrzeć jak wygląda takie 15 tygodniowe abortowane dziecko, które jeszcze przez pewien czas zachowuje funkcje życiowe.


Podziel się i skomentuj

CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
.
.

Sataniści oburzeni ograniczeniem aborcji.
To uderza w prawo do satanistycznego kultu”
Sataniści odprawiają satanistyczne rytuały w ośrodkach aborcyjnych. Udział w aborcji jest szczególnie ważny dla satanistów, ponieważ jest to najlepszy sposób złożenia ofiary szatanowi.
Sataniści oburzeni ograniczeniem aborcji. „To uderza w prawo do satanistycznego kultu” - PCH24.pl
Organizacja „Świątynia …More
.
.


Sataniści oburzeni ograniczeniem aborcji.

To uderza w prawo do satanistycznego kultu”

Sataniści odprawiają satanistyczne rytuały w ośrodkach aborcyjnych. Udział w aborcji jest szczególnie ważny dla satanistów, ponieważ jest to najlepszy sposób złożenia ofiary szatanowi.
Sataniści oburzeni ograniczeniem aborcji. „To uderza w prawo do satanistycznego kultu” - PCH24.pl

Organizacja „Świątynia Szatana” złożyła pozew przeciwko władzom amerykańskiemu stanu Teksas, ponieważ ograniczono tam dostęp do aborcji. Sataniści twierdzą, że decyzja gubernatora stanu uderza w ich prawo do kultu, ponieważ jednym z jego elementów jest „rytuał aborcji”.
Satanistyczna organizacja „Świątynia Szatana” twierdzi, że nowelizacja prawa w stanie Teksas, która de facto bardzo mocno ogranicza możliwość dokonywania aborcji, godzi w „wolność religijną satanistów”. W związku z tym organizacja postanowiła złożyć pozew przeciwko władzom stanowym i gubernatorowi, który podpisał ustawę „Heartbeat”, zwiększającą ochronę życia.

Rzecznik prasowy „Świątyni Szatana” Lucien Greaves jest zdania, że prokurator generalny Teksasu powinien bronić „wolności religijnej” satanistów. „Jestem pewien, że prokurator generalny Teksasu Ken Paxton będzie dumny, widząc, że solidne prawa wolności religijnej w Teksasie, których tak głośno bronił, zapobiegną zakłócaniu przyszłych rytuałów aborcyjnych przez zbędne ograniczenia rządowe, których celem jest jedynie zawstydzanie i nękanie osób pragnących aborcji” – stwierdził rzecznik amerykańskich satanistów.

Działacze „Świątyni Szatana” bluźnią i przekonują, że zabicie nienarodzonego dziecka podczas aborcji jest religijnym rytuałem podobnym do komunii czy chrztu chrześcijan. W swoim oświadczeniu na temat pozwu grupa satanistów porównała także aborcję nienarodzonych dzieci do Mszy świętej.
W pozwie przeciwko władzom Teksasu można znaleźć m.in. zaskarżenie regulacji, z której wynika, że ośrodki aborcyjne muszą przedstawić kobietom zdjęcia USG i umożliwić zobaczenie ich nienarodzonego dziecka. Następnie odczekać co najmniej 24 h na ostateczne podjęcie decyzji o aborcji.
Zdaniem satanistów to niedopuszczalne, że władze stanu narzucają kobietom konieczność pokazania matkom decydującym się na aborcję dziecka, które ma zostać wkrótce zabite.

Przypomnijmy, że ustawa podpisana przez gubernatora stanu Teksas zakazuje aborcji po wykryciu bicia serca dziecka nienarodzonego. – Bicie serca jest podstawowym wskaźnikiem życia, a każde uderzenie serca zasługuje na szansę, by żyć tym życiem w obfitości – podkreśliła Mary Elizabeth Castle z organizacji Texas Values.

Warto dodać, że amerykańscy sataniści od lat atakują lokalne prawo zwiększające ochronę życia dzieci nienarodzonych. Dotychczas wszelkie pozwy składane przez „Świątynię Szatana” były odrzucane. Mimo to, sataniści podejmują kolejne działania mające na celu zakwestionowanie praw chroniących życie. Bardzo często powołują się na ustawę o przywracaniu wolności religijnej, która gwarantuje, że rząd nie ingeruje w wolność religijną ludzi.

