Forum G20 - Deklaracja Kontroli Ludzkości.

Forum G20 - na ostatnim spotkaniu na Bali - w Indonezjii - na wniosek Klausa Schwaba, Prezesa i założyciela WEF - podpisało deklarację dotyczącą międzynarodowego paszportu szczepionkowego.
Aktualna lista członków Forum G20: Argentyna, Australia, Brazylia, Kanada, Chiny, Francja, Niemcy, Indie, Indonesia, Italia, Japonia, Korea Płd. Meksyk, Rosja, Arabia Saudyjska, Afryka Płd., Turcja, Wielka Brytania, USA, Unia Europejska.
Zaproszone dodatkowo kraje: Holandia, Hiszpania, Ukraina, Kambodża, Fiji, Rwanda, Senegal, Singapore, Suriname, Zjednoczone Emiraty Arabskie.
Zaproszone organizacje międzynarodowe:
- WEF - World Economic Forum (Światowe Forum Ekonomiczne)
- WHO - World Health Organization (Świaotwa Organizacja Zdrowia)
- WTO - World Trade Organization (Światowa Organizacja Handlu)
- World Bank (Bank Światowy), IMF (International Monetary Fund),
- ONZ, OECD,
- ILO - International Labour Organization (Międzynarodowa Organizacja Pracy)
- FIFA - Światowa Federacja Piłkarska oraz IOC (International Olimpic Committee);
- Banki - ADB (Asian Development Bank); Islamic Development Bank.
Jak wspomniałem wyżej - na Forum G20 zaproszone zostało World Economic Forum - z Davos, reprezentowane oczywiście przez Prezesa Założyciela WEF - Pana Klausa Schwaba.
Pan Schwab spotykał się ze wszystkimi i udało mu się jakoś wszystkich przekonać aby osiągnąć porozumienie, wspólną decyzję, podpisaną przez Liderów G20 -
deklarację dotyczącą międzynarodowego paszportu szczepionkowego”...
Stało się tak, wbrew coraz większej ilości faktów/dowodów, że szczepionki COVID-19, wcale nie zapobiegają rozprzestrzenianiu się infekcji. Zostało to, już wielokrotnie udowodnione, jest więc oczywistością, że paszporty szczepionkowe, nie będą skuteczne w powstrzymywaniu epidemii. Powstaje oczywiste pytanie: czemu i komu, właściwie mają służyć - paszporty szczepionkowe?
Odpowiedź jest oczywista i prosta:
Międzynarodowy paszport szczepionkowy jest bramą do stworzenia pełnej totalitarnej kontroli nad ludzkością, stworzy całą sieć kontroli cyfrowej, wokół każdej osoby, żyjącej na świecie...Oznacza to, że po ogłoszeniu kolejnej pandemii tylko ci, którzy mają cyfrowe świadectwo zdrowia, będą mogli swobodnie się poruszać, podróżować za granicę. I oczywiście tylko ci, którzy zostali odpowiednio przebadani i/lub zaszczepieni, będą mogli mieć ważny paszport.Według Światowego Forum Ekonomicznego (WEF) paszporty szczepionkowe mają służyć - jako forma tożsamości cyfrowej. Tożsamość cyfrowa obejmuje wszystko, co czyni człowieka innym w świecie cyfrowym; jest to system, który może konsolidować wszystkie, nawet najbardziej osobiste dane personalne każdego człowieka, jak np. odwiedzanie stron internetowych, robienie zakupów online, dokumentację medyczną, konta finansowe, wszystkie najbardziej intymne dane osobowe.Cyfrowe schematy tożsamości, mogą dać rządom/korporacjom całkowitą władzę nad człowiekiem, manipulacji ludzkim zachowaniem, w taki czy inny sposób w ramach systemu kredytu społecznego. Tożsamości cyfrowe mogą być wykorzystywane do określania, jakie produkty, usługi i informacje są, mogą być dla nas dostępne, i z pewnością mogą być wykorzystywane przez podmioty publiczne i prywatne, aby odmówić nam tego dostępu”.
Tożsamość cyfrowa to całkowita inwigilacja, która ma kontrolować ludzkość naszego świata.
--rN-- shares this
487
Joa him shares this
837
Sławomir Sokołowski
Dlaczego na zdjęciu nie pokazano sznurków za które jest pociągany ten "Szwab". Gdyby on był jedynym "pociągającym", wówczas cała ta wojna zakończyłaby się wraz z jego śmiercią lub niedołęstwem, a przecież tak nie jest. Głównym pociągającym jest ten, który przed wiekami, Pan Bogu powiedział NIE!!!, a który posługuje się tymi, których nazwisk nie znamy. Skoro wymieniamy kogoś z nazwiska, to …More
Dlaczego na zdjęciu nie pokazano sznurków za które jest pociągany ten "Szwab". Gdyby on był jedynym "pociągającym", wówczas cała ta wojna zakończyłaby się wraz z jego śmiercią lub niedołęstwem, a przecież tak nie jest. Głównym pociągającym jest ten, który przed wiekami, Pan Bogu powiedział NIE!!!, a który posługuje się tymi, których nazwisk nie znamy. Skoro wymieniamy kogoś z nazwiska, to znaczy, że to tylko jeden z aktorów, słup, pajac, bufoniasta menda, z krwią na rękach, który juz teraz budzi się z krzykiem niemal każdej nocy, a z domu nie wychodzi bez goryli, chociaż przed nami udaje twardziela...
Walczyć o prawdę
Władza globalna opanowana przez demony dyktuje światu swój program zniewolenia ludzi. Obecnie świat nie chce poddać się Bożym nakazom i zakazom, więc popada w niewolę sług Szatana, czyli masońskich globalistów, z którym także, jak nigdy dotychczas, współpracuje Watykan i związana z nim hierarchia.