pl.news
72.6K

Bez zdjęć: Franciszek zaszczepiony przeciwko Covid-19

Biuro prasowe Franciszka ogłosiło, że 13 stycznia w lobby Sali Pawła VI rozpoczęła się kampania szczepień przeciwko Covid-19 w Watykanie (zdjęcie lodówki do szczepień poniżej).

LaNation.com.ar i AmericaMagazine.org podały, że Franciszek otrzymał dziś pierwszą dawkę szczepionki, ale biuro prasowe Watykanu nie potwierdziło tej wiadomości. Benedykt XVI również zostanie wkrótce zaszczepiony.

Franciszek otrzyma drugą dawkę w ciągu trzech tygodni. Ze względu na rzekomą prywatność, nie ma żadnych zdjęć ze szczepienia.

Szczepionka Pfizer BioNTech została przetestowana na niesławnej linii komórkowej HEK-293, którą pobrano z nerek dziecka, które zostało abortowane w Holandii w latach 70-tych.

Grafika: Vatican Media, #newsItjcbkwlzh

Orędzia
pielgrzym55
No cóż: Pfizer macht frei
Posoborowe absurdy
No to teraz czas na za przykładem Franciszka i ku zaskoczeniu BXVI na wiernych z Novus Ordo, którzy są posłuszni Franciszkowi Bergoglio. Ustawać się do kolejki po szczepionkę z trupów płodów ludzkich. SZATAN JUŻ TRIUMFUJE ... MEDALIK ŚW. BENEDYKTA..... DO KOLEJKI z BŁOGOSŁAWIEŃSTWEM FRANCISZKA
Skoro dał się zaszczepić BXVI to, dałby się zaszczepić Jan Paweł II, gdyby żył. Tak mają moderniści.
pielgrzym55
Słynna demoniczna aula Pawła VI w kształcie głowy węża i z demonicznym wyobrażeniem Chrystusa. Wspaniałe miejsce na szczepioneczkę Pfizera.