Clicks1.6K
Edward7
13

Abp. Viganò o obchodach Bożego Narodzenia

20 października 2020 r. - 19 października w Il Messaggero ukazał się artykuł zatytułowany: "Boże Narodzenie, pominąć pasterkę..." "ograniczenia obchodów Wszystkich Świętych: biskupi narzucają rygor" .

Jak donosi Franca Giansoldati 1 , w kalendarzu "papieskich" obchodów Bożego Narodzenia nie uwzględniono Mszy Narodzenia Pańskiego w Nocte , a wskazano na błogosławieństwo Urbi et Orbi z 25 grudnia.

Ta wiadomość, jeśli odpowiada rzeczywistym postanowieniom Urzędu ds. Celebracji liturgicznych Papieża, sugeruje, że Stolica Apostolska chce powtórzyć niefortunną blokadę ostatnich miesięcy, która pozbawiła wiernych Mszy i Sakramentów. Gdyby tak było, potwierdziłby się zamiar poparcia medialnej narracji o „pandemii”, która zgodnie z niedawnymi oświadczeniami Istituto Superiore di Sanità miałaby śmiertelność równą zwykłej grypie sezonowej 2 .

Ten kolejny epizod pozostawia wiernych zmieszanych i zgorszonych, opuszczonych przez Hierarchię, która dziś znalazła sposób na zebranie się w bazylice Santa Maria in Ara Coeli na synkretyczny obrzęd, któremu przewodniczył Jorge Mario Bergoglio, ale który nie waha się wstrzymać celebracji Mszy. w Świętą Noc, kiedy Kościół obchodzi narodziny Zbawiciela.

Proces burzenia najdroższych ludowi tradycji trwa nieustannie przez tych, którym "Pan powierzył kierowanie swoim Kościołem" : z jednej strony utopijną afirmacją ludzkiego braterstwa w stylu masońskim, który jest niezależny od ojcostwa Boga. z drugiej strony poprzez metodyczne odwoływanie uroczystości liturgicznych, poczynając od Wielkanocy i kończąc na narodzinach Pańskich.

Wzywam wszystkich katolików do modlitwy i pokuty, błagania z Nieba o odwrócenie tej kolejnej zniewagi wobec Majestatu Bożego, ku czci Kościoła i dusz wiernych. Wzywam również pasterzy, aby podnieśli głos w obronie powierzonej im owczarni, pamiętając o bardzo poważnej odpowiedzialności, z jaką będą musieli zdać sprawę Panu.
+ Carlo Maria Viganò, arcybiskup
____________________________________
1. ilmessaggero.it/…ano_covid_vescovi-5533451.html

2. tg24.sky.it/…/10/19/coronavirus-sintomi-eta
chiesaepostconcilio.blogspot.com/…di-se-mons-carlo-maria_23.html

"Pan powierzył kierowanie swoim Kościołem" - Pan Jezus nie wybrał Judasza, lecz on sam chciał być Apostołem. - Pan powierzył kierowanie Kościoła Benedyktowi XVI - który nadal jest Papieżem , a nie może być dwóch. Obecnie masoneria uzurpuje papiestwo, dzierżawi , przez podstęp i oszustwo...
woj_tek shares this
11
Weronika....S
Będą likwidować obrzędowość największych świąt katolickich, z Watykanem w roli wiodącej.
TomUrb
To by nawet trzymało się kupy. 🤪
W Apokalipsie jest zdaje się mowa o tym, że antychryst "będzie zamierzał zmienić czasy i Prawo"
V.R.S.
A świętych katolickich będą zastępować prorokami nowej ery.