Clicks1.7K
POHENIX
231

PiS dopiął swego. Magdalena Biejat, aborcjonistka z Razem na czele komisji rodziny. PiS nie chciał Grzegorza Brauna

Magdalena Biejat / Fot. PAP

wolnosc24.pl/…/pis-dopial-sweg…


Magdalena Biejat z partii Razem została wybrana szefową sejmowej komisji polityki społecznej i rodziny. Poparło ją wielu posłów PiS. Kontrkandydatem dla lewicy był Grzegorz Braun z Konfederacji.

Magdalena Biejat, która należy do partii Razem – do Sejmu weszła z list SLD – została szefową sejmowej Komisji Polityki Społecznej i Rodziny. Ostatnio osobiście zasłynęła w sieci deklarując, że będzie „gościnią” w jednym z programów.

Kontrkandydatem na przewodniczącego komisji rodziny był Grzegorz Braun z Konfederacji. Posłowie woleli jednak zdeklarowaną lewaczkę i aborcjonistkę.

To właśnie komisja rodziny zajmuje się – przynajmniej teoretycznie – projektem „Zatrzymaj aborcję”, który od dwóch lat jest trzymany w sejmowej zamrażarce.

Tylko 3 (!) posłów przeciwko powołaniu na szefową komisji Polityki Społecznej i Rodziny przedstawicielki Lewicy. Z PiS PRZECIW głosowały Elżbieta Duda i Dominika Chorosińska. Pozostałych posłów PiS, którzy poparli tę kandydaturę po prostu nie rozumiem” – skomentowała na Twitterze Anna Siarkowska.

Komisja Polityki Społecznej i Rodziny w rękach Lewicy – która ma na sztandarach aborcję, wsparcie ideologii gender, „małżeństwa” homoseksualne, „edukację” seksualną i nienawiść do wartości chrześcijańskich – tradycji, wiary i własności. A wszystko dzięki posłom PiS” – pisze na Twitterze Konfederacja.

„Kwestię ochrony życia i rodziny PiS oddaje w ręce lewicy… Nie mam więcej pytań” – ocenił dziennikarz wRealu24 Krzysztof Lech Łuksza.

Wśród posłów wspierających oddanie komisji czerwonym i ostateczne utopienie tematu #ZatrzymajAborcję byli m. in.: @RzecznikPiS czy @l_dobrzynski. Na 33 członków komisji PiS ma 17, kandydatkę lewicy poparło 25 posłów, więc co najmniej 10 z PiS. Sojusz PiS-SLD w rozkwicie” – napisał poseł Konfederacji Robert Winnicki.

Grzegorz Braun, w relacji na kandydaturę posłanki lewicy, zgłosił również swoją (jest jedynym członkiem komisji z #Konfederacja, ja nie mogłem tego zrobić). Uzasadnił: oddanie lewicy komisji, w której leży projekt #ZatrzymajAborcję jest sposobem PiS na pozbycie się tego tematu” – dodał Winnicki.

Niestety na przewodniczącą Komisji Rodziny i Polityki Społecznej wybrana została Magdalena Biejat z proaborcyjnej partii Razem. W tej komisji jest projekt obywatelski #ZatrzymajAborcję popierany przez KEP. Za tą kandydaturą głosowała m. in. poseł Anita Czerwińska z @pisorgpl„- zwrócił uwagę Artur Stelmasiak z „Niedzieli”.

