Clicks5.5K
Lech42
16

Każdy zaszczepiony na covid umrze, ostrzega francuski wirusolog

Według wiodącego francuskiego wirusologa Luca Montagniera, nie ma szans na długoterminowe przeżycie dla każdego, kto otrzymał zastrzyk koronawirusa Wuhan (Covid-19).

Każdy, kto zostanie dźgnięty z powodu wirusa chińskiego, umrze, powiedział podczas niedawnego wywiadu, który możesz obejrzeć poniżej na Brighteon.com .

„Nie ma nadziei ani możliwości leczenia dla tych, którzy już zostali zaszczepieni” - stwierdził Montagnier wyraźnie podczas segmentu. „Musimy być przygotowani na kremację ciał”.
Po dogłębnym przestudiowaniu składników zawartych w zastrzykach i tym, co robią, Montagnier doszedł do wniosku, że każda osoba, która dostanie zastrzyk, w końcu umrze z powodu wzmocnienia zależnego od przeciwciał lub ADE.

„To wszystko, co można powiedzieć” - dodał.

Nawiasem mówiąc, Montagnier jest pierwszym, który odkrył wirusa HIV, ostrzegając wiosną ubiegłego roku, że grypa Wuhan zawiera sztucznie splicing DNA wirusa wywołującego autoimmunologię. Obecnie wydaje się, że te same zmiany można znaleźć w „szczepionkach” przeciwko wirusowi chińskiemu, które przygotowują ludzkie ciała do ewentualnej nagłej śmierci.

Montagnier stwierdził również w zeszłym roku, że „obecność elementów wirusa HIV i zarazków malarii w genomie koronawirusa jest wysoce podejrzana, a cechy wirusa nie mogły powstać naturalnie”. Okazuje się, że miał rację.
Strzały Wuhan Flu miały na celu „powolne zabijanie” mas poprzez śmierć opóźnioną w czasie

Celowe uwolnienie genetycznie zmodyfikowanego wirusa (GMO) to jedno, ale zupełnie inną rzeczą jest wprowadzenie przez placówkę medyczną zastrzyku w samym środku rzekomej „pandemii”.

Zdaniem Montagniera takie podejście jest w najlepszym razie „niedopuszczalnym błędem”, ponieważ wszystko, co zrobi, to rozprzestrzenianie jeszcze większej liczby „wariantów” wirusa chińskiego i zabijanie większej liczby ludzi - co wydaje się być planem od samego początku.

Nawiasem mówiąc, mamy Donalda Trumpa i jego plan „Operacji Warp Speed”, aby podziękować za ten koszmar. Podczas gdy niektórzy z jego zagorzałych zwolenników nadal twierdzą, że nie należy obwiniać Trumpa, ponieważ jego gabinet po prostu „wprowadził go w błąd” co do natury zastrzyków, sam Trump agresywnie naciska na nie nawet do dziś, pomimo dziesiątek tysięcy znanych przypadków obrażeń i śmierci.

Wciąż rośnie liczba dowodów na to, że zastrzyki wirusa chińskiego miały na celu „powolne” zabijanie wielu osób, co oznacza, że ujawnienie się ich szkodliwego wpływu zajmie trochę czasu. Jednak dla niektórych obrażenia i śmierć nadejdą natychmiast, jak widzieliśmy ostatnio w nagłówkach gazet.

Wszystko to wyjaśniałoby szalony pośpiech szczepień ludzi z „prędkością nadprzestrzenną”, przy użyciu dowolnej sztuczki lub taktyki przymusu niezbędnej do osiągnięcia pożądanego celu. Gdy wystarczająca liczba zaszczepionych osób zacznie padać martwa, pozostali niezaszczepieni najprawdopodobniej stawią opór, dlatego reżim Bidena posuwa się szybko, aby wstrzyknąć jak najwięcej osób, najlepiej przed 4 lipca.

„Moce, które mają twoje DNA z testów wymazów w bazie danych połączonej ze sztuczną inteligencją, która określi najlepszy czas na śmierć, i będzie to spowodowane„ naturalnymi ”przyczynami, takimi jak udar mózgu lub zawał serca” - powiedział jeden z komentatorów na Disclose.tv napisano o osobach, które niekoniecznie są zaszczepione, ale przeszły tzw. „test”.

„Pewna częstotliwość będzie rezonować z celem tylko przez wieżę mobilności najbliżej twojego domu. Skynet nie wysyła droidów, ale częstotliwości ”.

Więcej najnowszych wiadomości o śmierci i zniszczeniach spowodowanych zastrzykami z koronawirusa Wuhan (Covid-19) można znaleźć na stronie ChemicalViolence.com .

Źródła tego artykułu obejmują:

coe-llc.com
Disclose.tv
Brighteon.com
NaturalNews.com

Tłumaczenie artykułu źródło: naturalnews.com/…everyone-vaccinated-will-die-within-two-years.html
Beatus 1
Każdy niezaszczepiony też. Wszyscy umrzemy.
MementoMori+++
Wszyscy umrzemy śmiercią pierwszą cielesną, ale najgorsza jest śmierć duchowa, śmierć druga którą nam wszelkimi szczelinami wciskają "Duch daje życie; ciało na nic się nie przyda. Słowa, które Ja wam powiedziałem, są duchem i są życiem. J 6 63
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Beatus
Każdy niezaszczepiony też. Wszyscy umrzemy.

--------------------------

Tak tylko że, każdy niezaszczepiony umrze śmiercią naturalną pomijając samobójców,
a zaszczepiony umrze śmiercią nie planowaną przez Boga, tylko przez szatana!
nihil quicquam
V przykazanie- nie zabijaj. To znaczy nie zabijaj drugiego człowieka, ale i nie zabijaj siebie. Dlatego przyjmowanie preparatu o nieznanym składzie, działaniu, nie przebadanym klinicznie, przygotowanym w pośpiechu, jest po prostu grzechem przeciwko V przykazaniu.
MementoMori+++
Zgadzam się, przykazanie nie zabijaj obliguje nas również do szanowania zdrowia emocjonalnego, duchowego, społecznego, psychicznego które tamci niszczą pod pretekstem walki o zdrowie fizyczne które tak szanują jak piąte koło u wozu.
Stina Kri
Wszyscy kiedyś umrzeć musimy ale nie śmiercią przyspieszoną przez strzykawkę.
EON
Niezaszczepionych także umrą.
Lech42
Pewnie, że każdy z nas kiedyś umrze. Niezaszczepieni też, ale nie z powodu rzekomej szczepionki.