kladivár3
2208.9K
rkrn112
Nemozem to tu nedať, počítajte...
Autor: Pavol Martinický
Šoubiznis a politika – mníška verzus transvestita
Víťazstvo bradatej speváčky v súťaži Eurovízie oslavovali mnohí ako úspech tolerancie k inakosti. Keď o niekoľko týždňov vyhrala súťaž Hlas Talianska rádová sestra, niektorí kritici to vyhlásili za urážku šoubiznisu, lebo mníška vraj nemá dostatočný talent, a vyhrala iba pomocou svojho …More
Nemozem to tu nedať, počítajte...

Autor: Pavol Martinický
Šoubiznis a politika – mníška verzus transvestita
Víťazstvo bradatej speváčky v súťaži Eurovízie oslavovali mnohí ako úspech tolerancie k inakosti. Keď o niekoľko týždňov vyhrala súťaž Hlas Talianska rádová sestra, niektorí kritici to vyhlásili za urážku šoubiznisu, lebo mníška vraj nemá dostatočný talent, a vyhrala iba pomocou svojho exotického zjavu. To je typický prejav manipulatívnych spôsobov hlásateľov homo- tolerancie, a kultúrnej politiky v ktorej ide o osobné záujmy, moc a biznis.
Mníška alebo transvestita
Mnohovravné je porovnanie kariéry týchto dvoch speváčok. Rádová sestra Cristina Scucciová pred vstupom do rehole študovala na hudobnej akadémii. Jej riaditeľka povedala, že „Tým, že sa odovzdala Bohu, ešte viac posilnila svoje umenie." Prihlásením do súťaže Hlas Talianska podľa vlastných slov reagovala na výzvu pápeža Františka, aby sa cirkev priblížila k bežným ľuďom. Na prvom castingu povedala „Mám dar a teraz ho dávam vám". Pred finále „Nechávam svoj osud v božích rukách. Aj keby som vyhrala, ostanem skromným služobníkom." Po víťazstve sa chce vrátiť do kaplnky k práci s deťmi.

www.postoy.sk/content/soubiznis-polit…
....
text končí takto

Končím otázkou: Dámy a páni, s kým by ste šli na kávu, na pivo, alebo na týždňovú dovolenku – s Arnoldom Schwarzeneggerom, sestrou Cristinou Scucciovou, alebo s Conchitou Wurst? Rodičia, komu z nich by ste zverili svoje deti na prázdniny? Liberáli a socialisti, vrátane Smeru R. Fica, chcú dať vaše deti na výchovu klobáskovej Conchite a tým, ktorí ju podporujú.
Ostrik
Člověče aobubo, uvědomuješ si, že v závěru komentáře kritizuješ, co děláš sám v úvodu? :)
Člověče jecminek, tobě nevadí, že tvé slovo nemá žádnou váhu? Slíbil jsi, že tě tady neuvidíme. To ti stojí za ostudu, že sem lepíš své trapné pomluvy? :(More
Člověče aobubo, uvědomuješ si, že v závěru komentáře kritizuješ, co děláš sám v úvodu? :)

Člověče jecminek, tobě nevadí, že tvé slovo nemá žádnou váhu? Slíbil jsi, že tě tady neuvidíme. To ti stojí za ostudu, že sem lepíš své trapné pomluvy? :(
rkrn112
Ano, beriem spieva na svetske piesne, svetských interpretov a má to čosi také-nepriaznivé, ako rozvíja Peter, ale v takej sutazi neuspeje /rozumej jej myslený uspech -teda priblizenie Boha k ludom/, bez ,, grádov,, toho čo práve beží a je rytmické, davové, ale aj tak je to poukaz na to /oblek,odkaz nadprirodzena/, že tu je niečo Božie, prijímajuci su prave ovplyvnený rôznou hudbou, nepriaznivou …More
Ano, beriem spieva na svetske piesne, svetských interpretov a má to čosi také-nepriaznivé, ako rozvíja Peter, ale v takej sutazi neuspeje /rozumej jej myslený uspech -teda priblizenie Boha k ludom/, bez ,, grádov,, toho čo práve beží a je rytmické, davové, ale aj tak je to poukaz na to /oblek,odkaz nadprirodzena/, že tu je niečo Božie, prijímajuci su prave ovplyvnený rôznou hudbou, nepriaznivou a práve pre nich je to šok na vytriezvenie , na druhej strane pre niektorých možno splyvanie, miešanie sa božieho a sveta /pohoršovanie/ a možno suhlas na pritakávanie svetu, ale ten šok pre niektorých, je možný /vid hlavý v porote/.

