00:40
m.rekinek
1132K
Kolejny horror z Australii
Jan Zbigniew wojan
Morderców należy pozbawić życie jak najprędzej !
Jan Zbigniew wojan
Dlaczego tych morderców nikt po prostu nie zabije ? Broń można kupić ! Czy oni się nie boją o własne dzieci, przecież ludzie wiedzą gdzie mieszkają !
kazik0804
To nie sa ludzie ,oni sa gorsi jak zwierzeta ,
seku26
Co oni temu dziecku robią..? Jako ojciec, gdyby chcieli mi skrzywdzić Dziecko, odebrać, zaszprycować itp, lub Żonę to czy w Ich obronie mam prawo odebrać im życie? Nie chodzi o znęcanie się lecz o obronę, jak na to patrzy Tradycyjna nauka Kościoła Katolickiego??
seku26
W sensie oprawcom..
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
Czy istnieje prawo odbierania życia ludziom? Kapłan Archidiecezji Gnieźnieńskiej. Ks. Wojciech Stanisław Andersz. Przykazanie piąte. O czynnościach szkodliwych ciału bliźniego. Nauki katechizmowe.
c) Wreszcie wolno pozbawić kogoś życia we własnej sprawiedliwej obronie. Kiedy tedy złodziej, zbójca wypada z lasu z nożem czy narzędziem jakim zbójeckim, albo jeśli się zakrada do mieszkania i chce …More
Czy istnieje prawo odbierania życia ludziom? Kapłan Archidiecezji Gnieźnieńskiej. Ks. Wojciech Stanisław Andersz. Przykazanie piąte. O czynnościach szkodliwych ciału bliźniego. Nauki katechizmowe.

c) Wreszcie wolno pozbawić kogoś życia we własnej sprawiedliwej obronie. Kiedy tedy złodziej, zbójca wypada z lasu z nożem czy narzędziem jakim zbójeckim, albo jeśli się zakrada do mieszkania i chce nas obedrzeć, złupić i przy tym zagraża naszemu życiu: wolno jest w takim razie się bronić i nie mamy grzechu, choćby złoczyńca zginął z ręki naszej. To potwierdza już rozum, bo nikt nie ma obowiązku cudze życie przedkładać ponad własne. Tenże rozum powiada, że jeśli nie ma innego środka obrony, powinien utracić życie raczej napastnik niesprawiedliwy, aniżeli niesłusznie napastowany. Gdyby bowiem nikt nie miał prawa bronienia się przeciw napadom niesłusznym, wtedy by bezbożnicy mieli zabezpieczoną swobodę da wszelkich bezprawi. Dlatego Pismo św. (Exod. 22, 2) wyraźnie pozwala na zabicie człowieka, jeśli tego potrzeba do obrony życia. – Co więcej nauczyciele duchowni wspominają o tym, że niewiasta w razie napadu na swą cnotę może się bronić jakim bądź sposobem, a ostatecznie, gdy nie ma ratunku innego, wolno jej nawet zabić napastnika, gdyż dla niej ważniejszą jest jej cnota niż życie takiego niegodziwca.

Aby jednak dozwolonym było zabójstwo w obronie własnej, napaść musi być niesprawiedliwą. Jeżeli tedy zwierzchność chwyta złoczyńcę, aby go zaprowadzić do więzienia, złoczyńcy nie przysługuje prawo obrony, bo zwierzchności wolno pojmać złoczyńcę. – Dalej nawet w razie napadu niesprawiedliwego nie wolno wyrządzić szkody większej nad tę, ile potrzeba dla obrony swego życia. Należy tedy wpierw, o ile można, użyć innych środków do obrony własnej np. uciekać, wołać o pomoc, uderzyć złoczyńcę, ogłuszyć go, powalić o ziemię, zranić, a dopiero, gdyby te sposoby nie prowadziły do celu lub gdyby ich zgoła nie można użyć, wolno zabić napastnika. Z tego więc wynika, że wolno napastnika zabić tylko podczas napadu samego, a nie, kiedy ucieka. A dalej nie godzi się żadną miarą zabijać złodzieja, którego schwycono na złodziejstwie, ale który widocznie nie zagraża życiu naszemu. – Wreszcie nie wolno zabijać z myślą zemsty czy nienawiści, lecz jedynie celem obrony własnej, bo chrześcijaninowi mścić się nie wolno.
seku26
Ok, tylko czy przed szczypawkami też? Chodzi mi o wszelkie szczypawki.. trudny temat, najlepiej nikogo nie zabijać ale jak pomyślę, że dzieci odebrane swoim rodzicom są gdzieś maltretowane, gwałcone itp to chyba odpowiedź jest jasna..
PRAWDZIWY KOŚCIÓŁ POZOSTAŁ W TRADYCJI
Możemy jedynie krzyczeć coraz głośniej : MARANA THA !!! ( PANIE JEZU PRZYJDŹ !!! )
m.rekinek
Papież Franciszek, globalistyczny agent masowych szczepień
Podczas gdy wiele zachodnich rządów angażuje się w rewolucyjną, autorytarną, a nawet tyrańską, higienistyczną politykę, narzuca paszporty zdrowotne, zielone przepustki i inne środki kontroli populacji cyfrowej, a w rezultacie wciąga ich kraj w chaos, możemy mieć nadzieję, że w obliczu to dyktatorskie zachowanie, krzyk alarmu tego, który …More
Papież Franciszek, globalistyczny agent masowych szczepień

