Pogańskie rytuały rozszerzane, a Łacińska Msza zakazywana ...

O pogaństwie i bombardowaniu dywanowym Tradycyjnej Łacińskiej Mszy
Pope Francis and Canadian bishops attend pagan ‘smudging’ ritual invoking ‘sacred circle of spirits’ Francis był w Kanadzie uczestnicząc w pogańskich ceremoniach, podczas gdy biskup Michael Burbidge spotykał się z księżmi diecezji zrzucając bombę na Tradycyjną Mszę Łacińską (TMŁ) zgodnie z listem apostolskim Traditionis Custodes... "Pope" od dawna toczył tą wojnę, a towarzyszący mu list stanowiły naloty dywanowe dla trzody, która respektują tradycję. Jesteśmy bękartami pasierbów, którzy muszą się dostosować lub zostać ukarani. "Pope Francis" postawił sobie za cel obrażanie tradycjonalistów i wyzywanie nas. Szanując pogan i ich tradycje, a nam nie daje nic poza pogardą. Niestety, restrykcje nałożone na Mszę łacińską przez biskupa Burbidge'a w zeszły piątek są, delikatnie mówiąc, drakońskie. Tymczasem w Kanadzie "Pope Francis" wygłosił długie przemówienie na cześć kultury i tradycji rdzennej ludności. Przeczytaj, co napisał LifeSiteNews o tych wydarzeniach i porównaj je z traktowaniem jego własnych katolickich synów i córek:

Franciszek wygłosił przemówienie potępiające „kolonizację ideologiczną”, lamentując nad przeszłą „mentalnością kolonialną”, która, jak powiedział, „lekceważyła konkretne życie ludzi i narzucała pewne z góry określone tryby kulturowe”. Kontynuując, Ojciec... wydawał się popierać pogańskie rytuały ludów tubylczych, stwierdzając, że „Stolica Apostolska i lokalne wspólnoty katolickie są konkretnie zaangażowane w promowanie rdzennych kultur poprzez specyficzne i odpowiednie formy towarzyszenia duchowego, które obejmują dbałość o ich tradycje kulturowe , zwyczaje, języki i procesy edukacyjne, w duchu Deklaracji Narodów Zjednoczonych o Prawach Ludności Rdzennej”. Wcześniej, podczas swojej kanadyjskiej wizyty, pope, przywdziewając tradycyjne tubylcze nakrycia głowy, również uczestniczył w „uzdrawiającym tańcu”, pełnym uderzeń bębnów, które najwyraźniej miały naśladować „bicie serca matki ziemi”.

Taaaaaaaak.....podczas gdy pope i biskupi honorowali krąg duchów i byli posłuszni wskazówkom szamana prowadzącego ceremonię w Kanadzie, tradycyjne wspólnoty Katolickie z ich kulturą i tradycjami były niszczone na kupę popiołu przez biskupa Burbidge w posłuszeństwie przedstawicielowi pachamamy, kręgowi duchów pope. "Za co kop w brzuch"!

Pogańskie rytuały cieszą się szacunkiem naszych przywódców religijnych, którzy nawet uczestniczą w nich pod kierunkiem szamanów; podczas gdy katolicy , którzy kochają Mszę Łacińską dostają podwaliny – dosłownie – są wyrzucani z kościołów. 21 lokalizacji Mszy Łacińskiej w Arlington zostało zredukowanych do ośmiu, a większość kongregacji została wyrzucona z kościołów i przeniesiona do szkolnych gimnazjów i audytorium. Trzy parafie mogą nadal odprawiać Mszę łacińską w swoich kościołach za pozwoleniem Rzymu: Św. Jana Ukochanego w McLean, Św. Rity w Aleksandrii i Św. Antoniego w King George. Ale nie świętuj za dużo; jest to tymczasowe... Pamiętajcie, kiedy papież i biskupi wysłali księży do Anglii, aby nakarmili ludzi Mszą Łacińską. Pamiętasz, jak umierali księża – powieszeni, ściągnięci i poćwiartowani – za zbrodnię jej celebrowania? Innym drakońskim czynnikiem jest zakaz TMŁ podczas Wielkiego Tygodnia i Triduum Wielkanocnego. Co za policzek dla ludu Bożego!