Sutaž skončila , kazdý sa vracia tam kde bol pred sutazou /dufam ze aspon o jednom, v duchovnej sfere, by to platit nemuselo-zlomený porotca-môj prínos z diskusií a vzhliadnutia vystupení je, že poznám tvár toho, komu chcem venovať modlitby pre obratenie, a i len to malo trebars zmysel, ked ho Božia moc, bude privádzať k slzám i dalej , uvedomujúc si našu márnu snahu, vzdorovať nekonečnej Laske Boha k nám/, uvidíme v akej suvislosti budeme počuť o sestre Cristine a tak i ja sa k tejto veci už vracať nebudem vracať, ako zhrnul pekne ,,aobubo,,/plne sa stožňujem s predošlým príspevkom/a chvalim Boha za to ,že i napriek tomu, že sa stále ,,hráme,, iba na našom piesočku-rôzne suťaže a tribuny sveta, a počuvame čo nám lahodí uchu, odmietajúc isť spoľahlivou cestou v Jeho náručí , On si dokáže najsť cestičku k srdcu mnohým,zlé obráti na dobré,
chvála Jemu, nech žije Kristus Pán.
aobubo
I ten největší hlupák, ignorant a hrubián dokáže uronit slzu v záplavě lásky.Každý v sobě nese touhu po lásce, po její kráse.Ta touha či náklonnost k lásce je každému vlastní, i když ji má překroucenou pořád je tam a nějak se snaží vyjít na povrch.Když budu lidem mluvit o lásce, tak mému povídání ani třeba neporozumí a třeba mě i vysmějí, ale když jim tu lásku představím svým chováním …More
I ten největší hlupák, ignorant a hrubián dokáže uronit slzu v záplavě lásky.Každý v sobě nese touhu po lásce, po její kráse.Ta touha či náklonnost k lásce je každému vlastní, i když ji má překroucenou pořád je tam a nějak se snaží vyjít na povrch.Když budu lidem mluvit o lásce, tak mému povídání ani třeba neporozumí a třeba mě i vysmějí, ale když jim tu lásku představím svým chováním, svým přístupem , svým vztahem ,tak můžu oslovit.Každý má svědomí a Boží semínko stvořitele co lze zalévat, pěčovat o něj, aby vzklíčilo .Nediagnozujme počin sestry s fantasní představou nedokonalostí, která je nám vlastní a nehledejme černé mraky když nejsou.Láska k světu je vlastní chamtivcům .Láska se projevuje různě a v plné svobodě.Sv.František líbal malomocného ...nechme sestru líbat malomocenství světa jejím způsobem, který je jí vlastní a kterým Bůh může oslovit dav více než si mi puritánským a šedivím pohledem dokážeme představit.Nehodnoťme .... spíše buďme nápomocní a starejme se o své dary, aby nepomřely ve spárech nášich soudů a unáhlených diagnoz , a poznejme své dary a na nich pracujme pro blaho, pro spasení nejen své ale všech.Nejsme soudci... pořád je vinice na které je moc práce a žeñ je hojná....s Kristem na věky a pro nebeské království ...ať žije Kristus Pán.
Peter(skala)
Peter, ako inak by mala vyzerať jej dráha pôsobenia v tejto situacii..?
***
Možno to viznie, že sa budem opakovať, ale stále hovorím o samotnej hudbe a piesní, ktoré spieva táto sestrička. Všetko ostatné je druhoradé a otázne s akým úmyslom to robí, a aké ovocie to prináša.
Ak sa pýtaš na jej "dráhu pôsobenia", tak by sa mala predovšetkým zrieknuť ducha okultizmu, ktorý sa mieša v hudobnej …More
Peter, ako inak by mala vyzerať jej dráha pôsobenia v tejto situacii..?

***

Možno to viznie, že sa budem opakovať, ale stále hovorím o samotnej hudbe a piesní, ktoré spieva táto sestrička. Všetko ostatné je druhoradé a otázne s akým úmyslom to robí, a aké ovocie to prináša.

Ak sa pýtaš na jej "dráhu pôsobenia", tak by sa mala predovšetkým zrieknuť ducha okultizmu, ktorý sa mieša v hudobnej sfére, pretože ked takto pôjde dalej, tak "zajtra" bude spievať kdesi na pódiu pieseň od Madony alebo Marylin Monroe, a od dalších svetaznámych speváčok, ktoré su na pohoršenie. Vyberie si síce takú pieseň, kde sa spieva o láske, ale my predsa vieme, o akej to láske tieto ženy spievali?!

Všetko je to o láske k tomuto svetu plného nečistoty, zvrátenej sexuality, smilstvo, cudzoložstvo a homosexualita.

Ak sa sestrička má vydať na cestu spevu a hudby, tak nech spieva na oslavu Pána Ježiša Krista a aj ked jej nebude tento svet tlieskať, bude mať hojnu odmenu v Nebi a už tu na zemi jej piesne budu počuvať praví ctitelia Boha.

Kto zo sveta bude chcieť, tak sa obráti a bude počuvať piesne sestričky, ale kto chcel mať sestričku na svojej zvrátenej strane, tak ňou pohrdne.

