Kuriatko a kvetinky. Je krásne letné ráno a my sa teraz vydáme na malý výlet ku kurníčku. Sadneme si na lavičku, kde budeme mať krásny výhľad na narcisky a malé kuriatko na obrázku. Na stromoch …More
Kuriatko a kvetinky.
Je krásne letné ráno a my sa teraz vydáme na malý výlet ku kurníčku. Sadneme si na lavičku, kde budeme mať krásny výhľad na narcisky a malé kuriatko na obrázku. Na stromoch spievajú vtáčiky a na oblohe sa objavujú prvé lúče ranného slnka, ktoré začína svoju púť po oblohe. Všimnime si prvé lúče slnka ako sa dotýkajú lupienkov narcisov, na ktorých sú ešte kvapky rosy a pri ich dotyku sa začnú jemne trblietať. Vo vzduchu cítiť jemnú vôňu týchto ruží, ktorá sa rozlieha všade okolo nás a my sa cítime príjemne v lone tejto krásnej prírody. Naša duša je naplnená pokojom a farba, vôňa, pišťanie kuriatok nás privádzajú k úplnému pokoju tela i duše. Vychutnajme si tento pocit a ostaňme tu ešte chvíľku, aby sme tak naplnili svoju dušu niečim krásnym a upokojujúcim naše zmysly.Cítiš ten vnútorný pokoj a harmóniu? Ja verím, že áno, lebo sa chcem teraz dotknúť Tvojho srdca a povedať mu:BOH ŤA MA RÁD! BOH ŤA VEĽMI MILUJE A POZNÁ KAŽDÚ TVOJU MYŠLIENKU. Prečo je táto ruža na obrázku …More
Maria Dubovska
tých materiálov je dost, stačí sa porýpat
www.youtube.com/watch
zrejme si hoki myslí, že má ist o nejakú dezinformáciu, aby sme sa nebránili migrantom. nemyslím , že by o toto šlo, že sa jako idú všetci moslimi obracat a žiaden problém nebude, každopádne je to fascinujúci spôsob, že Pan Boh si k svojim vyvoleným cestu nájde, aj ked ich pred Ním zavrú na 12 západov.More
tých materiálov je dost, stačí sa porýpat
www.youtube.com/watch

zrejme si hoki myslí, že má ist o nejakú dezinformáciu, aby sme sa nebránili migrantom. nemyslím , že by o toto šlo, že sa jako idú všetci moslimi obracat a žiaden problém nebude, každopádne je to fascinujúci spôsob, že Pan Boh si k svojim vyvoleným cestu nájde, aj ked ich pred Ním zavrú na 12 západov.
Pepík
Hoki není normální, Luboši. Od něho se odpovědi nedočkáš.
Maria Dubovska
ten prskajuci imanecek bol zabava.
Pepík
On ví dobře, co píše. Vždycky si tu dělal legraci ze všeho posvátného.
Maria Dubovska
je tu odkaz na članok a konveziach v amerike a to iste sa spomina v nemecku. to už nevyzerá na ojedinelé javy.
Maria Dubovska
pravda, je to pekné, živé oproti statickým PR obrázkom z "mladifestu". ktovie aká akcia to je.
MladiFest Medjugorje 2014- Molitva sa svijećamaMore
pravda, je to pekné, živé oproti statickým PR obrázkom z "mladifestu". ktovie aká akcia to je.

MladiFest Medjugorje 2014- Molitva sa svijećama
14 more comments from Maria Dubovska
Maria Dubovska
svetkrestanstva.postoj.sk/14457/co-moslimskych-…
to je velmi zaujímavé. Ježiš vstupuje do snov moslimov a títo konvertujú. Parkrat prebehol podobný pripad mediami, ale podobalo sa to skor na hoax. Dokonca bol nejaký pripad s oživením. Kedže sa to zdá sa ale deje hromadne a výsledkom je konverzia na krestanstvo, vyzará to jak celok na najväčší zázrak dnešnej doby hned po fatime.More
svetkrestanstva.postoj.sk/14457/co-moslimskych-…