Aby dodać zniewagę do obrażeń, biuletyny parafialne nie mogą zawierać miejsc, w których odprawiana jest Msza łacińska. Heh, heh, heh... może wierni nie będą mogli znaleźć Mszy! Jak małostkowe i dziecinne! O jeny! Czy ci ludzie są dorośli? To sprawia, że pope i jego biskupi wyglądają śmiesznie. Czy naprawdę uważają, że tak łatwo jest zmusić wiernych do wykonywania niesprawiedliwych rozkazów? Biskup Burbidge, wykonując bezprawne i niesprawiedliwe rozkazy pope, właśnie zagwarantował eksplozję nowych parafian w kaplicy FSSPX w Linden i w Upper Marlboro, MD. Mądrzej byłoby zastosować się do napomnienia Gamaliela, kiedy powiedział Sanhedrynowi, aby nie prześladowali apostołów. Jeśli nie jest od Boga, umrze samo z siebie – powiedział kapłanom; jeśli pochodzi od Boga, będziesz walczył przeciwko Bogu.

Nie mam wątpliwości, w którą stronę to idzie. Mamy pope, który łamie Pierwsze Przykazanie z kawalerskim uśmieszkiem. Czy ortodoksyjni katolicy pójdą w jego ślady? Nie ma mowy! Zachowamy wiarę, postępujemy zgodnie z doktryną i odmówimy uczestniczenia w jego bluźnierstwach przeciwko Bogu. Tymczasem w Waszyngtonie kardynał Wilton Gregory rozbił Msze Św. Łacińska. St. Mary's w śródmieściu, w którym znajduje się duża, tradycyjna kongregacja, bez wątpienia zbankrutuje teraz, gdy ci, którzy wspierają parafię, zostali wyrzuceni. Cyniczny przyjaciel wysłał mi e-mail, zgadując, że Gregory ślini się z powodu upadku parafii, aby mógł sprzedać najlepszą nieruchomość w mieście. Myślę, że mój przyjaciel dobrze to nazywa. W wielu diecezjach "wszechmogący dolar" zastąpił Wszechmogącego Boga. Mimo wszystkich złych wieści nie załamuję rąk. Przeczytałam biografię bł. Anny-Marii Taigi na rekolekcjach. Jaka święta kobieta! Żona, Matka i Mistyk. Całe swoje życie poświęciła prawdzie i zadośćuczynieniu za grzechy innych, w tym za Napoleona, wielkiego wroga Kościoła. Ataki na Kościół nie są niczym nowym, nawet ataki z samego Kościoła dokonywane przez Judaszów w kapie i mitrze. Pamiętasz herezję ariańską? Więc pozostań w bitwie, ale nie trać serca. Bóg wygrywa! Jeśli przyjmujemy Jego wolę, nie mamy się czego obawiać. Of Pagan Loving Pope Francis and the Carpet Bombing of the Traditional Latin Mass

Według Bergoglio - Tradycjonalizm (katolicki) to „pogaństwo myśli”!

Podczas swojej indiańskiej trasy z przeprosinami po Kanadzie w zeszłym miesiącu Jorge Bergoglio rzeczywiście „kąpał się” w pogaństwie. W rzeczywistości wziął nawet udział w demonicznym rytuale rozmazywania na którym pewien czarownik "prosił zachodnią babkę, aby dała dostęp do świętego kręgu duchów, aby mogły być z nimi....". Niemniej jednak, kiedy niecałe dwa dni później spotkał się ze swoimi jezuickimi współbraćmi i pytanie zwróciło się ku rzymskokatolickiemu tradycjonalizmowi...;