Podczas gdy wiele zachodnich rządów angażuje się w rewolucyjną, autorytarną, a nawet tyrańską, higienistyczną politykę, narzuca paszporty zdrowotne, zielone przepustki i inne środki kontroli populacji cyfrowej, a w rezultacie wciąga ich kraj w chaos, możemy mieć nadzieję, że w obliczu to dyktatorskie zachowanie, krzyk alarmu tego, który bronił „wolności wyboru” we wszystkich dziedzinach, argentyńskiego papieża.

Nie! Wręcz przeciwnie, gospodarz Watykanu jest kantorem szczepień dla wszystkich, bez względu na jego nieprzejednany charakter, jego niszczycielskie i śmiertelne skutki uboczne dla niektórych z nich oraz odmowę narodów przyjęcia tych innowacyjnych i eksperymentalnych anty- iniekcje covid, wytworzone i przetestowane na abortowanych komórkach płodowych oraz mRNA.

W najbliższą środę, 18 sierpnia, w filmie mającym wesprzeć inicjatywę To zależy od Ciebie, kampania zachęcająca do szczepień w Stanach Zjednoczonych i innych krajach kontynentu amerykańskiego, Jorge Maria Bergoglio, niekwestionowany i niekwestionowany przedstawiciel Nowego Światowego Porządku Zdrowia, wezwał całą populację do zaszczepienia się przeciwko Covid -19, potwierdzając motyw przewodni globalistyczne elity i Big Pharma, a mianowicie, że tylko szczepionki mogą położyć kres pandemii i że każdy musi wnieść swój wkład w budowę. Apelując do Boga, który byłby po stronie ajatollahów tej nihilistycznej higieny Covidian, wniósł swój kamień do gmachu mrocznego post-Covidian: „Dzięki Bogu i pracy wielu mamy teraz szczepionki aby chronić nas przed Covid-19 ”- powiedział.

„Zaszczepienie […] jest aktem miłości, a pomoc w zapewnieniu szczepienia większości ludzi jest aktem miłości. Miłość do siebie, miłość do rodziny i przyjaciół, miłość do wszystkich ”- kontynuował 84-letni papież podczas swojej małej gadki reklamowej, w której mieszają się sentymentalizm, naturalizm i poczucie winy.

„Dają nam nadzieję na zakończenie pandemii, ale tylko pod warunkiem, że będą dostępne dla wszystkich i jeśli będziemy pracować razem”, kontynuuje, przed dodaniem wersetu o niebezpieczeństwie wariantu Delta, tezie, która jednak jest szeroko poniżana przez wielu naukowców:

„Szczepionki są powszechnie dostępne w krajach rozwiniętych, ale nieufność i niechęć do nich powoduje, że wiele osób odmawia szczepienia, stając się tym samym szczególnie podatne na rozprzestrzenianie się wariantu Delta. Biedniejsze narody nadal nie mają dostępu do wystarczających zapasów szczepionek. "

Po tym przesłaniu na kontynent amerykański papież Franciszek zapisał drugie, aby zwrócić uwagę wszystkich krajów. Na oficjalnym francuskim koncie @Pontifex wyjaśnia:

„Zaszczepienie się to prosty sposób na promocję wspólnego dobra i dbanie o siebie nawzajem, zwłaszcza o najsłabszych. "

Przesłanie powtórzone również w kilku językach na różnych oficjalnych kanałach Papieża na portalu społecznościowym Twitter.

Zaszczepiony w styczniu ubiegłego roku, powiedział wtedy, że jest to etyczny obowiązek. Na początku sierpnia deklaruje, że jest „dumny” z posiadania przepustki sanitarnej, co wiele mówi o jego skłonnościach politycznych, zgodnych z metodami komunistycznych Chin… tych, które są faworyzowane przez obecnych władców, realnych wrogów chrześcijańskiego porządku społecznego. Wraz z obecnym papieżem Nowy Porządek Świata znalazł ważnego współpracownika!

Francesca de Villasmundo

medias-presse.info/…ent-mondialiste-de-la-vaccination-de-masse/145641/
PiotrM
Franciszek to Heretyk!
youtube.com/watch?v=PBlqfkMhHko
PRAWDZIWY KOŚCIÓŁ POZOSTAŁ W TRADYCJI
HERETYK TO ZA MAŁO POWIEDZIANE ! TO SŁUGA DIABŁA I MASONÓW !
szuirad1 shares this
8
.
olek19801
Kilkadziesiąt lat po szatańskiej II wojnie światowej rozpoczyna się horror, przed którym ostrzegało wielu mistyków. Świat odrzucił Boga a w Jego miejsce uczcił diabła. Trzeba ratować dusze - post i modlitwa. Czuwać i nie zasnąć.
PRAWDZIWY KOŚCIÓŁ POZOSTAŁ W TRADYCJI
To już Apokalipsa -czasów ostatecznych jak powiedział abp.Paweł LENGA !