Papieska Akademia Antykoncepcji znów uderza

"Zapisy historyczne dokonane przez Arcybiskupa Perugia, Lambruschiniego [zmarłego w 1981] potwierdzają, że Paweł VI bezpośrednio powiedział mu: …
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
.
Aborcja była najczęstszą przyczyną śmierci w 2021 roku
.
Podsumowanie kolejnego roku znów przyniosło zatrważające statystyki. W dobie mniemanej pandemii to wcale nie koronawirus jest najczęstszą przyczyną śmierci. Nie są to także inne choroby – ale aborcja.
.
Z danych Worldometer wynika, że trochę ponad 42 proc. wszystkich zgonów na świecie w 2021 roku dotyczyło dzieci zabijanych w łonach …
More
.

Aborcja była najczęstszą przyczyną śmierci w 2021 roku
.
Podsumowanie kolejnego roku znów przyniosło zatrważające statystyki. W dobie mniemanej pandemii to wcale nie koronawirus jest najczęstszą przyczyną śmierci. Nie są to także inne choroby – ale aborcja.
.
Z danych Worldometer wynika, że trochę ponad 42 proc. wszystkich zgonów na świecie w 2021 roku dotyczyło dzieci zabijanych w łonach własnych matek.

.
Z opublikowanego 31 grudnia 2021 roku przez Worldometer raportu wynika, że główną przyczyną śmierci na świecie w minionym roku była aborcja. W ciągu ostatnich 12 miesięcy w wyniku aborcji życie straciło bowiem – oficjalnie – 42,6 mln dzieci. natomiast liczba wszystkich zgonów z powodu pozostałych przyczyn (w tym nowotworów, AIDS, malarii, czy wypadków drogowych) wyniosła w 2021 roku 58,7 mln. Łącznie daje to 101,5 mln zmarłych w 2021 roku – jak podaje InfoCatólica.
.
Z danych Worldometer wynika również, że w 2021 roku

rak zabił 8,2 mln ludzi na całym świecie,

5 mln zmarło wskutek palenia papierosów,

a 1,7 mln z powodu AIDS/HIV.

Kolejne 1,3 mln osób straciło życie w wypadkach drogowych,

a 1 mln popełnił samobójstwo.


Z kolei według oficjalnych danych WHO, w ubiegłym roku na całym świecie liczba zgonów przypisywanych covidowi wyniosła 3,5 mln osób.

Według American Library Association (ALA) Worldometer jest jedną z najlepszych darmowych stron internetowych. Organizacja ta jest prowadzona przez międzynarodowy zespół programistów, badaczy i wolontariuszy, którzy tworzą globalne statystyki.

Statystyki dotyczące aborcji są zatrważające. To już kolejny rok, kiedy zabijanie nienarodzonych dzieci w łonach matek jest najczęstszą przyczyną zgonu w skali globalnej. Podobnie było bowiem w roku 2020. Wówczas udokumentowano 42 655 372 przypadki zamordowania dzieci nienarodzonych. A to z kolei więcej niż w roku poprzednim.

nczas.com/…-ponad-23-razy-wiecej-ofiar-niz-koronawirus/embed/

Źródła: marsz.info/NCzas/breitbart.com nczas.com/…ka-byla-najczestsza-przyczyna-smierci-w-2021-roku/ – 4 stycznia 2022

.

...