Wizja doktryny Kościoła jako monolitycznej, której należy bronić bez niuansów, jest błędna. Dlatego ważny jest szacunek dla tradycji, tej autentycznej. Ktoś kiedyś powiedział, że tradycja jest żywą pamięcią wierzących. Tradycjonalizm jest natomiast martwym życiem [ vita morta ] naszych wierzących. Tradycja to życie tych, którzy nas wyprzedzili i którzy idą dalej. Tradycjonalizm to ich martwa pamięć. Krótko mówiąc, od korzenia do owocu. Musimy traktować pochodzenie jako punkt odniesienia, a nie konkretne doświadczenie historyczne traktowane jako nieustanny model, jakbyśmy musieli się na tym zatrzymać. „Wczoraj tak było” zmienia się w „zawsze tak było”. Ale to jest pogaństwo myśli! To, co powiedziałem, dotyczy również spraw prawnych, prawa. ( Franciszek, w Antonio Spadaro, „Walking Together: Francis w rozmowie z jezuitami w Kanadzie” , La Civiltà Cattolica , 4 sierpnia 2022; podkreślenie dodane.)

... Co się tyczy wyrażenia „pogaństwo myśli”, poza tym, że opiera się na karykaturze tradycjonalizmu, jest zabawnie ironiczne, że ze wszystkich ludzi „papież” Franciszek nagle wykazał niechęć do jakiegokolwiek pogaństwa. Warto zauważyć, że bicie specjalnych watykańskich monet „Matki Ziemi” , zezwalanie na bałwochwalczy kult Pachamamy w Ogrodach Watykańskich lub twierdzenie, że Święta Eucharystia „obejmuje i przenika całe stworzenie” ( Querida Amazonia , nr 82) – czy wszystko to nie odzwierciedla „pogaństwo myśli”, według tego jezuickiego bastionu "wiary i moralności". I oczywiście nie martwił się strasznie pogaństwem podczas ceremonii smużenia w Quebecu. Przekręcanie słów i redefinicja pojęć to specjalność Bergoglio. W szczególności ma zwyczaj sprzeniewierzania się i niewłaściwego stosowania terminologii teologicznej. Poprzez uporczywe używanie starych i znanych terminów w nowy sposób, stopniowo zmienia ich znaczenie. Najbardziej rzuca się w oczy, że zrobił to z pojęciami bluźnierstwa, świętokradztwa, bałwochwalstwa, pogaństwa i perwersji. Spójrzmy na kilka przykładów.

Wcześniej w tym roku twierdził, że zadawanie cierpień cywilom na wojnie jest popełnieniem świętokradztwa . To jest oczywiście fałszywe. Jednocześnie oczywiście nie przejmuje się tym, co faktycznie stanowi świętokradztwo . Jeśli chodzi o bluźnierstwo, szybko ostrzega, że przemoc wobec kobiet jest bluźnierstwem , a jednocześnie nie ma żadnych skrupułów, by opowiadać bluźniercze dowcipy oraz podpisywać i ogłaszać bluźniercze oficjalne dokumenty . Podobnie będzie potępiał wszelkiego rodzaju rzekome „bałwochwalstwo” ( idee ! immanencji ! przestrzeni większej niż czas ! samego siebie ! itd.), ale kiedy popełniane jest rzeczywiste, dosłowne bałwochwalstwo , promuje je , usprawiedliwia i broni .

Jedyny moment, w którym pokazuje, że jest zaniepokojony „perwersją”, jest wtedy, gdy stosuje ten termin do rzeczy takich jak „sztywność” , „klerykalizm” i innych podobnych rzeczywistych lub wyimaginowanych wad. Z drugiej strony, najbardziej oczywistych perwersji , zwłaszcza tych, które panują w nowym modernistycznym "kościele" , nigdy nie potępia (grzechu), a nawet usprawiedliwia , ponieważ… kim on jest, aby sądzić?!