Niečo zaujímavé ako vedia sestričky spievať:

Krídla
www.youtube.com/watch

Abrahám
www.youtube.com/watch

Prečo Pane
www.youtube.com/watch
rkrn112
Peter
Sama totiž tvrdí, že jej piesne budú nadalej hovoriť "jazykom, ktorý je prístupným všetkým". Vieme, že aj ked myslí na slová o láske, predsa hovorí o svetskej láske, ktorá sa často-krát nestotožňuje s láskou, akú má Ježiš Kristus k nám a máme mať my k Nemu, či k ľudom.
Peter, ako inak by mala vyzerať jej dráha pôsobenia v tejto situacii..?
Ked : sama na ňu vystupila, nehovorí o sebe …More
Peter
Sama totiž tvrdí, že jej piesne budú nadalej hovoriť "jazykom, ktorý je prístupným všetkým". Vieme, že aj ked myslí na slová o láske, predsa hovorí o svetskej láske, ktorá sa často-krát nestotožňuje s láskou, akú má Ježiš Kristus k nám a máme mať my k Nemu, či k ľudom.

Peter, ako inak by mala vyzerať jej dráha pôsobenia v tejto situacii..?
Ked : sama na ňu vystupila, nehovorí o sebe veľa, hovorí o Bohu, je pod vedením nadriadených, chce sa vrátiť tam kde predtým pôsobila, získala prostriedky na vydanie nosičov, ktoré môžu byť posolstvom pre všetkých..posunutie svojho dobreho hlasu v sluzbe Bohu, viac pre vsetkých, ktorí majú otvorené uši,oči..
Myslím ,že doteraz splnila všetko, čo sa dalo, v súčasnej dobe /a doba je silno proti Bohu -hlavne skutkami-zlí si povedia, nech si tára o bohu, my si svoje zlé skutky nedáme/.
SAmotné ,,bude prístupné všetkým,, nič zlé neveští, ba zohráva sa s gestom, že milujte všetkých dobrých i zlých , poznajúcich, teda veriacich i hrešiacich, a pre hrešiaceho, nerozhodného je samotný takýto zjav-Cristina, vystupujúca v takomto strojení, poukazujúcom na Boha, už posolstvom ktoré pýta od neho /hriešnika- vo svedomí/
odpoveď, snahu , námahu vydať sa na cestu hľadania, a pritom potrebuje najviac cítiť väcsiu lásku siahajucu za hrob, ktorá je potvrdením konečnej Božej lásky, lebo ho pohlcuje láska odporujúca, zraňujúca Boha, hoci sladká pre cloveka v hriechu , do urciteho casu.
Apeluje stále na odkaz Boha, ak prežila dotyk Boha, už to bude robiť stále, aj ked je tak mladá, nechce sa nám to veriť, že by vytrvala, skusenosť Pravdy nepustí,ale neviem si predstaviť , kedy by mala byť tá doba= ,ak nie teraz v čase verejne ponukanej perverzity v priamom prenose- v case otvoreneho boja proti Bohu, =.doba veľkých svätých, vždy ked je takýto veľký opak Božích vecí vo svete , rastie i veľkosť svätosti a jednoduchosti, ale na konci to bude mimoriadne jedno /obludnosť hriechu/ i druhé /veľká svätosť-vseobecne-nehovorím o Cristine, ale ani neoberam ju o nadej na ňu/
Takže stále nie je u konca ani Cristina a motlitby za celé spoločenstvo Cirkvi sú len vítané v čase boja..
Aj v boji jedny su v prvej línii ,druhí dalej premodlia činnosť prvých...
Ahoj idem sa pozrieť inam, na utoky , sebavedomej pssenk..
aobubo
Např. tím jak žalmista píše o tom že se nikde neschová před Hospodinem ať je tam nebo tam , dole nahoře, pod vodou, ve stínu mrtvích...píšu svými slovy...a tím že Ježíš sestoupil z nebe mezi nás hříšné a také se modlíme že sestoupil do pekel...proto tak píšu...ale hřích k Bohu, ledaže by Bůh sám chtěl.asi tak.
aobubo
add Otto:
Bůh je všemocný a stvořitel,může proto být kde chce.Hřích není všemocný,nemůže být kde chce sám od sebe natož u Boha,který je svatý.
Peter(skala)
Treba uznať, že výzva k spoločnej modlitbe: "Otčenáš" bola sr.Cristny odvážnym gestom, nakoľko sa jednalo o skutočnú modlitbu Ježiša Krista a Božie Slovo.
Dalo by sa povedať, že sestrička predsa aspoň takýmto spôsobom vydala svedectvo, že verí v Ježiša Krista a že tam prišla aj evanjelizovať.
Avšak stále ostáva jej prostriedok (hudba-spev-text piesni) evanjelizácie "neposvätený", pretože pre …More
Treba uznať, že výzva k spoločnej modlitbe: "Otčenáš" bola sr.Cristny odvážnym gestom, nakoľko sa jednalo o skutočnú modlitbu Ježiša Krista a Božie Slovo.

Dalo by sa povedať, že sestrička predsa aspoň takýmto spôsobom vydala svedectvo, že verí v Ježiša Krista a že tam prišla aj evanjelizovať.