Z kolei Witold Tumanowicz z Konfederacji napisał, że „teraz PiS będzie mógł mówić, że to nie ich przewodnicząca zatrzymuje projekt obywatelski ratujący życie dzieci nienarodzonych„. – Zrzucą winę na radykalnie lewicową przewodniczącą. Będą pomijać, że to ich głosami została wybrana! #PiSokryzja; Tylko #Konfederacja jest #ProLife
wacula25wp.pl
Moim zdaniem Macierewicz z Kaczyńskim chce kijem zawracać Wisłę i zmarnować kolejne nasze pieniądze z skarbu państwa PYCHA i GŁUPOTA nic to nikomu nic nie da
Radek33
Antoni Macierewicz ma u mnie duży plus,bo pomagał W.Sumlińskiemu i zeznawał w aferze marszałkowej,niestety jego grzechy ,błędy i zaniechania są tak przemieszane z dobrem które również wykonał,że nie potrafię dać o nim jednoznacznej oceny
walecka elzbieta
Ojciec T.Rydzyk popieral PIS mimo tego ze dobrze wiedzial, ze partia ta celowo zamraza projekt ustawy o ochronie zycia.Rowniez wiedzial , ze PIS popiera tzw. kompromis aborcyjny - jak to wyjasni Panu Bogu!?
Radek33
Jakby spojrzeć na obecną władzę,to ona jest po prostu z grubsza odzwierciedleniem społeczeństwa.Dlatego wygrali i mają mocne poparcie.Statystyczny Polak-umiarkowanie pobożnie katolik,przeciwny antyklerykalizmowi i poglądom lewackim ale mało świadomy religijnie,duchowo i najczęściej nie chce być kojarzony z jakimś radykalnym katolicyzmem,czyli de facto ze swoją wiarą.Jak rozmawiam z ludźmi o …More
Jakby spojrzeć na obecną władzę,to ona jest po prostu z grubsza odzwierciedleniem społeczeństwa.Dlatego wygrali i mają mocne poparcie.Statystyczny Polak-umiarkowanie pobożnie katolik,przeciwny antyklerykalizmowi i poglądom lewackim ale mało świadomy religijnie,duchowo i najczęściej nie chce być kojarzony z jakimś radykalnym katolicyzmem,czyli de facto ze swoją wiarą.Jak rozmawiam z ludźmi o PiSie,to nikt a nikt nie mówi o zabijaniu dzieci nienarodzonych,tylko o rzeczach albo mniej ważnych,albo nieprawdziwych,że PiS rozdaje nasze pieniądze,że tak naprawdę więcej nam zabiera w podatkach,podwyżkach itd niż to co daje w socjalu itd,nic o aborcji,nic o Żydach,nic o rozliczaniu bandziorów,o ks.Popiełuszce to nawet nie mówię bo nie mają pojęcia zielonego,ale najczęsciej mają wyprane mózgi propagandą tvn-u albo tvp.A jak wspomnisz że PiS nie potrafi,czy nie chce zajac się dziećmi chorymi zabijanymi to słyszę,że albo to nie jest takie proste,albo ze nie powinien,bo to nieszczęscie dla matki,taka schizfrenia religijna albo zaślepienie partyjne.Jest duza obawa i duże prawdopodobieństwo,że PiS nie zrobi nic z ochroną życia.Bo nawet jeśl,nie robi tego z przekonania,to ze strachu ,bo chce mieć "święty spokój" w przeprowadzeniu swojego planu na reformy i inne dla nich ważne ustawy.To jest pycha,a pycha kroczy przed upadkiem.Pan Bóg błogosławi ale wiernemu i pokornemu słudze.Pyszny zostaje w nędzy.Jeżeli J.Kaczyński nie zrozumiał tego do tej pory,a x razy prosił go o to Ks.Małkowski i tłumaczył ,a on w swym planie nadal będzie bierny,to przegra i on i cały PiS.I przegra też Polska i my wszyscy,ale nie dlatego ze PiS przegra,tylko dojdzie do władzy liberalna lewica i skończy się wszystko,a zacznie duchowe piekło.Mam nadzieję ,może naiwną ,że jeszcze nie wszystko stracone
Weronika....S likes this.
wacula25wp.pl
No a rydzyka papież powinien pozbawić go praw kapłańskich i odesłać do ciężkiego zakonu w Afryce gdy by poznał prawdę.A Kościół w Polsce zdaje się tego nie dostrzegać, że coraz mniej rodaków chodzi do Kościoła. Został w zasadzie twardy konserwatywny w swych przekonaniach jak Prymas Polski, arcybiskup Wojciech Polak że dobrze czuje się w Polsce,niezależnie od tego, kto nią rządzi a pewnie i …More
No a rydzyka papież powinien pozbawić go praw kapłańskich i odesłać do ciężkiego zakonu w Afryce gdy by poznał prawdę.A Kościół w Polsce zdaje się tego nie dostrzegać, że coraz mniej rodaków chodzi do Kościoła. Został w zasadzie twardy konserwatywny w swych przekonaniach jak Prymas Polski, arcybiskup Wojciech Polak że dobrze czuje się w Polsce,niezależnie od tego, kto nią rządzi a pewnie i dobrze się żyje w luksusach tego świata jak ubogi i wychudzony od ciężkich postów za ubogich kk o.rydzyk. Dużą burzę kiedyś wywołały jednak słowa księdza dotyczące przyjmowania uchodźców. Groził on, że każdy ksiądz, który pójdzie w manifestacji przeciwko przyjmowania islamistów to zostanie suspendowany. Od sprawiedliwość i pomyślunek ?.
wacula25wp.pl likes this.
walecka elzbieta
Ojciec Tadeusz Rydzyk jest wspolodpowiedzialny za ten wybor a wiec i on ma krew na rekach !!!
wacula25wp.pl likes this.
Weronika....S