Podobnie przedstawia się jako przyjaciel koncepcji nawrócenia , o ile jest to przejście na czystą energię , na bardziej zrównoważony styl życia, na anty-dyskryminację lub niestosowanie przemocy. Z drugiej strony nawrócenie na katolicyzm jest czymś, co przygląda mu się z wielką podejrzliwością , a czasem wprost potępia . Odnosząc się do tematu tradycji, Franciszek dał jasno do zrozumienia, że ma wielką pogardę dla tradycji katolickiej , jednocześnie pokazując, że tradycja pogańska sprawia, że jego serce staje się coraz bardziej sympatyczne . Nasz Błogosławiony Pan ostrzegł nas: „Strzeżcie się fałszywych proroków, którzy przychodzą do was w owczej skórze, ale wewnątrz są drapieżnymi wilkami. Po ich owocach poznacie ich” (Mt 7:15-16a). Francis warns: Traditionalism is 'Paganism of Thought'!

Pogaństwo zastępuje wiarę Katolicką, za sprawą ekologizmu i kultu matki ziemi ... Ci co uznają Bergoglio za papieża będą musieli czcić pachamame ...
DUSZPASTERSTWO ABORYGENÓW:
„Czas podziękować Mapu” (Marisa Serriano, Rankül Rosa Moreno Mariqueo Community, Rankulche People) Między 21 a 24 czerwca rdzenni mieszkańcy półkuli południowej świętują początek przesilenia zimowego . Fakt, który pojawia się rok po roku, kiedy słońce znajduje się w najdalszym punkcie od Ekwadoru, co powoduje najkrótszy dzień i najdłuższą noc. Ale jakie jest znaczenie tego faktu dla Pierwotnych Ludów? Dla tych z nas, którzy wywodzą się z ludów przodków, nie jest to kolejny dzień w kalendarzu. O ile w krajobrazie wydaje się, że wszystko się wyłącza, o tyle w samym łonie Ñuke Mapu (Matki Ziemi) rozpoczyna się cykl odnowy, ciąży, która później na wiosnę eksploduje kolorami, przy narodzinach, w przedłużeniu życie. Uroczystość rozpoczyna się od zapalenia Kutrala - źródła energii, oczyszczenia, poszukiwania równowagi i uniwersalnego porządku. Następnie zebrani wokół "Kutral", Waria (Ludzie) dziękują i proszą . Ale za podziękowania i prośby o dotarcie do Butachao, Ngenechen, Soychu (Wielki ojciec, bożek, który rządzi ludźmi) Kutral musi pozostać oświetlony do świtu. W tym momencie "Wariá" - ludzie zbierają się przed Rewe, budząc "Mapu" stopami, w rytm bicia serca, dźwięków trutrucas i kultrunes oraz z okrzykami przemów, czeka na pojawienie się Antu na niebie, niosąc całą swoją energię. . Nadszedł więc czas, aby podziękować Mapu (/pachamama) ofiarami. Dobre życzenia wypowiadają obecni i dwa po dwa lub cztery po cztery maszerują w kółko wokół rewe, cztery są zakręty, bo cztery są punkty kardynalne, cztery są pory roku, cztery są podstawowe żywioły, cztery są gwiazdy krzyża południowego, cykl człowieka dzieli się na cztery, cztery są fazy księżyca?

Jest to wydarzenie astronomiczne, w którym możemy zapamiętać, zobaczyć, poczuć, zrozumieć i zharmonizować się z ruchem i relacją istniejącą między Słońcem (Inti) a Ziemią (Pachamama). W ten sposób obchody święta słońca nie są przypadkowe, ale wiążą się z nowym cyklem życia. Odmawia się modlitwy i składa ofiary, aby mógł rozpocząć się nowy cykl, Pachamamy (Matka Ziemia)... Ta uroczystość zostały zakazana przez Hiszpanów ("złych" misjonarzy według Bergoglio ), którzy dodatkowo promowali święto Bożego Ciała 21 czerwca i św. Jana Chrzciciela 24 czerwca w celu wypędzenia tego, co było kulturami pogańskimi. catapulta.com.ar