Avšak stále ostáva jej prostriedok (hudba-spev-text piesni) evanjelizácie "neposvätený", pretože pre kresťana neexistuje prijatie svetského príslovia: "Účel svätí prostriedky". Nakoniec stále ostáva jasným dôkazom, že sestrička si neuvedomuje následky svojho konania, ked nevidí rozdiel medzi svetskou a náboženskou hudbou.

Sama totiž tvrdí, že jej piesne budú nadalej hovoriť "jazykom, ktorý je prístupným všetkým". Vieme, že aj ked myslí na slová o láske, predsa hovorí o svetskej láske, ktorá sa často-krát nestotožňuje s láskou, akú má Ježiš Kristus k nám a máme mať my k Nemu, či k ľudom.

Vid jej vlastné slová:

Mladá mníška sa však vyjadriť k možným obsahom svojho budúceho hudby. "Moje piesne bude hovoriť o láske, reálnych situácií a bude v jazyku, ktorý je prístupný všetkým" povedala.
rkrn112
www.aleteia.org/…/sr-cristina-win…
06.6.2014
/ / TLAČ Preklad s Google
Vo štvrtok večer v Taliansku to bolo finále The Voice, talianskej speváckej súťaže, v ktorej začínajúci umelci bojujú o konečnú cenu: zmluva s najvyššou hudobné štítku.
Na všeobecné prekvapenie tentoraz okolo mladej mníšky sa pripojil k súťaži. Ona robila jej cestu až do finále, čelí mimoriadne množstvo pozornosti médií …More
www.aleteia.org/…/sr-cristina-win…

06.6.2014
/ / TLAČ Preklad s Google
Vo štvrtok večer v Taliansku to bolo finále The Voice, talianskej speváckej súťaže, v ktorej začínajúci umelci bojujú o konečnú cenu: zmluva s najvyššou hudobné štítku.

Na všeobecné prekvapenie tentoraz okolo mladej mníšky sa pripojil k súťaži. Ona robila jej cestu až do finále, čelí mimoriadne množstvo pozornosti médií, kde si vzala na ďalšie tri súperovi Giorgia Pino, Thomas Pini a James rokmi, a dal jej najlepšie ísť na "Čože pocit" a "No One" od Alicia keys.

V poslednom kole, sestra Christina ukradol 62% hlasov, klepanie backcombed kolískový Giacomo Voly z prevádzky.

Ako ukazujú výsledky boli volány, uprostred búrlivého potlesku kričala z javiska "a teraz vám všetci hovoria, Otče náš spolu!" V tej vrcholnej chvíli, pripomenula svet sledoval, kto to je: mníšku a dcéra Krista.

Pozvala všetkých, aby sa držať za ruky a modliť sa s ňou. "Chcem Ježiš vstúpiť medzi nami" povedala, a ako niekto stačil odpovedať, začala, trasúcim sa hlasom s emóciami. V trochu tlmené chvíli - a možno trochu trápne - štúdio, povedala modlitbu, ktoré nás Ježiš učil a potom poďakoval dav a všetci tí, ktorí pomáhali jej "počas tejto ťažkej dobe", po ktorom J-Ax (sudca, ktorý bol sa spojil s mladým mníškou) v žartu varoval, že on a PELU, jeden z ostatných sudcov, by "vzniku požiaru."

Avšak potom, čo potlesk utíchol a jej hlas mohol byť plne počuť, ona vyjadrila svoje konečné vďaka Bohu: "Moja záverečná a najdôležitejšia poďakovanie patrí tomu, kto je tam hore,"

PELU, široko známy pre jeho anti-administratívne postoj, ktorý pred niekoľkými rokmi napísal pieseň s názvom "El Diablo" (diabol), povedal, že mladí sestra "bol tak statočný v týchto mesiacoch v riadení stresu všetkého, ktorá bola povedal o nej. "

J-Ax, tiež známy pre jeho anarchicky spôsoby, a kto sestra Cristina sa rozhodli seba, aby sa spojil s počas súťaže, bol možno jeden z najviac ovplyvnená jej účasti na výstave. Počas konkurzu táto mladá mníška s ňou radostnú prítomnosť ho dojatý k slzám, a skoro zakaždým, keď spievala neskôr, jeho pohľad sa zdalo, že je jedným z kompletného emócií, a dokonca aj nehu.

"Mediálny humbuk ma zničil" povedal potom, "a ja si ani predstaviť, čo to bolo ako za 25 rokov starej sestry." Dvaja spoločne spievali v konečnom znení, a potom, čo vyhrala objal ju bratskej náklonnosť.

"Ja som rozhodne neslúži k týmto rytmom" komentoval Sr Cristina po udalosti, "a tak teraz som sa vrátiť do mojich priorít:. Modlitbu, vstávať skoro ráno, a moje služby v škole"

Ona bola sprevádzaná jej matka predstavená Agata, ktorá neopustila svoju stranu, pretože začala súťaž.

