Clicks957
pl.news
3

Kardynał broni mszy łacińskiej przeciwko krucjacie Franciszka

89-letni kardynał z Hongkongu, Joseph Zen, jest zaniepokojony możliwymi ograniczeniami, jakie Franciszek może nałożyć na tradycyjną łacińską mszę.

Na swoim blogu OldYosef.hkdavc.com (12 czerwca) podkreśla, że "zdecydowanie nie jest uważany za ekstremistę" Rytu Trydenckiego i że aktywnie pracował na rzecz Novus Ordo jako ksiądz i biskup.

Niemniej jednak, Zen nie może zaprzeczyć dobru, które wynikło z Motu Proprio Summorum Pontificum. Dzięki Rytowi Trydenckiemu wielu młodych ludzi z Hong Kongu "odkryło na nowo poczucie adoracji i czci, jaką jesteśmy winni Bogu, naszemu Stwórcy".

Zen pisze, że "nie może zapomnieć" Mszy św. z czasów swojego dzieciństwa. W Szanghaju jego ojciec zabierał go na Mszę każdego dnia i na pięć Mszy w niedzielę [podczas gdy dla współczesnego chłopca byłoby niemożliwe zniesienie treści pięciu nabożeństw Novus Ordo z rzędu].

Jako chłopiec Zen odczuwał głęboką cześć Rytu Trydenckiego i był zafascynowany pięknem chorału gregoriańskiego. To doświadczenie pokrzepiło jego powołanie do kapłaństwa, "jak w przypadku tak wielu innych".

Grafika: Joseph Zen, © Etan Liam, CC BY-ND, #newsCmusxlymit

Plandemia = depopulacja > szczepienia >chipy
Bergoglio to ustawiony przez masonów sługa masonów na Stolicy Apostolskiej!