to je velmi zaujímavé. Ježiš vstupuje do snov moslimov a títo konvertujú. Parkrat prebehol podobný pripad mediami, ale podobalo sa to skor na hoax. Dokonca bol nejaký pripad s oživením. Kedže sa to zdá sa ale deje hromadne a výsledkom je konverzia na krestanstvo, vyzará to jak celok na najväčší zázrak dnešnej doby hned po fatime.
Maria Dubovska
Hoki ))) tvoja literarni krmě je tu 😀 😀 😀 . to nemyslíš vážne že tymto sa krmiš.
nechceš to napisat japonsky vilo? možno by som lahšie pochopila....veruže ten pimprdlík mal tuším pravdu, že nerozumiem komentarom )))
Maria Dubovska
miesto toho zbytočného kvákania ktore asi zaujima len teba skratka vysvetli v čom nemam pravdu a ja myslím že je to vybavené. to určite sa boja pisat. podla toho to aj tak vyzerá tu ))) to vidím jak sa boja. a ked niekto sa boji napisat, lebo ma strach že neprejde mojim sitom, tak asi je vysoko pravdepodobné, že to jeho písanie stojí za starú belu a neni to žiadna škoda. neni to žiadne nevyhnutné …More
miesto toho zbytočného kvákania ktore asi zaujima len teba skratka vysvetli v čom nemam pravdu a ja myslím že je to vybavené. to určite sa boja pisat. podla toho to aj tak vyzerá tu ))) to vidím jak sa boja. a ked niekto sa boji napisat, lebo ma strach že neprejde mojim sitom, tak asi je vysoko pravdepodobné, že to jeho písanie stojí za starú belu a neni to žiadna škoda. neni to žiadne nevyhnutné ludské právo a potreba vypisovat po portáloch.
Maria Dubovska
ano som si ista. a ludi zas tak často idiotmi nenazyvam jak hovoriš. stane sa to zriedka a vtedy to už fakt musi byt ked sa k niečomu takemu uchylim. zase ty si jeden z tých manipulatívmych typov, ktorí ide otvorene klamat, že ja tu ako keby priam denne som ludom do idiotov nadavala. kašlem na teba, nakoniec každý kto by nahodou mal na to čas a záujem si predsa može moje prispevky prejst a spočitat …More
ano som si ista. a ludi zas tak často idiotmi nenazyvam jak hovoriš. stane sa to zriedka a vtedy to už fakt musi byt ked sa k niečomu takemu uchylim. zase ty si jeden z tých manipulatívmych typov, ktorí ide otvorene klamat, že ja tu ako keby priam denne som ludom do idiotov nadavala. kašlem na teba, nakoniec každý kto by nahodou mal na to čas a záujem si predsa može moje prispevky prejst a spočitat idiotov, takže zalez krtku )))).
Maria Dubovska
to nechaj na mna. ja komentarom na ktore reagujem až moc dobre rozumiem a keby boli v pravde, tak ich nedokažem zosmiešnit. Naopak humor je najlepšia zbran na idiotov, to priam neznášajú, pretože ich nosnou motivácioíu je vlastná pýcha a tá s vtipom dostáva najvačšiu nakladačku.
Maria Dubovska
HOki jak že ne. Odpustit možeš a potom už radšej preventívne nečítaš čo dotyčný napíše. To nejak nesúvisí, neni tvoja povinnost čítat, vyberáš si. Ja to kludne možem adresovat aj sebe, vieš predsa že mikeho som nemohla vystát, vážne mna dokázal rozčúlit. Potom som si ale našla mechanizmus, jak preskakovat jeho prispevky a dneska sa tomu normalne musim zasmiat jak som bola hlupa. Ešte som sa …More
HOki jak že ne. Odpustit možeš a potom už radšej preventívne nečítaš čo dotyčný napíše. To nejak nesúvisí, neni tvoja povinnost čítat, vyberáš si. Ja to kludne možem adresovat aj sebe, vieš predsa že mikeho som nemohla vystát, vážne mna dokázal rozčúlit. Potom som si ale našla mechanizmus, jak preskakovat jeho prispevky a dneska sa tomu normalne musim zasmiat jak som bola hlupa. Ešte som sa nahnevala aj na aobuba že ho likoval. Ten vobec nechapal. Dneska tak isto ja už nechapem. Ja sa učím rychlo.
Maria Dubovska
máš 77 krát odpustit, ne 77 krát napomenut ). skratka exhortacia je viac než vilemovo mrkotanie. keby si to ani nečital jak ja, tak ani nevieš že je. )))
Maria Dubovska
tu jak keby stali oproti nazor že bud si ludsky v poriadku (získaš sympatie) a potom možeš širit čo len chceš, lebo si dobrý alebo nie si ludsky v poriadku, pracuj na sebe a potom možeš začat hovorit k druhým.
to je hlupost. niekto nejsme ludsky v poriadku, to neznamená že nema zmysel na sebe pracovat, ale fakt je že nikto neni "v poriadku",ale názory, tie možeme mat správne, máme etalon, s ktorým …More
tu jak keby stali oproti nazor že bud si ludsky v poriadku (získaš sympatie) a potom možeš širit čo len chceš, lebo si dobrý alebo nie si ludsky v poriadku, pracuj na sebe a potom možeš začat hovorit k druhým.
to je hlupost. niekto nejsme ludsky v poriadku, to neznamená že nema zmysel na sebe pracovat, ale fakt je že nikto neni "v poriadku",ale názory, tie možeme mat správne, máme etalon, s ktorým možeme porovnavat, takže tu sa dá korigovat lahko. ale človeka len tak nepremeníš. na toto myslím neni toto forum. človeka sformuješ len zlahka, nenapadne, ale nie tak že budeš ho lamat. nechcem moc tieto veci spajat.
Maria Dubovska
Ano Hoki, ale z mojho pohladu je doležité že podporuje exhortaciu. Tým s moje vojsko rozšírilo o spojeneckú armádu. A vo svojom stane nech si robi poriadky sam. Nemienim sa tým rozptylovat. Nikam by sme sa nedostali, cyklili by sme sa na jednom bode tak jak to robíte vy.
Maria Dubovska
kedykolvek ked som s niekým idologicky nesúhlasila, tak som mu to proste zvesela oznámila, nech to bol KTOKOLVEK.
Druhá vec je lajkovanie nejakého viléma. Pokladám to za hlupost, ale za nejaký taký ludský prečin, ktorý nedokážem spojovat s ničím významným. Ked niekto, s kým v mnohých, pre mna ťažiskových bodoch súhlasím robí nejakú blbost, nemám potrebu ho peskovat. (To je prípad ked dobrý …More
kedykolvek ked som s niekým idologicky nesúhlasila, tak som mu to proste zvesela oznámila, nech to bol KTOKOLVEK.