Mladá mníška sa však vyjadriť k možným obsahom svojho budúceho hudby. "Moje piesne bude hovoriť o láske, reálnych situácií a bude v jazyku, ktorý je prístupný všetkým" povedala.

Keď sa spýtal, či by išla na turné, ona odpovedala jednoducho "to je súčasťou budúcnosti, tak je to v rukách Prozreteľnosti. Evanglezation neuberá to tu, takže budeme tiež ísť do ulíc hlásať Boha. "

Ona tiež poznamenal, pokiaľ ide o finincial strane vecí v rozhovore s Vanity Fair 6: "ekonomický aspekt ma nezaujíma, mojím jediným cieľom je, aby sem prišiel a povedal" som našiel Ježiša, "Nečakal som, že o nič viac než to. "

Raffaele Giacopuzzi, riaditeľ "Good News Festival" - National Catholic speváckej súťaže v Taliansku, ktoré Sr Cristina vyhral pred účasťou v The Voice - hovoril Aleteia o tomto zasväteného spievajúci senzáciu.

"Mnoho z nich premýšľal, čo zmysel je, aby sestra Cristina spievať piesne, ktoré majú čo do činenia výslovne s posolstvom evanjelia," povedal. "Ale len veľmi málo ľudí si uvedomili, že evanjelizácia je v prvom rade od toho, kto sme a čo robíme , a až potom môžeme byť dôveryhodný v tom, čo hovoríme. "

"Ja neviem, či fenomén, sestra Cristina sa otvorí nové dvere v Taliansku na hudbu kresťanskej inšpirácie," pokračoval, "môžeme len dúfať."

"Ale jednu vec viem: cez jej svedectvo bolo veľa ľudí, dostal významný príspevok k tomu, že prvé hlavné prekážkou medzi evanjeliom a na svete je vzdialenosť od Boha, ktorý je dnes často prichádza v podobe okázalé pýchy a tak. , malý-veľký známky blízkosť vždy prispieť ku krásnej vyhlásenie, že Boh nie je ďaleko. On je Boh s nami. "
rkrn112
Ak nebudete ako deti..., ak nebudeme mať vieru ako bezbranné dieťa voči svojmu otcovi, ktoré verí, že mu chce len dobre /spomenme si na naš vzťah ku svojmu otcovi fyzickému, aký sme boli šťastní v jeho prítomnosti, ked nas brával do náručia a matka iným sposobom participovala/a mnohí dnes máme takéto malé deti doma ,ako sa vinú ku nám ,ked sme dlho preč z domu, presne tak nás dospelých, …More
Ak nebudete ako deti..., ak nebudeme mať vieru ako bezbranné dieťa voči svojmu otcovi, ktoré verí, že mu chce len dobre /spomenme si na naš vzťah ku svojmu otcovi fyzickému, aký sme boli šťastní v jeho prítomnosti, ked nas brával do náručia a matka iným sposobom participovala/a mnohí dnes máme takéto malé deti doma ,ako sa vinú ku nám ,ked sme dlho preč z domu, presne tak nás dospelých, pyšných, samolúbych až do uplneho,posledneho nasho vydýchnutia miluje vsemohúci Boh a jedinou podmienkou Boha k nám ,je byť takýmito deťmi,vinúcimi sa k nemu v dovere, v zachovavaní pravidiel /desatora/na tejto ceste k Nemu, lebo ak nie, zranuje to priamo Jeho, lebo je v nás...
Kde je teraz náš Boh , v case zivota, ktorý si ludia žijú /a Boha navonok fyzic.očami nie je vidieť/, je v pozícii žobráka prosiaceho o lásku, o lasku od kazdeho z nás, a my ju v takej miere ,akú On od nas pozaduje, máme dokázať spoznať, v tom je večný život, spoznať Ho a chvaliť naveky, za to že Seba ponížil a nás povýšil /ak o to budeme stáť/
a to platí o siedmych miliardách teraz žijucich ludí, je v kazdom z nás, buď oslávený /žijuci svätí/, slávený /putujúci a padajúci, ale poznajúci/ a ponížený /bez akehokolvek poznania odkial sme a kam ideme ale stale so šancou na zvrat/.
Tak sa treba dívať na všetkých, ak chceme to čo Boh-teda zachranu kazdej duše-porotu, Sicíliu, Taliansko, Slovensko,Islam,politikov, reholníkov, iné cirkvi, eskimakov, afričanov,američanov, liberalov ,potratárov,LG..milujúc hriešnika a odsudzujuc hriech, tak to robí Boh a pridava svoje zaslužné, výkupné
utrpenie, pre svoje pevné uchopenie osudu kazdeho, hoci v poslednej sekunde svojho života.Problémom je naša slobodná vôla, kde sa Boh zastaví a nevojde k cloveku /duši/a po smrti nasleduje život v samote svojej slob.vôle -peklo.
Je v tomto niekde pochybenie a nedostatok?Kým príde ako Sudca /a to až povyčerpaní všetkého čo mohol dať až po posledný výdych-krv a telo/vyleje všetko toto darovanie sa na clovecenstvo, s tým že existuje bod ,v ktorom sa musíme rozhodnúť-tým bodom je naša smrt-prechod, buď stastný alebo nestastný.
V tomto zmysle je prinos spievajucej reholnice,/chvalyhodne je že katolíckeho smerovania/-aké by sme mali naše komentáre, keby bola od adventistov siedmeho dna alebo iných... vychadzajuc z jej výrokov prinasajucich pri kazdom vystupení , odkaz na Jezisa a jeho lasku, pevne zakotvenu v srdci /ak je to tak skutocne, nevidiac do jej srdca/ ako pozitívum -kto Mna vyzná pred ludmi....
a skutocnou oazou slov o Bohu, padnutých na pôde, kde sa inak takto nerozpráva,o Jezisovi, ktorý ,,žizni,, po spáse duší, visiac na kríži ukrižovaný vo svetskom prostredí, v porote, divakoch, pre ktorých /aj pre tých 5 milionov na fcb/sa taketo spravanie= /byť Ježišovým priateľom=dodržiavať jeho prikazania s lasky k Nemu a tým mať vecný život/ =stáva vzorom pre ľudí- že vyznať Ho je krásne, oslobudzujuce, vseobecne prijatelné- /pozn.nie na sposob slobodomurarstva , new age,a snahy celosvetovej vlady-to stroskotá/ až módne -ale tak módne -ako Boh chce, nie povrchne,ale zachovavajuc jeho oslobodzujuce prikazania, ved vieme že Jeho vítazstvo nepríde vzostupným , prevazujucim poctom ludí , ktorí budu Boha chvaliť, ale vierou hŕstky ludí, ktorí budú veriť vo všetko, čo sľúbil i ked je čas ukrižovania Krista v ľudoch /väčšina žije akoby neexistoval t.j. v hriechu/a až ked bude vyzdvihnutý i v tomto ľudstve, vsetkých pritiahne k sebe/a kt. to prinesú vsetkým tapajucim , len skrz tuto velku lasku Boha.
Nezabudajme, že čoskoro zostane zo satanovej nadvlady nad terajším ludstvom, hromada trosiek, ako vraví vo svojich príhovoroch desaťročia Panna Maria,
nakoniec jej Neposrvrnené Srdce zvíťazí..

