Orędzia
3.3K

WYJĄTKOWE ORĘDZIE BOGA OJCA DLA POLSKIEGO NARODU - Ja, Ojcec Niebieski zachowam swój naród wybrany. Bądźcie Mi tylko wierni i nie ulegajcie złu.

30.05.2021 Nadchodzi wielki ucisk, Moje drogie dzieci, lecz Ja, Bóg, zachowam Moje wierne dzieci i dam im wszystko, czego będą potrzebować z Mojego Skarbca w Niebie. Bądźcie gotowi, by walczyć orężem modlitwy, by błagać i wypraszać pokój i obronę dla Polskiego nardu.

Jezus: Aniu, córko Moja. Wiedz, że wszystko, co zapiszesz w tym dzienniku będzie kiedyś opublikowanie. I ważne jest, byś mimo oskarżeń, swój dziennik kontynuowała, choć słowa w nim pisane już nie będą upubliczniane. Czas jest krótki i szybko zbliżają się zmiany. Ważna jest teraz modlitwa za innych, za tych, co Boga nie znają lub się pogubili.

Ważne są procesje, zwłaszcza ta, Bożego Ciała, bo procesje te wynagradzają za zło i sprawiają, że Bóg nie może was karać.

Jak ważna jest modlitwa wynagrodzenia?

Modlitwa wynagrodzenia, to modlitwa przeproszenia Boga Ojca Wszechmogącego za grzechy, to uniżenie duszy, która przeprasza. Im bardziej jest dusza pokorna, tym bardziej się uniża i pragnie Bogu wynagrodzić za zło.


- Dziękuję, Mój Jezu Umiłowany, że wciąż mamy szansę wynagradzać za zło. Tyś Bogiem litościwym i bardziej pragniesz Miłosierdzia niż ofiary. Bądź nam litościwy i Miłosierny, gdyż swym życiem ofiarnym pragniemy Ci wynagrodzić za wszelkie zło.

Bóg Ojciec: Moje drogie dzieci. Prawdą jest, że ręka Moja karząca jest powstrzymywana przez Maryję. Prawdą jest, że naród Polski stał się bardziej letni i wielu Mnie opuściło.

Próbę, którą przechodzi Kościół, dałem też Memu ludowi, by go oczyścić i przesiać.

Tak, teraz widać kto kocha Boga, jak Mu ufa i jak wybiera.

Nadchodzi wielki ucisk, Moje drogie dzieci, lecz Ja, Bóg, zachowam Moje wierne dzieci i dam im wszystko, czego będą potrzebować z Mojego Skarbca w Niebie. Każda dusza, która wytrwa w czasie ucisku mimo zła, które będzie się szerzyć, będzie zbawiona i zamieszka w Moim domu w Niebie. Nie troszczcie się o wiele, co będziecie jedli, co będziecie pili, lecz wszystkie troski Mi powierzcie, bo Moja troska jest o was największa.

Miłość Moja przeprowadzi każdą duszę przez koleje jej życia i Ja sam znajdę ratunek dla każdej duszy.

Wszystko, co do was mówię przez ten dziennik spisywany przez Annę od Jezusa, jest prawdą i wiedzcie, że choć zbliża się czas trwogi, wojny i przelewu krwi, Ja, Ojciec Niebieski, zachowam swój naród wybrany. Bądźcie Mi tylko wierni i nie ulegajcie złu. Serca wasze niech będą zapalone w modlitwie, wierne i zawsze gotowe Mi służyć.

Ja poślę wam swoje Anioły i one będą was strzec i waszych domostw. Jednak niech każdy mąż się zbroi, by mógł stanąć w obronie swojej rodziny. Bądźcie gotowi, by walczyć orężem modlitwy, by błagać i wypraszać pokój i obronę dla Polskiego nardu.

Wiedzcie też, Moje drogie dzieci, że dusze, które się zaszczepią, poniosą konsekwencje zła. Zło, które działa w szczepionkach, może działać stopniowo i stopniowo niszczyć organizm. Wiedzcie, że wielu już straciło swe życie przez szczepionki, a także u wielu zdrowie zostało nadwyrężone. Przyjdzie czas, że żniwo przyniosą szczepionki, dlatego trwajcie w dobrym postanowieniu i nie przyjmujcie tych szczepionek. Lepiej rezygnować z przywilejów niż dać się zaprzedać szatanowi.

Tylko te dusze, które nie będą miały innego wyjścia i przyjmą tę szczepionkę będą chronione przez modlitwę i wiarę najbliższych. Zaś każda dusza, co uczyni to lekkomyślnie niech wie, że poniesie konsekwencje zła.

Ja jestem Bogiem Sprawiedliwym, i choć dopuszczam na was kary, wiedzcie, że Moje Miłosierdzie nadal jest dla was otwarte i będzie aż do czasu, gdy przyjdzie Mój Syn jako Sędzia Sprawiedliwy. Jednak i tutaj ten czas pragnę przedłużyć, byście do Mnie powrócili.
Taka jest miłość Boga, który przebacza i pragnie powrotu swych dzieci. Taka jest miłość Boga, która działa w waszych sercach. Taka jest miłość Boga, która pragnie wam zawsze okazać swe Miłosierdzie.