Pięć oszustw pachamamy, antychrześcijańskiego bożka, wroga człowieka
Nowe "zielone chrześcijaństwo" i żeński demon podziemi pachamama
Związek Synodu Amazońskiego z covid - potwierdza prawdę Katolicyzmu
Edward7
6 księży publicznie oświadcza, że papieżem jest Benedykt XVI
Podczas gdy Bergoglio, z piórami na głowie, angażuje się w przywoływanie złych duchów u boku rdzennych amerykańskich szamanów i zachęca do "homoseksualnego duszpasterstwa" jezuitę lgbt Jamesa Martina, historia Kościoła odsłania się w jednej ze swoich najbardziej niezwykłych i pamiętnych stron w obojętności - ostentacyjnej, tak samo jak …More
6 księży publicznie oświadcza, że papieżem jest Benedykt XVI

Podczas gdy Bergoglio, z piórami na głowie, angażuje się w przywoływanie złych duchów u boku rdzennych amerykańskich szamanów i zachęca do "homoseksualnego duszpasterstwa" jezuitę lgbt Jamesa Martina, historia Kościoła odsłania się w jednej ze swoich najbardziej niezwykłych i pamiętnych stron w obojętności - ostentacyjnej, tak samo jak wymownej - głównego nurtu. Wczoraj po południu w Piccola Nazareth, niedaleko Carini (PA), siedzibie wspólnoty Don Alessandro Minutelli, odbyło się historyczne w istocie spotkanie, na które wyszli nowi księża, odważnie, publicznie oświadczając, że papieżem jest tylko Benedykt XVI, a nie Bergoglio, zupełnie nie przejmując się sankcjami, które już ich dotknęły i innymi, które przewidywalnie ich czekają. TUTAJ film youtu.be/1uPveUPwbBk

Ks. Enrico Bernasconi, podobno ekskomunikowany jak ks. Minutella, następnie ks. Celestino, ks. Gebhardt (Niemiec), ks. Johannes (Austriak), ks. Pavel (Czech) i ks. Natale. Dobre i zdecydowane twarze, głosy potulnych księży, którzy mówią prawdę bez buntu, wręcz z nutką humoru: stracili już swoją parafię i pensję, a teraz oddają się pod "bergoliowy" topór, by zaświadczyć o wierności Chrystusowi i prawowitemu wikariuszowi. Jak wiecie, ta rzeczywistość została rozebrana na czynniki pierwsze na tej właśnie stronie, gdzie przeprowadziliśmy badania "Codex Ratzinger", którego książka o tym samym tytule jest dziś drugim włoskim bestsellerem Mondadori i Rizzoli twitter.com/cionciandrea/status/1555822253815709696

Czy wydaje Ci się normalne, że poza Libero żadna gazeta nie pisze o tej obiektywnej sprawie redakcyjnej? Jest, ale w tym sensie, że trafiliśmy w sedno i "system" chroni się łudząc się, że jesteśmy "terraplanistami". Jesteśmy zresztą zaszczyceni, że niektórzy z tych kapłanów-bohaterów zgromadzonych w Piccola Nazareth rozwiali szczątkowe wątpliwości, nie tylko dzięki katechezie ojca Minutelli, ale także dzięki tym badaniom.

"Prawdziwym papieżem jest Benedykt XVI" - mówi czeski salezjanin ks. Pavel, który został pozbawiony swojej parafii i pensji do tego stopnia, że musiał pracować w praskim garażu, aby się utrzymać: "To przekonanie dojrzewało przez dwa lata po zbadaniu faktów, informacji, które również trudno było znaleźć, ponieważ w Czechach nie wiadomo, co dzieje się w Watykanie. Pracując jako mechanik, słuchałem katechez ks. Minutelli i nigdy nie usłyszałem błędu dogmatycznego. Jego dyskurs był zawsze logiczny i spójny. Szczerość, prawda, poszukiwanie zbawienia dusz, to były postawy, które mną kierowały i ja też mówiłem przełożonym: "Interesują mnie tylko dusze".

