CDC práve vydalo na opičie kiahne výstrahu 2. stupňa. V júni asi prídu cestovné obmedzenia.
Corbettův report: Opičí neštovice & zavádění digitální identity
Mediálna masáž s kiahňamiMore
CDC práve vydalo na opičie kiahne výstrahu 2. stupňa. V júni asi prídu cestovné obmedzenia.

Corbettův report: Opičí neštovice & zavádění digitální identity

Mediálna masáž s kiahňami

CDC práve vydalo na opičie kiahne výstrahu 2. stupňa. V júni asi prídu cestovné obmedzenia

(Ethan Huff, Natural News) Presne ako mnohí predpovedali, že sa stane, americké Centrum pre kontrolu a prevenciu chorôb (CDC) stupňuje strach z …
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
PS: Dám to ako komentár keby to niekto vymazal.
(Ethan Huff, Natural News) Presne ako mnohí predpovedali, že sa stane, americké Centrum pre kontrolu a prevenciu chorôb (CDC) stupňuje strach z opičích kiahní, ktoré sa javia ako ďalšia plandémia globalistov.
Podľa správ bola vydaná „výstraha 2. stupňa“, ktorá cestovateľom odporúča „vykonať zvýšené preventívne opatrenia“. Podobá sa to cestovným …More
PS: Dám to ako komentár keby to niekto vymazal.

(Ethan Huff, Natural News) Presne ako mnohí predpovedali, že sa stane, americké Centrum pre kontrolu a prevenciu chorôb (CDC) stupňuje strach z opičích kiahní, ktoré sa javia ako ďalšia plandémia globalistov.

Podľa správ bola vydaná „výstraha 2. stupňa“, ktorá cestovateľom odporúča „vykonať zvýšené preventívne opatrenia“. Podobá sa to cestovným odporúčaniam vydaným na začiatku plandémie koronavírusu (Covid-19), ktoré sa nakoniec stali povinnými.

Detaily odporúčaní CDC

Nové odporúčania vyzývajú cestujúcich, aby sa vyhýbali ľuďom s „kožnými léziami“ alebo „genitálnymi léziami“, ďalej voľne žijúcim zvieratám a malým cicavcom, ako sú hlodavce (potkany a veveričky) a primáty (opice a ľudoopy).

Podľa CDC je tiež dobrý nápad nejesť ani nepripravovať žiadne mäso z voľne žijúcej zveri a nepoužívať akékoľvek produkty pochádzajúce z voľne žijúcich zvierat v Afrike, vrátane krémov, pleťových mliek a práškov.

Ak sa niekto domnieva, že môže byť infikovaný opičími kiahňami, zdieľa posteľ alebo prikrývky, týmto veciam by sa tiež mal vyhýbať, varuje CDC.

(Súvisiace: Drogový priemysel už miesi cesto na svoju novú dojnú kravu z opičích kiahní.)

„Riziko pre širokú verejnosť je nízke, ale mali by ste okamžite vyhľadať lekársku pomoc, ak sa u vás objaví nová, nevysvetliteľná kožná vyrážka (lézie na ktorejkoľvek časti tela), s horúčkou a zimnicou alebo bez nich, a vyhýbajte sa kontaktu s ostatnými,“ uvádza nový poradný panel CDC.

„Ak je to možné, pred návštevou zdravotníckeho zariadenia zavolajte. Ak nemôžete zavolať vopred, povedzte zamestnancovi hneď po príchode, že máte obavy z nákazy opičích kiahní.“

Prvá americká vakcína proti opičím kiahňam schválená v roku 2019 – aké príhodné!

V oznámení je uvedených dvadsať krajín ako „krajiny s prípadmi opičích kiahní“, vrátane nasledujúcich:

Austrália, Rakúsko, Belgicko, Kanada, Česká republika, Dánsko, Anglicko, Francúzsko, Nemecko, Izrael, Taliansko, Holandsko, Portugalsko, Škótsko, Slovinsko, Španielsko, Švédsko, Švajčiarsko, Spojené arabské emiráty, Spojené štáty americké

V súčasnosti CDC len odporúča, aby sa vakcíny proti kiahňam podávali ľuďom, ktorí pracujú v tesnej blízkosti vírusov, ako sú opičie kiahne – opičie kiahne súvisia s kiahňami, ale sú oveľa miernejšie.

Bidenov režim si už objednal zásielku vakcín Jynneos od firmy Bavarian Nordic, ktoré majú byť podávané niektorým zdravotníckym pracovníkom a laboratórnemu personálu. Vakcína Jynneos bola prvýkrát schválená v USA v roku 2019 na prevenciu nielen pravých, ale aj opičích kiahní u vysokorizikových dospelých vo veku 18 rokov a starších.

Podľa predstaviteľov CDC ľuďom, ktorí boli nedávno v kontakte pacientami s potvrdenými opičími kiahňami, je už táto vakcína „ponúkaná“.

Očakáva sa, že po príchode ďalších dávok bude do očkovania tlačených oveľa viac ľudí.

Názory ľudí na situáciu

„Toto je nekonečná nočná mora,“ napísal niekto komentár na stránke Natural News o smere, ktorým sa to všetko uberá.

„Práve keď si myslím, že veci už nemôžu byť horšie, zistím, že som sa úplne mýlil.“

Na stránke Newsmax niekto iný napísal, že zodpovední jasne „dojili covid, ako len mohli“ a teraz „prechádzajú na niečo nové“.

„Nanešťastie pre nich, jediní ľudia, ktorí ich ešte počúvajú, sú liberáli, ktorí sa boja aj vlastného tieňa,“ dodal tento človek.

Ďalší poukázal na to, že sa naozaj nemáme čoho obávať ohľadne celého toho fiaska s opičími kiahňami. Každý, kto sa narodil pred rokom 1972, už dostal vakcínu proti kiahňam, a tak je chránený.

„Teda dovtedy,“ dodala táto osoba ako varovanie, „kým nám autoritárska vláda nepovie niečo iné.“

Ďalší špekuloval, že vláda sa tento rok opäť pokúsi o hlasovanie poštou (náchylné na podvody) kvôli opičím kiahňam, aby mohla zmanipulovať voľby do kongresu.

Najnovšie správy o opičích kiahňach nájdete na stránke Outbreak.news.

Autor: Ethan Huff, Zdroj: naturalnews.com