Pogańskie rytuały rozszerzane, a Łacińska Msza zakazywana ..

O pogaństwie i bombardowaniu dywanowym Tradycyjnej Łacińskiej Mszy Pope Francis and Canadian bishops attend pagan ‘smudging’ ritual invoking ‘…
Edward7
6 księży publicznie oświadcza, że papieżem jest Benedykt XVI
Podczas gdy Bergoglio, z piórami na głowie, angażuje się w przywoływanie złych duchów u boku rdzennych amerykańskich szamanów i zachęca do "homoseksualnego duszpasterstwa" jezuitę lgbt Jamesa Martina, historia Kościoła odsłania się w jednej ze swoich najbardziej niezwykłych i pamiętnych stron w obojętności - ostentacyjnej, tak samo jak …More
6 księży publicznie oświadcza, że papieżem jest Benedykt XVI

Podczas gdy Bergoglio, z piórami na głowie, angażuje się w przywoływanie złych duchów u boku rdzennych amerykańskich szamanów i zachęca do "homoseksualnego duszpasterstwa" jezuitę lgbt Jamesa Martina, historia Kościoła odsłania się w jednej ze swoich najbardziej niezwykłych i pamiętnych stron w obojętności - ostentacyjnej, tak samo jak wymownej - głównego nurtu. Wczoraj po południu w Piccola Nazareth, niedaleko Carini (PA), siedzibie wspólnoty Don Alessandro Minutelli, odbyło się historyczne w istocie spotkanie, na które wyszli nowi księża, odważnie, publicznie oświadczając, że papieżem jest tylko Benedykt XVI, a nie Bergoglio, zupełnie nie przejmując się sankcjami, które już ich dotknęły i innymi, które przewidywalnie ich czekają. TUTAJ film youtu.be/1uPveUPwbBk

Ks. Enrico Bernasconi, podobno ekskomunikowany jak ks. Minutella, następnie ks. Celestino, ks. Gebhardt (Niemiec), ks. Johannes (Austriak), ks. Pavel (Czech) i ks. Natale. Dobre i zdecydowane twarze, głosy potulnych księży, którzy mówią prawdę bez buntu, wręcz z nutką humoru: stracili już swoją parafię i pensję, a teraz oddają się pod "bergoliowy" topór, by zaświadczyć o wierności Chrystusowi i prawowitemu wikariuszowi. Jak wiecie, ta rzeczywistość została rozebrana na czynniki pierwsze na tej właśnie stronie, gdzie przeprowadziliśmy badania "Codex Ratzinger", którego książka o tym samym tytule jest dziś drugim włoskim bestsellerem Mondadori i Rizzoli twitter.com/cionciandrea/status/1555822253815709696

Czy wydaje Ci się normalne, że poza Libero żadna gazeta nie pisze o tej obiektywnej sprawie redakcyjnej? Jest, ale w tym sensie, że trafiliśmy w sedno i "system" chroni się łudząc się, że jesteśmy "terraplanistami". Jesteśmy zresztą zaszczyceni, że niektórzy z tych kapłanów-bohaterów zgromadzonych w Piccola Nazareth rozwiali szczątkowe wątpliwości, nie tylko dzięki katechezie ojca Minutelli, ale także dzięki tym badaniom.

"Prawdziwym papieżem jest Benedykt XVI" - mówi czeski salezjanin ks. Pavel, który został pozbawiony swojej parafii i pensji do tego stopnia, że musiał pracować w praskim garażu, aby się utrzymać: "To przekonanie dojrzewało przez dwa lata po zbadaniu faktów, informacji, które również trudno było znaleźć, ponieważ w Czechach nie wiadomo, co dzieje się w Watykanie. Pracując jako mechanik, słuchałem katechez ks. Minutelli i nigdy nie usłyszałem błędu dogmatycznego. Jego dyskurs był zawsze logiczny i spójny. Szczerość, prawda, poszukiwanie zbawienia dusz, to były postawy, które mną kierowały i ja też mówiłem przełożonym: "Interesują mnie tylko dusze".

"Od około sześciu lat czuję, że coś nie jest w porządku z pontyfikatem Franciszka i że nie ma on pomocy Ducha Świętego - wyjaśnia austriacki ojciec Johannes - Otrzymałem wiedzę, że Benedykt XVI jest nadal prawdziwym papieżem i z nim Kościół katolicki trwa". Powiedziałam kilka miesięcy temu biskupowi mojej diecezji, wiem, że to ma swoje konsekwencje, ale ufam, że Pan Jezus mi pomoże i przygotuje drogę. To On zwycięża i On musi królować w moim życiu".

"Enrico Bernasconi (nie mylić z o. Mattia Bernasconi, tym od Mszy na dywanie), "i chciałbym pokornie zaapelować do braci, którzy nas słuchają, bo tylko prawda nas wyzwala". Musimy mieć odwagę ujawnić się bez ustępstw, bez zawierania dziwnych sojuszy. Odkąd podjęłam decyzję o świętowaniu w komunii z papieżem Benedyktem, wszystkie więzi i lęki zostały zerwane i czuję się silniejszy".