"Od około sześciu lat czuję, że coś nie jest w porządku z pontyfikatem Franciszka i że nie ma on pomocy Ducha Świętego - wyjaśnia austriacki ojciec Johannes - Otrzymałem wiedzę, że Benedykt XVI jest nadal prawdziwym papieżem i z nim Kościół katolicki trwa". Powiedziałam kilka miesięcy temu biskupowi mojej diecezji, wiem, że to ma swoje konsekwencje, ale ufam, że Pan Jezus mi pomoże i przygotuje drogę. To On zwycięża i On musi królować w moim życiu".

"Enrico Bernasconi (nie mylić z o. Mattia Bernasconi, tym od Mszy na dywanie), "i chciałbym pokornie zaapelować do braci, którzy nas słuchają, bo tylko prawda nas wyzwala". Musimy mieć odwagę ujawnić się bez ustępstw, bez zawierania dziwnych sojuszy. Odkąd podjęłam decyzję o świętowaniu w komunii z papieżem Benedyktem, wszystkie więzi i lęki zostały zerwane i czuję się silniejszy".

Następnie głos zabrał o. Natale: "W obliczu biskupów, kardynałów, księży, zakonników i zakonnic, którzy stoją z otwartymi ustami przed Franciszkiem, zrozumiałem, że nie jest on prawdziwym papieżem, i dałem sobie wyjaśnienie, odwołując się także do świętego Ojca Pio, który zainspirował moje powołanie".

W 1960 roku święty z Pietrelciny ogłosił: "To szatan wszedł w łono Kościoła i w krótkim czasie przyjdzie mu rządzić fałszywym Kościołem". Natale kontynuował: "Ja również odprawiam msze (w komunii z Benedyktem), zwłaszcza w północnych Włoszech. Biskup zabrał mi parafię, ale dla mnie to była korzyść, inaczej nie mógłbym się przenieść: dziękuję Panu, bo dał mi większą parafię. Mam nadzieję, że o. Minutella będzie nadal prowadził Mały Odpoczynek ze swoją zwykłą mądrością, ale przede wszystkim z prowadzeniem Maryi, 'generała'".

"W 2015 roku - zwierzył się obecnym ks. Gebhardt - celebrowałem w komunii z Franciszkiem, ale czułem się źle: wiedziałem, że nie jestem zdrowy. Zacząłem więc odprawiać Mszę trydencką (po łacinie, vetus ordo ed.) w komunii z papieżem Benedyktem. Wielu wiernych przychodziło na te msze, a biskup dzwonił i mówił: "Dlaczego zabierasz wszystkich moich wiernych? Odpowiedziałem: "Wasza Ekscelencjo, to jest również szansa dla was, jeśli macie odwagę powiedzieć, że Benedykt jest nadal papieżem". Biskup odpowiedział: "To prawda, papieżem jest Benedykt, jak mówi ksiądz Minutella, ale publicznie nie można tego powiedzieć, wstyd jest zbyt wielki". O. Minutella jest bardzo ważny dla przyszłości Kościoła, uderzyła mnie jego jasność i prawda, i jeszcze zanim go poznałem, już zacząłem odprawiać jedną mszę dziennie w jego intencji".