Je tu este moznost skryt svoj peniaz /talent/, nik by o nom nevedel ,nepocul, nik by naň nereagoval, nik by preň nemal zablesk, možno jediný okamih stretnutia ,spomienku,rozhovoru o blizkom Bohu, že niekto verejne o nom hovoril, a vratit ho na konci pôvodcovi, nezúročený, jalový, vieme ako to dopadlo...
aobubo
Řekl bych Alino,že Bůh může být kde chce,tedy i tam kde je hřích,ale že hřích nemůže být tam kde je Bůh.
rkrn112
Talentová súťaž The Voice Italy 2014 skončila s novým hlasom, ktorý má v sebe náboj evanjelizácie a radostného svedectva, hlasom, ktorý patrí sestre Cristine Scuccia. Aká budúcnosť ju čaká?Sestra Cristina, ktorá o mesiac obnoví rehoľné sľuby v očakávaní tých večných, hovorí: „V evanjeliu je úryvok, ktorý hovorí, že čokoľvek človek robí, má robiť na Božiu slávu. Všetko prejdeme s predstavenými …More
Talentová súťaž The Voice Italy 2014 skončila s novým hlasom, ktorý má v sebe náboj evanjelizácie a radostného svedectva, hlasom, ktorý patrí sestre Cristine Scuccia. Aká budúcnosť ju čaká?Sestra Cristina, ktorá o mesiac obnoví rehoľné sľuby v očakávaní tých večných, hovorí: „V evanjeliu je úryvok, ktorý hovorí, že čokoľvek človek robí, má robiť na Božiu slávu. Všetko prejdeme s predstavenými, nie sú to rozhodnutia, ktoré robím ja. Evanjelizácia nič nevylučuje a ak bude potrebné, pôjdeme aj na námestia, aby sme priniesli naše posolstvo. Všetci v súťaži boli výborní a nečakala som, že prídem až k takémuto bodu. Keď vydám album, moje texty budú hovoriť o láske a reálnom živote v jazyku, ktorý bude zrozumiteľný všetkým.“ Na záver večerného programu, kde bolo počuť nové nevydané piesne, duety, rôznych hostí, sa sr. Cristina poďakovala všetkým, ktorí jej v tomto ťažkom období pomáhali a vyzvala všetkých prítomných k modlitbe Otče náš: „Chcem aby Ježiš vstúpil sem medzi nás,“ čo vyvolalo aj úžas aj rozpaky ako medzi koučami, tak v publiku.
Cristina chce aj naďalej stáť s nohami na zemi s pohľadom upriameným na nebo a žiť prítomný okamih a budúcnosť zveruje Prozreteľnosti.
Antonio Mazzi v úvodníku týždenníka Famiglia cristiana napísal o víťazstve sr. Cristiny: „Chcem znovu povedať, že my rehoľníci, kňazi, bratia, sestry sa nemôžeme báť používať všetky prostriedky, ktoré nám technológia ponúka, aby sme šírili a hlásali radostnú zvesť. Najprv išlo o námestia, kostoly a kláštory. Dnes, okrem toho všetkého, ide aj o komunikačné prostriedky. A my nemôžeme mať strach. Tonino Bello hovorieval, že Cirkev musí byť ‚extrovertná‘, otvorená a že musí milovať svet. A svetom myslí všetky tie neobyčajné veci, ktoré nám dal Boh k dispozícii.“
Skvelé, Cristina! A teraz, keď spadla opona, musíš využiť túto neuveriteľnú príležitosť a prinášať medzi ľudí vieru, hudbu, krásu a originalitu kresťanského posolstva. Na cestách, ktorými nie je ľahké prechádzať, na javisku, ktoré sa využíva na iné posolstvá“.
Najbližšie čaká Sr. Cristinu „good news festival“, ktorý sa uskutoční v Ríme dňa 14. júna 2014 na tému Svetlá periférie: evanjelizácia vonku, kde je pozvaná ako hlavný hosť večera.

