m.rekinek
225.2K

SĄ JUŻ PATENTY NA MONITOROWANIE ZASZCZEPIONYCH !

Była pracownica giganta farmaceutycznego Pfizer rzuciła teraz bombę: wskazała na zatwierdzony w tym roku patent, który oferuje możliwość łączenia osób zaszczepionych sztuczną inteligencją (AI) i śledzenia, dokąd się udają i z kim spotykają się. Ponadto algorytm zapewnia system punktowy do klasyfikacji ryzyka prześladowanych oraz zautomatyzowane instruktażowe szczepienia lub leczenie osób poszkodowanych w aplikacji na telefon komórkowy.

Szczepienie genowe jest monitorowane

Karen Kingston, wcześniej również konsultant farmaceutyczny , upubliczniła wybuchowy patent na Brannon Howse Live . Wierzy, że w obsesji rządu na punkcie szczepień każdego mężczyzny, kobiety i dziecka jest coś więcej niż tylko „uodpornienie” na wirusa. Skutki zdrowotne szczepień genowych Covid są śledzone przez Joint Artificial Intelligence Center (JAIC) , podagencję Departamentu Obrony USA, powiedział Kingston.

Tam przeprowadzono analizę osób powyżej 65 roku życia, w tym algorytm, w celu ustalenia, kto był szczepiony, a kto miał „3. Ścieg „(wzmacniacz) powinien dostać. „Więc musisz się zastanawiać, co się teraz dzieje” – powiedział Kingston.

Odpowiedź kryje się w patencie nr 20210082583, który został zatwierdzony w sierpniu br.

Sztuczna inteligencja zamiast lekarza

Tytuł patentowy: Metody i systemy priorytetowego leczenia, szczepień, testów i/lub działań przy jednoczesnej ochronie prywatności osób. Kingston wątpi w ochronę prywatności. Patent ma zastosowanie do wszystkich obecnie dostępnych szczepionek genowych Covid (mRNA). Opisuje sytuację, w której zaszczepione osoby są bezprzewodowo połączone z aplikacjami i serwerami za pomocą „identyfikatora użytkownika” . Oznacza to, że dowód osobisty, w tym dane biomedyczne, można zapisać na urządzeniu elektronicznym, w tym w systemie punktowym pokazującym, jak „bezpieczna” jest dana osoba w swoim otoczeniu. Jeśli wykryjesz patogen u osoby, nawet jeśli nie ma ona żadnych objawów, otrzyma ona instrukcje szczepienia lub leczenia za pośrednictwem aplikacji . Jest to cytowane w Sekcja patentowa 035 . Chodzi o leczenie zapobiegawcze, aby zapobiec chorobom lub innym konsekwencjom, powiedział Kingston.

Określanie ryzyka za pomocą algorytmu

Algorytm oblicza prawdopodobieństwo tego na podstawie różnych faktów, takich jak lokalizacja, istniejące informacje od rządu dotyczące tożsamości, dane zdrowotne, genetyka itp. Jeśli dana osoba jest „związana”, można ustalić, czy była szczepiona lub nie.

W sekcji 10 patent opisuje fikcyjną „Jane”, która uczestniczyła w kilku wydarzeniach religijnych i dlatego została sklasyfikowana jako ryzykowna . Nie jest jasne, czy lekarze nadal odgrywają rolę w tym scenariuszu. Patent podaje również przykłady klasyfikacji rozprzestrzeniających wirusy, w tym przypisanie pewnej liczby punktów.

Dużo kontaktów - wyższy wynik, większe ryzyko. Sekcja 0400 dotyczy klasyfikacji „zdolności biologicznej”osoba i dopasowanie do niej szczepionek. Jak silna jest obrona immunologiczna, silni rozsiewacze otrzymują silniejszą szczepionkę.

Koronawirus jest wymieniony w punkcie 18 patentu, przy czym leczeniem jest szczepienie, a priorytetyzacja służy wyselekcjonowaniu pacjentów z wyższym ryzykiem transmisji podczas pandemii, którzy powinni być zaszczepieni w pierwszej kolejności.

Zbadaj systemy wartości

Kingston kontynuuje: Można sobie wyobrazić, jak można nadużywać tej aplikacji. Wiedzą, kto z kim się spotyka, nie tylko widzą jakie objawy ma dana osoba, ale także jakie systemy wartości czy postawy polityczne – a tym samym czy mogą stać się zagrożeniem dla systemu. To, co globaliści rozumieją przez „szczepienie”, nie jest tym, w co wierzą Amerykanie, powiedział Kingston. Możesz być leczony silną szczepionką, która ma inne konsekwencje niż zapobieganie chorobie. „I z tym byliśmy na celowniku” – powiedziała.

Sekretarz stanu USA Anthony Blinken podkreślił na spotkaniu OECD w Paryżu na początku października, że do 2022 r. co najmniej 70% światowej populacji zostanie zaszczepionych – „w każdym kraju, w każdym przedziale dochodów”. ten OECD (Organizacja Współpracy Gospodarczej i Rozwoju, 38 członków, w tym USA) faktycznie odgrywa kluczową rolę w globalnym rozwoju i synchronizacji Sztucznej Inteligencji z własnym programem. W czerwcu 2019 r. członkowie uzgodnili szereg wspólnych zasad. UE również jest na pokładzie.

Szczepienie nanocząsteczkowe i pole magnetyczne

Ale już wiadomo było, że szczepionka może szkodzić, powodować przewlekłe choroby, a nawet zabijać ludzi , powiedział Kingston. 90% „szczepionek” z genem Covid-19, które dostarczają toksyczne białko kolce do ludzkich komórek, zostało wysłanych głównie do 10 krajów zachodniego „wolnego świata”, powiedział Kingston, powołując się na Światową Organizację Zdrowia (WHO). Ci, którzy wciąż wierzą w fikcję, powinni sprawdzić patent numer 20120265001A1 , który został zatwierdzony w 2017 roku. Chodzi o „połączony magnetyczny system dostarczania leków z nanocząstkami” . Na przykład dla ukierunkowanej, kontrolowanej chemioterapii uwalnianej w przypadku guzów nowotworowych i chorób zapalnych…. Zgodnie ze skróconą wersją patentu, zewnętrznie przyłożone pole magnetyczne przyciąga nanocząsteczki magnetyczne do dotkniętych obszarów uspto.gov/netacgi/nph-Parser?Sect1=PTO1&Sect2=HITOFF&p=1&u=/

Inne godne uwagi patenty

Istnieją inne godne uwagi patenty, których firma Kingston nie zajmowała się. Nie należy zapominać, że wirus koronowy został opatentowany już w 2015 roku!

Jedna z nich dotyczy „transgenów, ssaków innych niż człowiek” i została zatwierdzona już w 1988 roku.

Od 2020 roku istnieje patent „System kryptowalut wykorzystujący dane z aktywności fizycznej” .

Jedno jest jasne: jeśli ktoś ubiega się o patent, to prace przygotowawcze do realizacji opisanych w nim celów zostały już wykonane. Do tego czasu zainwestowano już dużo pieniędzy - jeszcze więcej pieniędzy oczekuje się z wdrożenia treści patentu.

wochenblick.at/…-plaene-zur-chip-ueberwachung-der-gen-gespritzten/
Anieobecny
Jak to jest z bluetooth...?
Włączamy, skanujemy dostępne w pobliżu, i zaszczepieni ( jak są w pobliżu) okazuje się, emitują sygnał, i pokazują się nam w telefonie jako kody numeryczne, prawda...?
Czy to tylko po wzmocnieniu ich sygnału przez gje5...?
Bos016