wacula25wp.pl
Hm a o tym że ta żyduwa zje płód .No skóra ludzka, według relacji więźniów niemieckiego obozu koncentracyjnego w Buchenwaldzie była tam traktowana jako materiał do produkcji i nawozu .Ona mówi myśli podobnie jak essmani w obozie koncentracyjnym co robili z ludzi skóry na klosze do oświetlenia itp .
Posoborowe absurdy
Oczywiście, że zje płód. Już dawno tak czynią.
I kto to do tego zachęca ? ŻYDÓWKA. W 2016 r. zetknęłam się w pociągu z żydówką, która udawała katoliczkę. Napuszczała na żydów, PiS. księży katolickich. Stwierdziła, że jest Kościół musi dopuścić aborcję. Została uciszona prze ze mnie i pasażera młodego chłopaka, który stwierdził, że jest za życiem. Zamknęła usta, gdy powiedzieliśmy jej, że ma …More
Oczywiście, że zje płód. Już dawno tak czynią.
I kto to do tego zachęca ? ŻYDÓWKA. W 2016 r. zetknęłam się w pociągu z żydówką, która udawała katoliczkę. Napuszczała na żydów, PiS. księży katolickich. Stwierdziła, że jest Kościół musi dopuścić aborcję. Została uciszona prze ze mnie i pasażera młodego chłopaka, który stwierdził, że jest za życiem. Zamknęła usta, gdy powiedzieliśmy jej, że ma grzech, gdy popiera aborcję. Gdy wysiadała na swojej stacji, chciałam jej pomóc znieść walizkę, nagle przyciągnęła mnie do siebie i szepnęła mi do ucha...., że ONA NIE MA GRZECHU, BO CHODZI O ABORCJĘ POLSKICH DZIECI, A NIE ŻYDOWSKICH, A JAK TO POWIEM GŁOŚNO TO OSKARŻY MNIE O ANTYSEMITYZM
modernistae prohibere
@Posoborowe absurdy
"ONA NIE MA GRZECHU, BO CHODZI O ABORCJĘ POLSKICH DZIECI, A NIE ŻYDOWSKICH, A JAK TO POWIEM GŁOŚNO TO OSKARŻY MNIE O ANTYSEMITYZM"

Myślenie podobne do tej wiedźmy
Posoborowe absurdy
Goj to nie człowiek, a zwierzę więc można go zjeść na chwałę LUCYFERA
POLSKA2020
To ta sama Zydowka, Sarah Silverman, ktora kilka lat temu w czasie swego "rozrywkowego" programu w Izraelu, wziela mlotek i z radoscia przybijala figurke Jezusa Chrystusa do krzyza.
Jej odpowiednikiem w Polsce jest Jerzy Urban, Zydm rzecznik prasowy Jaruzelskiego w czasie stanu wojennego, ktory pewnego roku nagral cyniczne zyczenia dla Polakow katolikow: z ogromna satysfakcja przybijal figure …More
To ta sama Zydowka, Sarah Silverman, ktora kilka lat temu w czasie swego "rozrywkowego" programu w Izraelu, wziela mlotek i z radoscia przybijala figurke Jezusa Chrystusa do krzyza.
Jej odpowiednikiem w Polsce jest Jerzy Urban, Zydm rzecznik prasowy Jaruzelskiego w czasie stanu wojennego, ktory pewnego roku nagral cyniczne zyczenia dla Polakow katolikow: z ogromna satysfakcja przybijal figure Pana Jezusa do krzyza.
Tymoteusz
ŻydówkaSarah Silverman zadeklarowała też zjedzenie płodu podczas „zabawnej aborcji „, mówiąc, że prawo ustanowione w Oklahomie, które zapobiega wykorzystywaniu płodów w produktach spożywczych, jest czymś, co „sprawia, że chce się zjeść przerwany płódI obiecuję, że to zrobię.

Kolejna nieszczęsna żydowska niewiasta pokazuje nam katolikom (i innym), że jest z synagogi szatana...
Posoborowe absurdy
Mordy rytualne dzieci są częścią rytuałów żydowskich
scythia
Do odstrzału zwyrodnialca, bo szkoda pieniędzy żeby taką resocjalizować. Potem ochotnicy mogą sobie ją nawet zjeść 😉
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Na taką to nawet szkoda śliny. Tak wygląda świat bez Boga! Takich grzechów jak teraz są i takiego pogaństwa, nie było nigdy jak świat istnieje!
Posoborowe absurdy
Przecież ludzkie płody są też w PEPSI COLA, KREMACH, MASECZKACH UPIĘKSZAJĄCYCH, W SZCZEPIONKACH
trio plus
Kara będzie straszna. Nawet nie będą wiedzieć za co