TerezaK
485

Dnes vzpomínka na svatého Františka z Asisi, který zanechal odkaz apoštolům konce času.!

Dnes je zahájení biskupského summitu TG ve Vatikánu a bude se uzavírat koncem října. Všechno je dočasné a ne náhodné. V Kronice sv. Františka je brožura díla sv. Františka z Assisi připomíná …More
Dnes je zahájení biskupského summitu TG ve Vatikánu a bude se uzavírat koncem října.
Všechno je dočasné a ne náhodné.
V Kronice sv. Františka je brožura díla sv. Františka z Assisi připomíná bratrům v linii, aby si vzpomněli a dělali, co jim připravil, než odešel ze země.
Tato kniha je nazvaná „Works the Seraphic Father St. Francis of Assisi, Washbourne“ byla vydána v roce 18 (Zemřel v roce 1226 a byl povýšen do svatých řad generálem Řehořem IX. dne 16. 07/1228)
V tomto svazku jsou 3 stránky z 248-250 o budoucím proroctví katolické církve, které svatý Paxico z Assisi chce, aby jeho bratři věnovali velkou pozornost.
Proroctví sv. Františka z Assisi JASNĚ vysvětluje, že když se člověk neposlušně u předchozího papeže zvolí nového papeže a tento nový papež je falešný papež. Co následuje, je útlak a destrukce všeho, co je Pravdou.
Sv. František z Assisi také poznamenal, že to budou poslední dny a vše se těsně před druhým příchodem zkrátí.
Kniha Zjevení také jasně vysvětluje, že samotná bestie …More
Peter(skala)
Ale sakra ti, ...
🤔
čo znamená to slovo "sakra" ?
TerezaK
překlad z Vietnamštiny
TerezaK
Přišlo mi v tom lepší zase přeložené: "Svatost bude zesměšněna", než "Svatost života bude přivedena ke konci uprostřed výsměchů,..."