Dlatego coraz bardziej kluczowy staje się aspekt świętowania w komunii z papieżem Benedyktem, prawdziwym papieżem: albo z papieżem, albo z antypapieżem. To największa przeszkoda, jaką musi pokonać wielu wiernych: wyrwać się z rutyny i szukać wciąż rzadkich mszy w komunii z Benedyktem. Tysiące osób śledzi ich poczynania w Radio Domina Nostra. Komunia z prawdziwym Papieżem to nie byle co, to jest właśnie to, co kard. Ratzinger pisał w 1977 roku: "Mamy Chrystusa tylko wtedy, gdy mamy go razem z innymi. Ponieważ Eucharystia ma związek z samym Chrystusem, jest sakramentem Kościoła. I z tego właśnie powodu można do niej podejść tylko w jedności z całym Kościołem i jego autorytetem. Dlatego modlitwa za papieża należy do kanonu eucharystycznego, do celebracji eucharystycznej. Komunia z papieżem to komunia z całością, bez której nie ma komunii z Chrystusem".

I uwaga: bez mobilizacji nic nie zostanie rozwiązane, bo 95 fałszywych kardynałów mianowanych przez Bergoglio wybrałoby w następnym konklawe kolejnego antypapieża. Widzisz, papież Benedykt odnawia katolików, odnawia i oczyszcza Kościół, wzmacnia papiestwo, jak pisał Agamben w Tajemnicy zła. I faktycznie nigdy nie upominał ani nie cenzurował tych dobrych księży, którzy wykonują swoje obowiązki i poświęcają się dla Kościoła.

Do Małej Resztki dołączą kolejni księża, a potem w końcu odejdą nawet biskupi i niektórzy kardynałowie. Zobaczycie: jak mówił Jan Paweł II, "prawda zwycięża".

youtube.com/embed/1uPveUPwbBk
marcotosatti.com/…n-don-minutella-in-una-nuova-associazione-mariana/
twitter.com/cionciandrea/status/1555822253815709696/6 priests publicly declare that the Pope is BXVI
Edward7
28.09.2013, 15:23 - Mój Prawdziwy Kościół zostanie wyrzucony z Rzymu i przez kilka lat będzie musiał cierpieć ogołocenie
Moja szczerze umiłowana córko, zawsze przypominaj tym, którzy wierzą we Mnie, ale którzy nie mają pojęcia, że Moje Powtórne Przyjście jest bliskie, że zawsze muszą być czujni na znaki, które zostały przepowiedziane w Księdze Mojego Ojca związane z czasem, który poprzedza ten …More
28.09.2013, 15:23 - Mój Prawdziwy Kościół zostanie wyrzucony z Rzymu i przez kilka lat będzie musiał cierpieć ogołocenie
Moja szczerze umiłowana córko, zawsze przypominaj tym, którzy wierzą we Mnie, ale którzy nie mają pojęcia, że Moje Powtórne Przyjście jest bliskie, że zawsze muszą być czujni na znaki, które zostały przepowiedziane w Księdze Mojego Ojca związane z czasem, który poprzedza ten Wielki Dzień.

Wielka apostazja jest pierwszym znakiem. Będzie ona wówczas, gdy wiara w Prawdę - Słowo Boże - zaniknie, a grzech będzie uwielbiany w każdej części świata. Znakiem Mojego bardzo bliskiego Powtórnego Przyjścia będzie wielka apostazja, która ogarnie Mój Kościół na Ziemi od wewnątrz. Kiedy zobaczycie, że ci, którzy twierdzą, że zostali mianowani przeze Mnie do prowadzenia Mojego Kościoła na Ziemi zaangażują się w świeckim świecie, by zabiegać o względy, będziecie wiedzieli, że zmiany się rozpoczęły. Kiedy zobaczycie, że debatuje się nad Wielką Ofiarą - Moim Ukrzyżowaniem - oraz przypisuje się nowe znaczenie Mojej Eucharystii, będziecie wiedzieli, że Mój Kościół zostanie wyrzucony na pustynię.