„Świątynia Szatana” od lat jest mocno zaangażowana w aktywizm proaborcyjny w Stanach Zjednoczonych. Portal „Breitbart” opisał kiedyś ich pracę jako „krucjatę proaborcyjną, aby przyjść z pomocą największemu amerykańskiemu dostawcy aborcji tj. Planned Parenthood”.
Wiele lat temu były satanista Zachary King powiedział w rozmowie z Lepanto Institute, że sataniści odprawiają satanistyczne rytuały w ośrodkach aborcyjnych. Dodał, że udział w aborcji jest szczególnie ważny dla satanistów, ponieważ jest uważany za najlepszy sposób złożenia ofiary szatanowi.

Wyjaśnił: „W satanizmie zabicie czegoś lub śmierć czegoś jest najskuteczniejszym sposobem wykonania zaklęcia. Jeśli chodzi o próbę uzyskania aprobaty szatana, aby dać ci coś, czego chcesz, zabicie czegoś jest najlepszym sposobem. Zabicie czegoś jest ostateczną ofiarą dla szatana, a jeśli możesz zabić nienarodzonego, to jest to jego ostateczny cel” – powiedział były satanista Zachary King.

.
...

.
.
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
.
“Główną, jeżeli nie jedyną, przyczyną monstrualnego wzrostu
raka szczepienia
Dr Robert Bell
Wiceprezes Międzynarodowego Towarzystwa Badań nad Rakiem w British Cancer Hospital.
.
.
More
.

“Główną, jeżeli nie jedyną, przyczyną monstrualnego wzrostu
raka szczepienia

Dr Robert Bell

Wiceprezes Międzynarodowego Towarzystwa Badań nad Rakiem w British Cancer Hospital.

.
.
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
.
Pfizer płacił za zbrodnicze eksperymenty na dzieciach z Nigerii, teraz za darmo eksperymentuje na polskich.
Matka Kurka Pfizer zapłacił za zbrodnicze eksperymenty na dzieciach z Nigerii, teraz za darmo eksperymentuje na polskich - Portal kontrowersje.net
Dziś przed południem [1 maja md ], rzecznik Ministerstwa Śmierci odpowiadając na serie takich samych jak zwykle „pytań dziennikarzy”, …More
.

Pfizer płacił za zbrodnicze eksperymenty na dzieciach z Nigerii, teraz za darmo eksperymentuje na polskich.

Matka Kurka Pfizer zapłacił za zbrodnicze eksperymenty na dzieciach z Nigerii, teraz za darmo eksperymentuje na polskich - Portal kontrowersje.net

Dziś przed południem [1 maja md ], rzecznik Ministerstwa Śmierci odpowiadając na serie takich samych jak zwykle „pytań dziennikarzy”, oświadczył, że firma Pfizer prowadzi w Polsce badania na dzieciach od 6 miesiąca do 12 roku życia. Co więcej według jego wiedzy badania mają być bardzo obiecujące, a wyniki lepsze niż w innych grupach wiekowych. Dwie przerażające rzeczy w tym wszystkim da się zauważyć.

Po pierwsze jeśli są prowadzone badania, to muszą w tych badaniach brać udział żywe organizmy, mówiąc wprost
eksperymentuje się na dzieciach. Po drugie to nie pierwsza, ale druga taka wypowiedź, przed Adrusiewiczem bardzo podobnie postępami w „badaniach” chwalił się Horban i wszystko przeszło bez echa. Nikt w Polsce nie podnosi alarmu, nie pyta co konkretnie się dzieje i jakie dzieci biorą udział w tym „eksperymencie”.

Na ostatnich stronach portali można powyższe tragiczne informacje potwierdzić i nie jest to pierwszy raz, kiedy Pfizer prowadzi eksperymenty na dzieciach w „kraju trzeciego świata”. Wcześniej wybuchła afera w Nigerii, no właśnie w Nigerii wybuchła i firma musiała wypłacić odszkodowania, w Polsce cisza jak makiem zasiał. Wiem z doświadczenia w jaki sposób to działa, przypisywano mi rozmaite brednie i kłamstwa, na przykład takie, że nie wierzę w wirusa. Równie dobrze można nie wierzyć w olej rzepakowy, ale w to, że olej rzepakowy zabił pacjentów z „nowotworem współistniejącym” już się wierzyć nie da. Zarzuca się mi, że jestem antyszczpionkowcem propagującym obecność chipów i 5G w szczepionkach na „kowida”, co ma tyle wspólnego z prawdą ile mam podziwu dla „Jurka” Owsiaka. Mam pełną świadomość, że po tym felietonie zarzuty będą jeszcze bardziej prymitywne i odrealnione, ale tu nie o mnie chodzi, tylko o potencjalną zbrodnię dokonaną na dzieciach. Z mojej strony pytania do Andrusiewicza, Horbana i Ministerstwa Śmierci, czyli ludzi odpowiedzialnych za 120 000 zgonów Polaków, są bardzo proste.