Ojciec Dyrektor chwalił się, że głosował na PiS, a więc też w istocie sam siebie ,,dopisał,, do sojuszu z lewicą: popierał PiS, a PiS wzmacnia lewicę, więc pośrednio też tkwi w tym interesie. A honorowanie w RM Macierewicza, który jest w pewnym sensie lewakiem, bo głosował za odrzuceniem ,Stop Aborcji,, i w tym samym dniu wystąpił w RM zaczynając wypowiedź od słów ,,Niech będzie pochwalony Jezus …More
Ojciec Dyrektor chwalił się, że głosował na PiS, a więc też w istocie sam siebie ,,dopisał,, do sojuszu z lewicą: popierał PiS, a PiS wzmacnia lewicę, więc pośrednio też tkwi w tym interesie. A honorowanie w RM Macierewicza, który jest w pewnym sensie lewakiem, bo głosował za odrzuceniem ,Stop Aborcji,, i w tym samym dniu wystąpił w RM zaczynając wypowiedź od słów ,,Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze Dziewica,, to nie szczyt hipokryzji akceptowanej wskutek tego przez Ojca Dyrektora?
POHENIX
rycerz NIEPOKALANEJ likes this.
POHENIX
Weronika....S
Konfederacja będzie ,,żarła się,, z PO, a Kaczyński będzie się z tego cieszył (bardzo ładnie wygląda, gdy się śmieje!) i budował koalicję nieoficjalną z lewakami i Wiosną. Teraz wiemy dlaczego Marszałek już na pierwszym posiedzeniu ,,puściła oko,, do Czarzastego. Sojusz z lewicą to zdradziecki sposób zneutralizowania opozycji i pokazanie im ,,środkowego palca,,. Mordowanie nienarodzonych z …More
Konfederacja będzie ,,żarła się,, z PO, a Kaczyński będzie się z tego cieszył (bardzo ładnie wygląda, gdy się śmieje!) i budował koalicję nieoficjalną z lewakami i Wiosną. Teraz wiemy dlaczego Marszałek już na pierwszym posiedzeniu ,,puściła oko,, do Czarzastego. Sojusz z lewicą to zdradziecki sposób zneutralizowania opozycji i pokazanie im ,,środkowego palca,,. Mordowanie nienarodzonych z wadami genetycznymi, z tego co usłyszeliśmy oficjalnie od Grzegorza Brauna , to nikczemny pomysł Hitlera. Zdrowe miały żyć. A tak jest i w naszym prawie aborcyjnym, za lewicy, PO i PiSu.
POHENIX and one more user like this.
POHENIX likes this.
wlowoj likes this.
(Ochroniarz)
Partia Interesów Syjonistycznych. I wszystko w temacie.
Weronika....S and one more user like this.
Weronika....S likes this.
Anieobecny likes this.
JezusMaryja1
Jak swiat stary, "pieniadze nie smierdza", a do tego, jak ktos uzywa ich do przekupstwa - ja ci dam 500 , a ty glosuj na mnie, to to wszzystko ociera sie o KRYMINAL.
Anieobecny likes this.
szary człek
Skutki głosowania na PoPis.. Konfederacja jest jedyną nadzieją szkoda że tak wiele osób dało się przekupić 500+
rycerz_Niepokalanej777 and 2 more users like this.
rycerz_Niepokalanej777 likes this.
Anieobecny likes this.
bielas likes this.
Weronika....S
W poprzedniej kadencji władze były obsadzone byłymi członkami PO, teraz czas na włączenie do władzy lewaków. Ciekawe jakie jest samopoczucie tych, którzy utrwalali władzę PiSu, na z czele z Dyr. RM i sympatyzowali z PiSem, a oczywistym ich sympatykiem był EP. Chyba się pomylili, a więc wyrazy współczucia.
Anieobecny and one more user like this.
Anieobecny likes this.
bielas likes this.
Piotr2000 likes this.
Piotr2000
bielas likes this.
franciszek44
Anieobecny and 2 more users like this.
Anieobecny likes this.
bielas likes this.
Doktor wiee likes this.
icowałek
PIS da 600+,13,14, i 15 pensje plus jeszcze kilka obietnic i Polacy wszystko łykną. Zgodzą się na aborcję bo przecież dziecko upośledzone.. Eutanazji bo dziadek przeżył już swoje.. I małżeństwa homoseksualne, później adopcja dzieci, no przecież to też ludzie i szczęście im się należy. A w niedzielę do kościółka.
Polski grajdołek - wiara swoje, życie swoje.
Bogu świeczkę, a diabłu ogarek.
Anieobecny likes this.
Anieobecny
Aż dziw bierze, że tego wspaniałego news'a nie zamieściła ~Stokrotka, sters czy inni śpiewający w tonacji pis-dur...
bielas and 2 more users like this.
bielas likes this.
Weronika....S likes this.
(Ochroniarz) likes this.
POHENIX
Pogłoski okazały się prawdą. Czekam na wybranie Kwaśniewskiego jako rządowego eksperta ds. walki z alkoholizmem...
bielas and 2 more users like this.
bielas likes this.
Anieobecny likes this.
(Ochroniarz) likes this.
POHENIX
2 more comments from POHENIX
POHENIX
Poseł Grzegorz Braun powiedział zaś, że „tak się nieszczęśliwie dla Polski złożyło, że Konfederacja jest jedyną formacją, która sprawę obrony życia ludzkiego w jego naturalnych, wyznaczonych przez Boga-Stwórcę granicach, traktuje całkowicie pryncypialnie”.
POHENIX
www.facebook.com/hashtag/konfederacja alarmuje: PiS przekazało stanowisko Przewodniczącego Komisji Polityki Społecznej i Rodziny w ręce Lewicy!