www.zasvatenyzivot.sk/sr-cristina-sa-…
rkrn112
Sestra Cristina Scuccia vyhrala včera nad Benedettou Giovagnini a kráča ďalej k finále v tíme J-Axa. Taliansky The Voice má už svoju hrdinku, ktorá priťahuje množstvo televíznych divákov po celom svete. Jej facebooková stránka je v neustálom pohybe a fanúšikov stúpa. Práve na FB stránke napísala sr. Cristina tieto slová: “Som sestra, ktorá túži porozprávať všetkým o radosti zo stretnutia …More
Sestra Cristina Scuccia vyhrala včera nad Benedettou Giovagnini a kráča ďalej k finále v tíme J-Axa. Taliansky The Voice má už svoju hrdinku, ktorá priťahuje množstvo televíznych divákov po celom svete. Jej facebooková stránka je v neustálom pohybe a fanúšikov stúpa. Práve na FB stránke napísala sr. Cristina tieto slová: “Som sestra, ktorá túži porozprávať všetkým o radosti zo stretnutia s Ježišom skrze dary, ktoré mi dal on sám. Chcela by som, aby všetci objavili, ako veľmi nás má rád a ako veľmi je kreatívny voči každému z nás. Pre každého z nás existuje Boží plán ako jeden obraz, ale dosť často my sami kladieme obmedzenia tomuto plánu, obrazu o našom živote. Keby sme mu viac dôverovali, tento obraz by sa mohol stať majstrovským dielom. Napríklad mojím snom bolo stať sa speváčkou. Pán si poslúžil touto mojou túžbou, aby ma zavolal k sebe, zavolal ma k novému životu a vedie ma teraz k tomu, aby som svoj sen uskutočnila podľa jeho vôle a spôsobom, ktorý som si ja sama nevedela ani predstaviť. Pán ma udivuje nanovo každý deň. Verte tomu aj vy, Pán má veľa darov pre každého z nás.”
www.zasvatenyzivot.sk/sestra-cristina-vyhrava-znova/
3 more comments from rkrn112
rkrn112
Sestra Cristina naďalej oslovuje ľudí svojou originalitou a spiritualitou. V prvom kole vyhrala v s piesňou od Cyndi Lauper Girls just wanna have fun, potom spievala od Mariah Carey Hero a teraz sa prezentovala s What a feeling od Irene Cara z filmu z osemdesiatych rokov Flashdance a pokračuje ďalej. Pred predstavením sa J – Ax priznal, že vybrať skladbu pre ňu nebolo jednoduché: “Text tejto …More
Sestra Cristina naďalej oslovuje ľudí svojou originalitou a spiritualitou. V prvom kole vyhrala v s piesňou od Cyndi Lauper Girls just wanna have fun, potom spievala od Mariah Carey Hero a teraz sa prezentovala s What a feeling od Irene Cara z filmu z osemdesiatych rokov Flashdance a pokračuje ďalej. Pred predstavením sa J – Ax priznal, že vybrať skladbu pre ňu nebolo jednoduché: “Text tejto piesne hovorí, aký krásny je pocit veriť. Je to skutočnosť, ktorá je dobrá pre teba aj pre mňa.“
Sestra Cristina mala počas večera ďalšiu zaujímavú príležitosť, spievala Can’t get you out of my head od Kylie Minogue, ktorá sa prekvapivo ukázala na javisku so štyrmi zástupcami tímu a bola fascinovaná prítomnosťou sestry Cristiny na pódiu s ňou.
Sr. Cristina vo svojej spontánnosti a sile osobnosti vstupuje do tohto sveta hudby, show, aby ukázala to, čo jasne dala najavo hneď na začiatku „Mám dar, tak vám ho dám“ v túžbe odpovedať na výzvu Svätého Otca Františka „vyjsť“.