Gdzie, w jakim ośrodku, szpitalu, czy może domu dziecka prowadzone są „badania” Pfizera? Na jakiej podstawie prawnej się to odbywa, czy rodzice lub opiekunowie tych dzieci mają zdolność prawną i wyrazili zgodę, czy może dzieci są pozbawione opiekunów albo opiekunowie są ubezwłasnowolnieni? Czy pod zgodą na te „badania” podpisali się polscy lekarze, a jeśli tak, to jaka wiedza i doświadczenia zawodowe związane z tym produktem marketingowym im na to pozwoliły? Jest czymś nieprawdopodobnym, że tego rodzaju informacje wygłaszane przez rzecznika Ministerstwa Śmierci i szefa „rady medycznej” przy premierze RP Mateuszu Morawieckim, praktycznie nikogo nie interesują. Skala paranoi wywołana „pandemią” przekracza kolejną granicę i ma nią być granica życia i zdrowia polskich dzieci? Kto odpowie na ta naturalnie narzucające się pytania i kto prócz „oszołoma” w ogóle będzie miał odwagę pytania zadać? Wszelkim mędrkom, którzy będą pisać, że przecież są leki dla dzieci i jakoś muszą być testowane, odpowiadam, że te leki mają szczególne wymogi i nie wprowadza się ich do obiegu po dwóch miesiącach „testów”, co więcej w trakcie trwania testów dla osób dorosłych. Fakt, że ta sprawa nie jest jednym z gorących tematów dnia, świadczy, że „pandemia” odbiera rozum i człowieczeństwo w takiej sile, w jakiej nawet twórcy tej inżynierii społecznej się nie spodziewali.

Andrusiewicz i Horban mówią o prowadzeniu badań i obiecujących wynikach, po czym cała armia dziennikarzy przyjmuje to wiadomości i na tym koniec procesu poznawczego. Tymczasem każdy odrobinę rozgarnięty człowiek wie, że nie sposób sprawdzić chociażby tego, czy jakiś lek nie daje skutków ubocznych, jeśli się tego leku nie poda pacjentowi, w tym przypadku sześciomiesięcznym dzieciom. Polska staje się z dnia na dzień bieda krajem afrykańskim albo „nowoczesną” Holandią, gdzie nikogo nie interesują i nie bulwersują eksperymenty z ludzkim życiem. W imię walki z „pandemią” poświęcono już prawie wszystko i jak się okazuje, polskie dzieci traktowane jak króliki i myszki laboratoryjne, też na tym ołtarzu paranoi zostały złożone, przynajmniej tak twierdzi rzecznik Ministerstwa Śmierci i szef „rady medycznej”.

.

..
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
“Główną jeżeli nie jedyną, przyczyną monstrualnego wzrostu raka są szczepienia
Dr Robert Bell
Wiceprezes Międzynarodowego Towarzystwa Badań nad Rakiem w British Cancer Hospital.
More
“Główną jeżeli nie jedyną, przyczyną monstrualnego wzrostu raka są szczepienia

Dr Robert Bell

Wiceprezes Międzynarodowego Towarzystwa Badań nad Rakiem w British Cancer Hospital.
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
Niżej wymienione firmy zarobiły na szczepionkach w 2012 roku odpowiednio:
Pfizer: 4 miliardy 100 milionów dolarów,
GlaxoSmithKline: 5 miliardów 260 milionów,
Novartis: 1 miliard 180 milionów,
Merck oraz Sanofi łącznie: 5 miliardów 270 milionów.
More
Niżej wymienione firmy zarobiły na szczepionkach w 2012 roku odpowiednio:

Pfizer: 4 miliardy 100 milionów dolarów,

GlaxoSmithKline: 5 miliardów 260 milionów,

Novartis: 1 miliard 180 milionów,

Merck oraz Sanofi łącznie: 5 miliardów 270 milionów.
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
.
.
.
Główną jeżeli nie jedyną, przyczyną monstrualnego wzrostu raka są
szczepienia
Dr Robert Bell
Wiceprezes Międzynarodowego Towarzystwa Badań nad Rakiem w British Cancer Hospital.
..
.
.
More
.
.
.

