Clicks3
lv.news

Šī māsa atrodas ellē

Kolumbijas policijas specializētās grupas Nacionālās izlūkošanas direktorāta operācijas, lai glābtu 56 gadus veco māsu Francisko, Gloriju Sesiliju Narvezu, ir apturētas.

Māsu 2017. gada februārī Mali nolaupīja Fulani Al Qaeda grupa. Musulmaņu Fulani ir liela cilts Rietumāfrikā, galvenokārt daļēji mazkustīgs pastorālists. Al Qaida atbalsta ASV un tās pavadoņi Sīrijā.

Viņas brālis Edgars pastāstīja DiarioDelSur.com.co, ka Kolumbijas misijai, kas sākās pirms trim mēnešiem, vajadzēja ilgt līdz augustam. Tas pēkšņi tika atcelts bez paskaidrojuma 10. jūnijā.

Edgars stāsta, ka viņa māsa rūpējas par citu nebrīvē esošo mūķeni, kura cieš no nopietnām veselības problēmām. Māsa Glorija bija daļa no četrām bezvainīgās Marijas Bezvainīgās māsām Karangasso pagastā, Mali dienvidos, reģionā, kuru uzskata par drošu. Viņu nolaupīja pieci vīrieši.

Sofija Petronina, franču ķīlniece, kas atbrīvota 2020. gada oktobrī, sacīja, ka lielāko daļu gūsta pavadījusi kopā ar māsu Gloriju. Viņi izgāja apmēram 30 dažādas nometnes un dalījās ar visu: segām, pārtiku, ūdeni. Abi nepiedzīvoja vardarbību, izņemot vienu reizi, kad māsa Glorija pastaigas laikā apmaldījās un pēc tam tika piesieta uz trim dienām.

Bamako kardināls Žans Zerbo sacīja, ka Glorijas liktenis Mali ir nopietns pazemojums: “Viņi ieradās darīt labu un bandīti viņus nolaupīja. Tas ir kauns mūsu valstij. "Māsas māte Rosita nomira 2020. gada septembrī Pasto, Kolumbijas štatā, 87 gadu vecumā, vairs neredzot meitu.

Tā kā māsa Glorija ir tikai katoļu mūķene, viņas atbrīvošanai ir maz diplomātiska spiediena.

#newsRnsgyrzqpo