Następnie głos zabrał o. Natale: "W obliczu biskupów, kardynałów, księży, zakonników i zakonnic, którzy stoją z otwartymi ustami przed Franciszkiem, zrozumiałem, że nie jest on prawdziwym papieżem, i dałem sobie wyjaśnienie, odwołując się także do świętego Ojca Pio, który zainspirował moje powołanie".

W 1960 roku święty z Pietrelciny ogłosił: "To szatan wszedł w łono Kościoła i w krótkim czasie przyjdzie mu rządzić fałszywym Kościołem". Natale kontynuował: "Ja również odprawiam msze (w komunii z Benedyktem), zwłaszcza w północnych Włoszech. Biskup zabrał mi parafię, ale dla mnie to była korzyść, inaczej nie mógłbym się przenieść: dziękuję Panu, bo dał mi większą parafię. Mam nadzieję, że o. Minutella będzie nadal prowadził Mały Odpoczynek ze swoją zwykłą mądrością, ale przede wszystkim z prowadzeniem Maryi, 'generała'".

"W 2015 roku - zwierzył się obecnym ks. Gebhardt - celebrowałem w komunii z Franciszkiem, ale czułem się źle: wiedziałem, że nie jestem zdrowy. Zacząłem więc odprawiać Mszę trydencką (po łacinie, vetus ordo ed.) w komunii z papieżem Benedyktem. Wielu wiernych przychodziło na te msze, a biskup dzwonił i mówił: "Dlaczego zabierasz wszystkich moich wiernych? Odpowiedziałem: "Wasza Ekscelencjo, to jest również szansa dla was, jeśli macie odwagę powiedzieć, że Benedykt jest nadal papieżem". Biskup odpowiedział: "To prawda, papieżem jest Benedykt, jak mówi ksiądz Minutella, ale publicznie nie można tego powiedzieć, wstyd jest zbyt wielki". O. Minutella jest bardzo ważny dla przyszłości Kościoła, uderzyła mnie jego jasność i prawda, i jeszcze zanim go poznałem, już zacząłem odprawiać jedną mszę dziennie w jego intencji".

Dlatego coraz bardziej kluczowy staje się aspekt świętowania w komunii z papieżem Benedyktem, prawdziwym papieżem: albo z papieżem, albo z antypapieżem. To największa przeszkoda, jaką musi pokonać wielu wiernych: wyrwać się z rutyny i szukać wciąż rzadkich mszy w komunii z Benedyktem. Tysiące osób śledzi ich poczynania w Radio Domina Nostra. Komunia z prawdziwym Papieżem to nie byle co, to jest właśnie to, co kard. Ratzinger pisał w 1977 roku: "Mamy Chrystusa tylko wtedy, gdy mamy go razem z innymi. Ponieważ Eucharystia ma związek z samym Chrystusem, jest sakramentem Kościoła. I z tego właśnie powodu można do niej podejść tylko w jedności z całym Kościołem i jego autorytetem. Dlatego modlitwa za papieża należy do kanonu eucharystycznego, do celebracji eucharystycznej. Komunia z papieżem to komunia z całością, bez której nie ma komunii z Chrystusem".

I uwaga: bez mobilizacji nic nie zostanie rozwiązane, bo 95 fałszywych kardynałów mianowanych przez Bergoglio wybrałoby w następnym konklawe kolejnego antypapieża. Widzisz, papież Benedykt odnawia katolików, odnawia i oczyszcza Kościół, wzmacnia papiestwo, jak pisał Agamben w Tajemnicy zła. I faktycznie nigdy nie upominał ani nie cenzurował tych dobrych księży, którzy wykonują swoje obowiązki i poświęcają się dla Kościoła.

Do Małej Resztki dołączą kolejni księża, a potem w końcu odejdą nawet biskupi i niektórzy kardynałowie. Zobaczycie: jak mówił Jan Paweł II, "prawda zwycięża".

youtube.com/embed/1uPveUPwbBk
marcotosatti.com/…n-don-minutella-in-una-nuova-associazione-mariana/
twitter.com/cionciandrea/status/1555822253815709696/6 priests publicly declare that the Pope is BXVI
Edward7
28.09.2013, 15:23 - Mój Prawdziwy Kościół zostanie wyrzucony z Rzymu i przez kilka lat będzie musiał cierpieć ogołocenie
Moja szczerze umiłowana córko, zawsze przypominaj tym, którzy wierzą we Mnie, ale którzy nie mają pojęcia, że Moje Powtórne Przyjście jest bliskie, że zawsze muszą być czujni na znaki, które zostały przepowiedziane w Księdze Mojego Ojca związane z czasem, który poprzedza ten …More
28.09.2013, 15:23 - Mój Prawdziwy Kościół zostanie wyrzucony z Rzymu i przez kilka lat będzie musiał cierpieć ogołocenie
Moja szczerze umiłowana córko, zawsze przypominaj tym, którzy wierzą we Mnie, ale którzy nie mają pojęcia, że Moje Powtórne Przyjście jest bliskie, że zawsze muszą być czujni na znaki, które zostały przepowiedziane w Księdze Mojego Ojca związane z czasem, który poprzedza ten Wielki Dzień.