www.zasvatenyzivot.sk/sestra-cristina-znovu-na-podiu/
rkrn112
Svedectvo sr. Cristiny ide až do finále! Prebojovala sa tam vďaka veľkej podpore divákov a vďaka nespochybniteľným kvalitám svojho hlasu a prejavu. Počas súťaže spievala pieseň No one od Alicie Keys a zožala pochvalu od samotnej speváčky. Po piesni Uno su mille od Gianniho Morandiho ju obdivoval samotný autor a spevák. V semifinále spievala The time of my life, famóznu pieseň z filmu Hriešny …More
Svedectvo sr. Cristiny ide až do finále! Prebojovala sa tam vďaka veľkej podpore divákov a vďaka nespochybniteľným kvalitám svojho hlasu a prejavu. Počas súťaže spievala pieseň No one od Alicie Keys a zožala pochvalu od samotnej speváčky. Po piesni Uno su mille od Gianniho Morandiho ju obdivoval samotný autor a spevák. V semifinále spievala The time of my life, famóznu pieseň z filmu Hriešny tanec, a pieseň Sally, smutnú baladu od jedného z najväčších talianskych rockerov Vasca Rossiho.
Piesne, ktoré pre sr. Cristinu vyberá kouč J-Ax, obsahujú stále text s určitou spojitosťou s duchovným životom. Tak sa piesne v interpretácii sr. Cristiny stávajú duchovným posolstvom. Spolupráca „diabla“ (J-Ax) a „svätenej vody“ (sr. Cristina), ako boli nazvaní na začiatku celej série, prináša nečakané ovocie v podobe finále, ale dôležitejšie je svedectvo viery jednej skromnej sestry.
Sr. Cristina, držíme palce aj zo Slovenska!
A teraz už len slová, ktorými sa sr. Cristina stále lúči pri mikrofóne: „In braccio a Gesú!“ (V Ježišovom náručí!)
www.zasvatenyzivot.sk/sestra-cristina…
rkrn112
Na talianskom The Voice prebieha druhá séria Live 2. Z tímu J-Axa sa šplhá ďalej sestra Cristina s piesňou “Uno su mille”, ktorej svedectvo oslovuje celý svet.
Okolo vystúpení sr. Cristiny na The Voice IT sa hovorí všeličo. Sú takí, ktorí zastavajú názor, že takzvaná sestrička, by sa mala vrátiť modliť do konventu.
Sestra Cristina Scuccia však odpovedá: „Život je dar, ktorý nám daroval …More
Na talianskom The Voice prebieha druhá séria Live 2. Z tímu J-Axa sa šplhá ďalej sestra Cristina s piesňou “Uno su mille”, ktorej svedectvo oslovuje celý svet.
Okolo vystúpení sr. Cristiny na The Voice IT sa hovorí všeličo. Sú takí, ktorí zastavajú názor, že takzvaná sestrička, by sa mala vrátiť modliť do konventu.
Sestra Cristina Scuccia však odpovedá: „Život je dar, ktorý nám daroval Boh a spôsob akým ho prežívame je zase naším darom Bohu. Život je plánom Boha pre nás a s nami.“
Sestra Cristina má obrovský talent, ktorý jej daroval Boh. Prečo ho nechať ukrytý a nepodeliť sa oň s celým svetom, ktorý tak veľmi potrebuje lásku?
Pokračuje sr. Cristina: „Otvorte svoje srdcia pre láskavosť a vľúdnosť duše, ktorá daruje lásku, lásku nepodmienenú a nezničiteľnú, Boha. Žiť znamená rozprestrieť krídlo, rozprestrieť jediné krídlo s dôverou toho, kto vie, že má počas letu druhé krídlo priateľa, brata, otca, strýka, a bratranca veľkého ako je náš Boh.

www.zasvatenyzivot.sk/ocarujuca-sestra-cristina/
alino
...v jednom srdci nemůže být hřích a Bůh současně.
Tak je. 👍
alino
ADD:
Ked takto dnes zmýšľaju klerici a laici, že miešaju Nebo s Peklom, tak potom ako chceme prísť do Neba? ... alebo chceme sedieť na 2 stoličkách? jednou nohou v Nebo a druhou v Pekle?
Kam ide pastier - tam vedie i ovce!
Dvom pánom súčasne slúžiť nemôžeš, preto sa rozhodni, komu budeš slúžiť.More
ADD:
Ked takto dnes zmýšľaju klerici a laici, že miešaju Nebo s Peklom, tak potom ako chceme prísť do Neba? ... alebo chceme sedieť na 2 stoličkách? jednou nohou v Nebo a druhou v Pekle?

Kam ide pastier - tam vedie i ovce!
Dvom pánom súčasne slúžiť nemôžeš, preto sa rozhodni, komu budeš slúžiť.