Libor Halik
11.1K

3.7.2016 Putin uzákonil vězení pro rodiče až 2 roky za potrestání dítěte pohlavkem či na zadeček

Zákon začal platit od 15.7.2016. Putin ho podepsal v neděli 3.7.2016 přes protesty množství ruských rodičovských organizací, přes protest Pravoslavné …
ľubica
Kromě toho od 20.7.2016 začal v Rusku platit www.youtube.com/watch díky podpisu Putina,antimisijní proateistický zákon tzv. proti terorismu z balíčku paní Jarovoj. Putin sa vyfarbil na červeno: "Žiadna evanjelizacia mimo kostolov" Podľa normy je šírenie viery v domácnostiach, médiách, internete alebo iných miestach, ktoré na to nedostanú vládny súhlas, zakázané. Protizákonnými tak sú aj …More
Kromě toho od 20.7.2016 začal v Rusku platit www.youtube.com/watch díky podpisu Putina,antimisijní proateistický zákon tzv. proti terorismu z balíčku paní Jarovoj. Putin sa vyfarbil na červeno: "Žiadna evanjelizacia mimo kostolov" Podľa normy je šírenie viery v domácnostiach, médiách, internete alebo iných miestach, ktoré na to nedostanú vládny súhlas, zakázané. Protizákonnými tak sú aj misionárska činnosť a množstvo ďalších náboženských aktivít. Každý občan musí podobný zámer vopred nahlásiť.
Pravoslavný diakon Andrej Kurajev informoval po 6.minutě na www.youtube.com/watch , že antimisijní zákon je problémem pro všechny, protože kdo není úředně klerik, nesmí dle zákona mluvit o Božích věcech. Neklerik nesmí např. mluvit ani o velkonoční Pasše se sousedy u sebe doma dle tohoto zákona.
Čili naplnilo se proroctví amerického D. Wilkersona z r.1973, že Bůh otevře dveře svobodné křesťanské misii za železnou a bambusovou komunistickou oponou na určitý čas (stalo se po r.1989), ale pak se dveře zase zavřou a dojde k pronásledování křesťanů na Západě i Východě.
..........................................................................
🤨 🥴 🙄 🤨 🙏 totalita v plnom prúde....