Wielka apostazja jest pierwszym znakiem. Będzie ona wówczas, gdy wiara w Prawdę - Słowo Boże - zaniknie, a grzech będzie uwielbiany w każdej części świata. Znakiem Mojego bardzo bliskiego Powtórnego Przyjścia będzie wielka apostazja, która ogarnie Mój Kościół na Ziemi od wewnątrz. Kiedy zobaczycie, że ci, którzy twierdzą, że zostali mianowani przeze Mnie do prowadzenia Mojego Kościoła na Ziemi zaangażują się w świeckim świecie, by zabiegać o względy, będziecie wiedzieli, że zmiany się rozpoczęły. Kiedy zobaczycie, że debatuje się nad Wielką Ofiarą - Moim Ukrzyżowaniem - oraz przypisuje się nowe znaczenie Mojej Eucharystii, będziecie wiedzieli, że Mój Kościół zostanie wyrzucony na pustynię.

Mówiąc o Moim Kościele mam na myśli tych, którzy nie odeszli od Prawdy i którzy nadal, tak jak wcześniej, przyjmują Słowo Boże. Mój Prawdziwy Kościół zostanie wyrzucony z Rzymu i przez kilka lat będzie musiał cierpieć ogołocenie. Będzie deptany przez pogan i będzie cierpiał, ale poprzez Moje Łaski, pozostanie nienaruszony, a ci dzielni ludzie, którzy nie będą chcieli Mnie opuścić, otrzymają przeze Mnie nadzwyczajne Łaski. Gdy będziecie świadkami obrzydliwości, tak zwanych 'cudów', uzdrowień i gestów fałszywej pokory oraz miłości wobec ludzkości w skorupie Mojego Kościoła, wtedy zobaczycie prawdziwe, Moje cudowne interwencje. Przez Moje Grupy Krucjaty Modlitwy, dam poznać Obecność Ducha Świętego tym, którzy z nich szydzą i kpią. Moje Grupy Modlitwy zostaną obdarowane wieloma cudami, a ci, którzy odmawiają Modlitwy jako dar, aby pomóc Moim umiłowanym uczniom, poradzą sobie z prześladowaniami religijnymi.

Prześladowania o których mówię, to głównie prześladowania duchowe. Moi prawdziwi uczniowie, a mam na myśli wszystkich chrześcijan, każdego wyznania, wszędzie, w wielkim smutku będą patrzyli, gdy będą musieli być świadkami wielkiego oszustwa, który zstąpi na Kościół katolicki. Kościół katolicki obejmie świecki świat i ogłosi, że nie będzie już więcej grzechu śmiertelnego. Nie będzie się już uznawać istnienia grzechu i aby oszukać niewinnych powiedzą, że nie trudno jest wejść do Mojego Królestwa. Nie będzie już Spowiedzi w obecnej formie. Ludziom powiedzą, żeby prosili o odkupienie na swój sposób, i wielu nie będzie zadawać sobie trudu, by prosić Mnie o Moje Wybaczenie. Zaprzestaną tego z powodu przyjęcia, że skoro grzech nie jest popełniany umyślnie, to Bóg wszystko przebaczy. Jest to błąd, który został przepowiedziany, a który doprowadzi miliony do ognia piekła, a poprowadzą ich tam fałszywy prorok i antychryst.

Wkrótce, wszędzie, wszystkie pogańskie święta i uroczystości zostaną włączone do Kościołów katolickich. Poganie i ci, którzy nienawidzą Boga zostaną zaproszeni do ołtarzy, przed tabernakula. Uczta zostanie uznana za nową formę Komunii - wszystkie dzieci Boga połączą się ze sobą, aby uszanować wzajemne przekonania i prawa człowieka. Wy, Moi wyznawcy, zostaniecie poproszeni o okazanie szacunku tym, którzy chcą zniszczyć Moją Obecność w Najświętszej Eucharystii. Zostaniecie oskarżeni o to, że jesteście antychrześcijańscy, jeśli nie przyjmiecie pogaństwa. W ten sposób wszyscy zostaniecie oszukani. W taki sposób Ja, Jezus Chrystus, zostanę zbezczeszczony. Zrobią to samo w szkołach, żeby pozbyć się chrześcijaństwa. Zrobią to samo w kręgach politycznych, kiedy wszystko, co wiąże się ze Mną, zostanie wymazane. Żadna inna religia nie będzie celem takiej nienawiści. Ponieważ chrześcijaństwo jest Prawdą, zostanie zniszczone.

Nie zdajecie sobie sprawy z tego, że stając się chętnymi uczestnikami tej nikczemnej profanacji, wasze dusze się zaćmią i z czasem porzucicie własne zbawienie.
Gdy Mnie zdradzicie, wybaczę wam. Gdy się Mnie zaprzecie, wybaczę wam. Ale kiedy zbezcześcicie Mnie i przysięgając wierność bestii, staniecie się całkowicie oddzieleni ode Mnie, przekonacie się, że nie możecie przyjąć Mojego Miłosierdzia.

Wasz Jezus

Mi Verdadera Iglesia será expulsada de Roma