Główną jeżeli nie jedyną, przyczyną monstrualnego wzrostu raka są
szczepienia

Dr Robert Bell

Wiceprezes Międzynarodowego Towarzystwa Badań nad Rakiem w British Cancer Hospital.
..

.
.
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
Rodzice szczepiąc swoje dzieci najczęściej nie mają pojęcia o procedurach stosowanych przez firmy farmaceutyczne. Nawet jeśli uzyskają dostęp do ulotki szczepionki, to symbole MRC-5 albo WI-38 niewiele im powiedzą.
Żywe abortowane płody (ŻYWE DZIECI) wykorzystywane są nie tylko do produkcji szczepionek, ale także w biznesie transplantacyjnym, o czym mogliśmy się przekonać całkiem niedawno, kiedy …
More
Rodzice szczepiąc swoje dzieci najczęściej nie mają pojęcia o procedurach stosowanych przez firmy farmaceutyczne. Nawet jeśli uzyskają dostęp do ulotki szczepionki, to symbole MRC-5 albo WI-38 niewiele im powiedzą.

Żywe abortowane płody (ŻYWE DZIECI) wykorzystywane są nie tylko do produkcji szczepionek, ale także w biznesie transplantacyjnym, o czym mogliśmy się przekonać całkiem niedawno, kiedy to w sieci opublikowano nagrania z klinik aborcyjnych związanych z Planned Parenthood.


Na załączonym filmie możemy obejrzeć jak wygląda takie 15 tygodniowe abortowane dziecko, które jeszcze przez pewien czas zachowuje funkcje życiowe.
Quas Primas shares this
2
KORONAŚWIRUS.
Prawda czy fałsz???
MĘDRZEC MÓWI...

W przypowieści mędrzec rzekł, że na skutek epidemii umrze pięć tysięcy ludzi. Tymczasem zmarło 15 tysięcy.
Przyszli z reklamacją niedowiarki: "Obiecałeś, że będzie mniej ofiar". "Wszystko się zgadza.
Powiedziałem pięć tysięcy i na epidemię właśnie tyle zmarło.
Pozostali umarli ze strachu" - odparł im mędrzec.
I miał rację, bo strach, panika …More
KORONAŚWIRUS.

Prawda czy fałsz???

MĘDRZEC MÓWI...


W przypowieści mędrzec rzekł, że na skutek epidemii umrze pięć tysięcy ludzi. Tymczasem zmarło 15 tysięcy.
Przyszli z reklamacją niedowiarki: "Obiecałeś, że będzie mniej ofiar". "Wszystko się zgadza.
Powiedziałem pięć tysięcy i na epidemię właśnie tyle zmarło.
Pozostali umarli ze strachu" - odparł im mędrzec.
I miał rację, bo strach, panika są gorsze od epidemii.
Quas Primas
Video - film SKASOWANY!
1. NIE BĘDZIESZ MIAŁ BOGÓW CUDZYCH PRZEDE MNĄ.
+
“Główną jeżeli nie jedyną, przyczyną monstrualnego wzrostu raka są
szczepienia
Dr Robert Bell
Wiceprezes Międzynarodowego Towarzystwa Badań nad Rakiem w British Cancer Hospital.
..
More
+
“Główną jeżeli nie jedyną, przyczyną monstrualnego wzrostu raka są
szczepienia

Dr Robert Bell

Wiceprezes Międzynarodowego Towarzystwa Badań nad Rakiem w British Cancer Hospital.
..
1. NIE BĘDZIESZ MIAŁ BOGÓW CUDZYCH PRZEDE MNĄ.
+
Grzegorz Braun: To jest wojna o wolność w Polsce, wojna o przetrwanie cywilizacji !
Aż 24 przymusowe szczepienia, czyli jak koncerny farmaceutyczne rządzą polskim rynkiem medycznym
„W większości krajów Unii, np. w Niemczech szczepienia są dobrowolne. W trzech krajach obowiązkowe są tylko jedna, dwie lub trzy szczepionki, ale podawane dzieciom o wiele starszym, co jest znaczniej mniej ryzykowne.…More
+

Grzegorz Braun: To jest wojna o wolność w Polsce, wojna o przetrwanie cywilizacji !