Druhá vec je lajkovanie nejakého viléma. Pokladám to za hlupost, ale za nejaký taký ludský prečin, ktorý nedokážem spojovat s ničím významným. Ked niekto, s kým v mnohých, pre mna ťažiskových bodoch súhlasím robí nejakú blbost, nemám potrebu ho peskovat. (To je prípad ked dobrý sa robí horším)

Druhá vec je ked niekto, kto je takmer v stopercentnom blude sa podlizuje do pozornosti proste obrázkami ružiček, básničkami. To je prípad ked niekto kto je na zlej strane sa robí dobrým. Chápeš ten rozdiel?
Maria Dubovska
ja naspat k lienkovi. (jej ja som už slavny pomyslí si). naco to taký autor píše? hned si všetko začal vztahovat na seba. kopírujú lienka, píšu o lienkovi, jak sa lienko poskladá, podivajte sa co lienka napadlo ked čital lubicin prispevok, lienko si radšej zmení nick, atd atd. celé to bolo o lienkovi. pritom netvárilo sa to povodne že to bolo o Bohu? o kom to teda bolo vlastne?
Maria Dubovska
Musíš sa naučit odosobnit. kolkokrát ja som si to zlízla? berem to jak provokáciu, na ktorú proste dokážem nereagovat. už neviem jaký satan na ntú som tu bola . a čo? o mna nejde. však je to nik. reagujem ma ideologické veci, ktoré mi vadia. mam začat trebars počitat kolko ludí mna blokuje aby som nejdajbože niečo nepovedala? však je to na smiech. proste to napíšem inde čo si myslím a je to …More
Musíš sa naučit odosobnit. kolkokrát ja som si to zlízla? berem to jak provokáciu, na ktorú proste dokážem nereagovat. už neviem jaký satan na ntú som tu bola . a čo? o mna nejde. však je to nik. reagujem ma ideologické veci, ktoré mi vadia. mam začat trebars počitat kolko ludí mna blokuje aby som nejdajbože niečo nepovedala? však je to na smiech. proste to napíšem inde čo si myslím a je to vybavené, ani ich nevnimam. .
Maria Dubovska
😀
Maria Dubovska
😀 😀 😀 je tam o kradeži ovocia? našťastie som si to nevšimla. ano - ked kradneš ovocie v cudzej zahrade, proste zletí z neba Panenka Maria a odmení ta statusom vizinára garabandalu. vobec jej nebude vadit, že sa zjaví uprostred hriechu. to je ich zvrátený rozum, ani také drobty nevnímajú.