Papieska Akademia Antykoncepcji znów uderza

"Zapisy historyczne dokonane przez Arcybiskupa Perugia, Lambruschiniego [zmarłego w 1981] potwierdzają, że Paweł VI bezpośrednio powiedział mu: encyklika Humanae Vitae nie jest objęta nieomylnością".

Powyższy komentarz został opublikowany 7 sierpnia na oficjalnym koncie Twitter Papieskiej Akademii Pigułek Antykoncepcyjnych. Jednakże Magisterium Kościoła nie zależy od tego, co papież prywatnie powiedział, lub czego nie powiedział jakiemuś arcybiskupowi, który nie żyje już od dawna.

Dekadencka Akademia desperacko pragnie usprawiedliwić antykoncepcję, pomimo iż w encyklice Humanae Vitae Paweł VI wyjaśnia, że jest ona zła z natury, przewidując: "to doprowadzi do niewierności małżeńskiej, obniżenia standardów moralnych, dramatycznego spadku liczby urodzeń, nie wspominając o mężczyznach, 'którzy mogą zapomnieć o szacunku należnemu kobiecie i lekceważąc równowagę fizyczno-emocjonalną, uczynić z niej zwykłe narzędzie do zaspokajania własnych żądz'".

W każdym razie banda Franciszka wciąż pozostaje myślami w różowych latach sześćdziesiątych, mając w nosie to, co działo się potem.

#newsGkclxlcnxc

CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
.
Aborcja była najczęstszą przyczyną śmierci w 2021 roku
.
Podsumowanie kolejnego roku znów przyniosło zatrważające statystyki. W dobie mniemanej pandemii to wcale nie koronawirus jest najczęstszą przyczyną śmierci. Nie są to także inne choroby – ale aborcja.
.
Z danych Worldometer wynika, że trochę ponad 42 proc. wszystkich zgonów na świecie w 2021 roku dotyczyło dzieci zabijanych w łonach …
More
.

Aborcja była najczęstszą przyczyną śmierci w 2021 roku
.
Podsumowanie kolejnego roku znów przyniosło zatrważające statystyki. W dobie mniemanej pandemii to wcale nie koronawirus jest najczęstszą przyczyną śmierci. Nie są to także inne choroby – ale aborcja.
.
Z danych Worldometer wynika, że trochę ponad 42 proc. wszystkich zgonów na świecie w 2021 roku dotyczyło dzieci zabijanych w łonach własnych matek.

.
Z opublikowanego 31 grudnia 2021 roku przez Worldometer raportu wynika, że główną przyczyną śmierci na świecie w minionym roku była aborcja. W ciągu ostatnich 12 miesięcy w wyniku aborcji życie straciło bowiem – oficjalnie – 42,6 mln dzieci. natomiast liczba wszystkich zgonów z powodu pozostałych przyczyn (w tym nowotworów, AIDS, malarii, czy wypadków drogowych) wyniosła w 2021 roku 58,7 mln. Łącznie daje to 101,5 mln zmarłych w 2021 roku – jak podaje InfoCatólica.
.
Z danych Worldometer wynika również, że w 2021 roku

rak zabił 8,2 mln ludzi na całym świecie,

5 mln zmarło wskutek palenia papierosów,

a 1,7 mln z powodu AIDS/HIV.

Kolejne 1,3 mln osób straciło życie w wypadkach drogowych,

a 1 mln popełnił samobójstwo.


Z kolei według oficjalnych danych WHO, w ubiegłym roku na całym świecie liczba zgonów przypisywanych covidowi wyniosła 3,5 mln osób.

Według American Library Association (ALA) Worldometer jest jedną z najlepszych darmowych stron internetowych. Organizacja ta jest prowadzona przez międzynarodowy zespół programistów, badaczy i wolontariuszy, którzy tworzą globalne statystyki.

Statystyki dotyczące aborcji są zatrważające. To już kolejny rok, kiedy zabijanie nienarodzonych dzieci w łonach matek jest najczęstszą przyczyną zgonu w skali globalnej. Podobnie było bowiem w roku 2020. Wówczas udokumentowano 42 655 372 przypadki zamordowania dzieci nienarodzonych. A to z kolei więcej niż w roku poprzednim.

nczas.com/…-ponad-23-razy-wiecej-ofiar-niz-koronawirus/embed/

Źródła: marsz.info/NCzas/breitbart.com nczas.com/…ka-byla-najczestsza-przyczyna-smierci-w-2021-roku/ – 4 stycznia 2022

.

...