pl.news
32.3K

Świadek stał się na procesie transwestytą

Kiedy Paolo Catanzaro miał 17 lat, stwierdził, że mówi do niego Matka Boska. To było w Uggio (Włochy) w 1991 roku. Przez 20 lat Catanzaro zebrał duża grupę słuchaczy.

Dostarczał wiadomości od Matki Boskiej i pokazywał stygmaty. W jego dłoniach pojawiała się hostia, a olej chorych spływał z różańca. Watykan nigdy nie wyraził poparcia dla Catanzaro, który przekazał dotacje warte 4 miliony Euro.

Zachęcił on nawet jedną ze swoich słuchaczek, by oddała się bogatemu mężczyźnie, którego Catanzaro chciał pozyskać. Kiedy zaszła w ciąże, powiedział jej, że Matka Boska chce, by dokonała aborcji. Wykonała ją.

Pięć lat temu Catanzaro zaczął karierę transwestyty. Nazwał się "Sveva Cardinale", pojawiał się jako showgirl i aktor, a teraz żyje z innym mężczyzną. Oligarchiczne media wychwalają go jako transpłciowego bohatera.

Chwała Catanzaro kończy się w lutym - został oskarżony o malwersacje i oczekuje na proces.

#newsPeykmwbyyq
wacula25wp.pl
Strzeżcie się fałszywych proroków, którzy przychodzą do was w odzieniu owczym, wewnątrz zaś są wilkami drapieżnymi! Po ich owocach poznacie ich.W owym dniu wielu mi powie: Panie, Panie, czyż nie prorokowaliśmy w imieniu twoim i w imieniu twoim nie wypędzaliśmy demonów, i w imieniu twoim nie czyniliśmy wielu cudów? A wtedy im powiem: Nigdy was nie znałem. Idźcie precz ode mnie Kontynuując dalej …More
Strzeżcie się fałszywych proroków, którzy przychodzą do was w odzieniu owczym, wewnątrz zaś są wilkami drapieżnymi! Po ich owocach poznacie ich.W owym dniu wielu mi powie: Panie, Panie, czyż nie prorokowaliśmy w imieniu twoim i w imieniu twoim nie wypędzaliśmy demonów, i w imieniu twoim nie czyniliśmy wielu cudów? A wtedy im powiem: Nigdy was nie znałem. Idźcie precz ode mnie Kontynuując dalej , to że Budda i Mahomet zwiódł wielu .

Nawracanie muzułmanów czy buddystów itp.na chrześcijaństwo przy użyciu siły nie może mieć miejsca. Wiara podlega tylko woli.I tak ta kobieta zaufała pseudo-prorokowi ZAMIAST SAKRAMENTOM św.
wacula25wp.pl
Ślepi przewodnicy WIARY. „Biada wam co najważniejsze w Prawie BOŻYM to ukrywacie.Gdzie sprawiedliwość, miłosierdzie i wiarę macie sekciarze .
Tymoteusz
Fałszywy wizjoner, transwestyta, malwersant, sprawca morderstwa na biednym nienarodzonym dzieciątku.
Trzeba przyznać, że jak na jedną osobę, to dużo tego złego.
Oby dobry Bóg z tego bagna wyprowadził mimo wszystko jakieś dobro...