Mówiąc o Moim Kościele mam na myśli tych, którzy nie odeszli od Prawdy i którzy nadal, tak jak wcześniej, przyjmują Słowo Boże. Mój Prawdziwy Kościół zostanie wyrzucony z Rzymu i przez kilka lat będzie musiał cierpieć ogołocenie. Będzie deptany przez pogan i będzie cierpiał, ale poprzez Moje Łaski, pozostanie nienaruszony, a ci dzielni ludzie, którzy nie będą chcieli Mnie opuścić, otrzymają przeze Mnie nadzwyczajne Łaski. Gdy będziecie świadkami obrzydliwości, tak zwanych 'cudów', uzdrowień i gestów fałszywej pokory oraz miłości wobec ludzkości w skorupie Mojego Kościoła, wtedy zobaczycie prawdziwe, Moje cudowne interwencje. Przez Moje Grupy Krucjaty Modlitwy, dam poznać Obecność Ducha Świętego tym, którzy z nich szydzą i kpią. Moje Grupy Modlitwy zostaną obdarowane wieloma cudami, a ci, którzy odmawiają Modlitwy jako dar, aby pomóc Moim umiłowanym uczniom, poradzą sobie z prześladowaniami religijnymi.

Prześladowania o których mówię, to głównie prześladowania duchowe. Moi prawdziwi uczniowie, a mam na myśli wszystkich chrześcijan, każdego wyznania, wszędzie, w wielkim smutku będą patrzyli, gdy będą musieli być świadkami wielkiego oszustwa, który zstąpi na Kościół katolicki. Kościół katolicki obejmie świecki świat i ogłosi, że nie będzie już więcej grzechu śmiertelnego. Nie będzie się już uznawać istnienia grzechu i aby oszukać niewinnych powiedzą, że nie trudno jest wejść do Mojego Królestwa. Nie będzie już Spowiedzi w obecnej formie. Ludziom powiedzą, żeby prosili o odkupienie na swój sposób, i wielu nie będzie zadawać sobie trudu, by prosić Mnie o Moje Wybaczenie. Zaprzestaną tego z powodu przyjęcia, że skoro grzech nie jest popełniany umyślnie, to Bóg wszystko przebaczy. Jest to błąd, który został przepowiedziany, a który doprowadzi miliony do ognia piekła, a poprowadzą ich tam fałszywy prorok i antychryst.

Wkrótce, wszędzie, wszystkie pogańskie święta i uroczystości zostaną włączone do Kościołów katolickich. Poganie i ci, którzy nienawidzą Boga zostaną zaproszeni do ołtarzy, przed tabernakula. Uczta zostanie uznana za nową formę Komunii - wszystkie dzieci Boga połączą się ze sobą, aby uszanować wzajemne przekonania i prawa człowieka. Wy, Moi wyznawcy, zostaniecie poproszeni o okazanie szacunku tym, którzy chcą zniszczyć Moją Obecność w Najświętszej Eucharystii. Zostaniecie oskarżeni o to, że jesteście antychrześcijańscy, jeśli nie przyjmiecie pogaństwa. W ten sposób wszyscy zostaniecie oszukani. W taki sposób Ja, Jezus Chrystus, zostanę zbezczeszczony. Zrobią to samo w szkołach, żeby pozbyć się chrześcijaństwa. Zrobią to samo w kręgach politycznych, kiedy wszystko, co wiąże się ze Mną, zostanie wymazane. Żadna inna religia nie będzie celem takiej nienawiści. Ponieważ chrześcijaństwo jest Prawdą, zostanie zniszczone.

Nie zdajecie sobie sprawy z tego, że stając się chętnymi uczestnikami tej nikczemnej profanacji, wasze dusze się zaćmią i z czasem porzucicie własne zbawienie.
Gdy Mnie zdradzicie, wybaczę wam. Gdy się Mnie zaprzecie, wybaczę wam. Ale kiedy zbezcześcicie Mnie i przysięgając wierność bestii, staniecie się całkowicie oddzieleni ode Mnie, przekonacie się, że nie możecie przyjąć Mojego Miłosierdzia.

Wasz Jezus

Mi Verdadera Iglesia será expulsada de Roma