Aż 24 przymusowe szczepienia, czyli jak koncerny farmaceutyczne rządzą polskim rynkiem medycznym

„W większości krajów Unii, np. w Niemczech szczepienia są dobrowolne. W trzech krajach obowiązkowe są tylko jedna, dwie lub trzy szczepionki, ale podawane dzieciom o wiele starszym, co jest znaczniej mniej ryzykowne. W Polsce obowiązkowe są… 24 szczepionki. Przymus szczepień to relikt poprzedniego ustroju, dziś wykorzystywany przez wielkie koncerny – producentów szczepionek – które pielęgnują myślowy bezład krajów postkomunistycznych”, alarmuje w rozmowie z tygodnikiem „W Sieci” Justyną Sochą, lider Stowarzyszenia „Stop NOP”.

Zdaniem przeciwniczki obowiązkowych szczepień w Polsce „przetargi wygrywają szczepionki tańsze, gorsze, od dawna niestosowane w Europie”. – Na przykład obowiązkowo szczepi się polskie noworodki przeciw gruźlicy szczepionką wycofaną w Niemczech 18 lat temu z powodu szczególnie dużej liczby powikłań – podkreśla i powołuje się w tej sprawie na autorytet prof. Kazimierza Roszkowskiego-Śliża, dyrektora Instytutu Gruźlicy i Chorób Płuc w Warszawie. Przedstawił on badania, z których wynika, że rzeczona szczepionka „nie ma wpływu na zapadalność na gruźlicę”.

We Francji i w USA spadek zachorowań jest podobny, choć nigdy nie stosowano tam tej szczepionki. Zamiast szczepić, narażając zdrowie i życie dzieci, wystarczy badanie dorosłych, by wykluczyć nosicielstwo. Ale producent zarabia ogromne pieniądze na sprzedaży szczepionek, więc szczepimy wszystkie noworodki – podkreśla Socha.

Lider „Stop NOP” alarmuje, że obowiązkowe szczepienia wywołują, zdaniem lekarzy, powikłania u co trzeciego a w niektórych przypadkach nawet co drugiego dziecka. – Lobbyści uspokajają, że to tylko obrzęk i gorączka, a poważne problemy zdarzają się raz na milion. A alergie, cukrzyca, zaburzenia rozwoju? – pyta Socha. Dodaje, że istnieją badania pokazujące wszystkie problemy zdrowotne u dzieci wynikające bezpośrednio z przebytych szczepień. – Przemysł farmaceutyczny wyolbrzymia korzyści płynące ze szczepionek, a pomniejsza i ukrywa skutki uboczne – zauważa.

Justyna Socha odnosi się również do horrendalnych kar, jakie grożą rodzicom, którzy przeciwstawiają się przymusowym szczepieniom ich pociech. Jako przykład przywołuję sprawę kobiety, której „dziecko zmarło dwa dni po szczepieniu błonica-tężec-krztusiec”. Nałożono na nią grzywnę w wysokości kilku tys. zł za to, że „nie zgodziła się zaszczepić drugiego dziecka”. – To zwykły terror stosowany wobec naszych rodzin w imię zysku firm farmaceutycznych i braku odpowiedzialności polskiego państwa za niszczenie zdrowia naszych dzieci – zaznacza.

Źródło: „W Sieci”

Read more: www.pch24.pl/az-24-przymusow…
ktozjak Bog
Drogi Nemo...
Ja pojde dalej: Lekarz NIE MA PRAWA ZABIJAC czu to dziecka poczetego czy jakiegokolwiek innego czlowieka, bo jest to GRZECHEM, jest to wbrew woli Boga w Trojcy swietej Jedynego, Ojca i Syna i Ducha swietego.
Dla poganina lub heretyka Hipokrates - dla czlowieka ochrzczonego _ JEZUS CHRYSTUS !
Nemo potest duobus dominis servire !
ABORCJA - KOSZERNA RZEŹNIA
lekarz nie ma prawa ZABIJAĆ zgodnie z przysięgą HIPOKRATESA
ŁAMIĄC PRZYSIĘGĘ AUTOMATYCZNIE PRZESTAJĄ BYĆ LEKARZAMI, A STAJĄ SIĘ KATAMI, Z WŁASNEJ WOLI.More
ABORCJA - KOSZERNA RZEŹNIA

lekarz nie ma prawa ZABIJAĆ zgodnie z przysięgą HIPOKRATESA

ŁAMIĄC PRZYSIĘGĘ AUTOMATYCZNIE PRZESTAJĄ BYĆ LEKARZAMI, A STAJĄ SIĘ KATAMI, Z WŁASNEJ WOLI.
Nemo potest duobus dominis servire !
te żydowskie szabas goje: rysie, kipole, wacule, nawet wŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA zarabiają na propagandziekoncernów farmaceutycznych..
judasze zarabiają po 30 srebrników na dzień kosztem, życia i zdrowia Polskich dzieci...
KOCHAJĄCY I OCZYTANY RODZIC NIE SZCZEPI SWOICH DZIECI!!!
Niżej wymienione firmy zarobiły na szczepionkach w 2012 roku odpowiednio:
Pfizer: 4 miliardy 100 milionów dolarów,
More
te żydowskie szabas goje: rysie, kipole, wacule, nawet wŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA zarabiają na propagandziekoncernów farmaceutycznych..

judasze zarabiają po 30 srebrników na dzień kosztem, życia i zdrowia Polskich dzieci...

KOCHAJĄCY I OCZYTANY RODZIC NIE SZCZEPI SWOICH DZIECI!!!

Niżej wymienione firmy zarobiły na szczepionkach w 2012 roku odpowiednio:

Pfizer: 4 miliardy 100 milionów dolarów,

GlaxoSmithKline: 5 miliardów 260 milionów,

Novartis: 1 miliard 180 milionów,

Merck oraz Sanofi łącznie: 5 miliardów 270 milionów.


Do produkcji szczepionek wykorzystuje się żywe płody z aborcji! [wideo]
7 more comments from Nemo potest duobus dominis servire !
Nemo potest duobus dominis servire !
KOCHAJĄCY I OCZYTANY RODZIC NIE SZCZEPI SWOICH DZIECI!!!
Niżej wymienione firmy zarobiły na szczepionkach w 2012 roku odpowiednio:
Pfizer: 4 miliardy 100 milionów dolarów,
GlaxoSmithKline: 5 miliardów 260 milionów,
Novartis: 1 miliard 180 milionów,
Merck oraz Sanofi łącznie: 5 miliardów 270 milionów.
More
KOCHAJĄCY I OCZYTANY RODZIC NIE SZCZEPI SWOICH DZIECI!!!

Niżej wymienione firmy zarobiły na szczepionkach w 2012 roku odpowiednio:

Pfizer: 4 miliardy 100 milionów dolarów,

GlaxoSmithKline: 5 miliardów 260 milionów,

Novartis: 1 miliard 180 milionów,

Merck oraz Sanofi łącznie: 5 miliardów 270 milionów.
Nemo potest duobus dominis servire !
List starego aborcjonisty do młodego...
-Przy pomocy naszych wiernych sług w mediach udało się przekonać dużą część świata, że bez aborcji, antykoncepcji i sterylizacji świat po prostu czeka klęska głodu i wszelkich nieszczęść wynikających z przeludnienia.
Nawet praktykowanie eugeniki przez Hitlera, które trochę nam popsuło opinię, nam nie przeszkodziło, bo wizja zagłady planety była dla …More
List starego aborcjonisty do młodego...

-Przy pomocy naszych wiernych sług w mediach udało się przekonać dużą część świata, że bez aborcji, antykoncepcji i sterylizacji świat po prostu czeka klęska głodu i wszelkich nieszczęść wynikających z przeludnienia.

Nawet praktykowanie eugeniki przez Hitlera, które trochę nam popsuło opinię, nam nie przeszkodziło, bo wizja zagłady planety była dla rządzących światem zbyt straszna.

Kto by się wtedy Hitlerem przejmował. I wtedy dołączyła do nas cała grupa krajów. Z jednej strony Związek Radziecki narzucił aborcję w swoich satelitach, a z drugiej zaczęły dołączać kraje z rozwiniętą myślą eugeniczną.

Wielka Brytania zalegalizowała aborcję w 1967 r., Indie w 1971, a - co najważniejsze - USA w 1973 r.

W latach 70. mieliśmy prawdziwy wysyp legalizacyjny.

W Stanach pomogły trochę nasze fanki feministki, dorzucając swoje bajeczki o masowych śmierciach kobiet.

Czasy zmieniły się na naszą korzyść. Udało się nam wejść na skalę masową. Wystarczyło nastraszyć bombą populacyjną oraz przekonać ludzi, że aborcja jest po to, aby wszystkim żyło się lepiej, aby zalegalizować ją choć pod kilkoma wyjątkami. I to był klucz do sukcesu.-
Nemo potest duobus dominis servire !
Na załączonym filmie możemy obejrzeć jak wygląda takie 15 tygodniowe abortowane dziecko,(DZIECKO DO ZAMORDOWANIA W CELACH SZCZEPIONKOWYCH) które jeszcze przez pewien czas zachowuje funkcje życiowe.
Nemo potest duobus dominis servire !
ABORCJA - KOSZERNA RZEŹNIA
lekarz nie ma prawa ZABIJAĆ zgodnie z przysięgą HIPOKRATESA
ŁAMIĄC PRZYSIĘGĘ AUTOMATYCZNIE PRZESTAJĄ BYĆ LEKARZAMI, A STAJĄ SIĘ KATAMI, Z WŁASNEJ WOLI.More
ABORCJA - KOSZERNA RZEŹNIA

lekarz nie ma prawa ZABIJAĆ zgodnie z przysięgą HIPOKRATESA

ŁAMIĄC PRZYSIĘGĘ AUTOMATYCZNIE PRZESTAJĄ BYĆ LEKARZAMI, A STAJĄ SIĘ KATAMI, Z WŁASNEJ WOLI.
Nemo potest duobus dominis servire !
Na załączonym filmie możemy obejrzeć jak wygląda takie 15 tygodniowe abortowane dziecko,(DZIECKO DO ZAMORDOWANIA W CELACH SZCZEPIONKOWYCH) które jeszcze przez pewien czas zachowuje funkcje życiowe.
Nemo potest duobus dominis servire !
www.dzienniknarodowy.pl/…/do-produkcji-sz…
Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że do produkcji niektórych szczepionek wykorzystywane są linie komórkowe pozyskane z abortowanych płodów.(zamordowanych DZIECI).
Chińscy naukowcy opracowali właśnie nową linię WALVAX2.
More
www.dzienniknarodowy.pl/…/do-produkcji-sz…

Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że do produkcji niektórych szczepionek wykorzystywane są linie komórkowe pozyskane z abortowanych płodów.(zamordowanych DZIECI).

Chińscy naukowcy opracowali właśnie nową linię WALVAX2.
Nemo potest duobus dominis servire !
Grypa, pandemia strachu, karygodna bezczelność
Powikłania po szczepieniach.
....Tymczasem prasa zaczęła nieśmiało podawać, że poszczególne kraje masowo muszą niszczyć zakupione wcześniej szczepionki przeciwko grypie z powodu ich nieprzydatności. USA musiało zniszczyć majątek wartości 1,5 miliarda dolarów.
Całą sprawę powikłań po szczepieniu grypowym pogrążyli w dodatku Skandynawowie. Otóż ci …More
Grypa, pandemia strachu, karygodna bezczelność

Powikłania po szczepieniach.

....Tymczasem prasa zaczęła nieśmiało podawać, że poszczególne kraje masowo muszą niszczyć zakupione wcześniej szczepionki przeciwko grypie z powodu ich nieprzydatności. USA musiało zniszczyć majątek wartości 1,5 miliarda dolarów.
Całą sprawę powikłań po szczepieniu grypowym pogrążyli w dodatku Skandynawowie. Otóż ci potomkowie Wikingów zamiast cichutko siedzieć w swoich górach opublikowali raporty, w którym udowodnili, że szczepionka przeciwko grypie jest odpowiedzialna za narkolepsję. Pierwsze przypadki narkolepsji opisano już w sierpniu 2010 roku. Kolejne w Finlandii. Wszystkie związane ze szczepionką przeciw AH1N1 zawierającą adiuwant ASO3 (skwalen). Kraje te zawiesiły szczepienia przeciwko grypie.